Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Φυσικα και υπαρχει. Αν εισαγουν ειναι το θεμα

Ναι ρε το ξερω. Απλα είχα την εντύπωση οτι δεν παραγόταν πια
Ποιος την παράγει;;; Γιατί θαρρώ πως ο Ευριπίδης έχει δίκιο!!!
Στο site της Nobelsport πάντως, απ' ότι βλέπω δεν υπάρχει πλέον !!!
think
 
Ποια η γνώμη σας κύριοι για τα 34άρια του Ρουμελιώτη;
Έχετε δοκιμάσει κάποιο από την γκάμα του;Και αν ναι ποιες οι εντυπώσεις σας;
Έχω δύο κουτιά από αυτα με την mb36 σε νο6 αλλά δεν τα έχω ρίξει καθόλου. Αν πάω σκοπευτήριο το σ/κ θα πάρω να ρίξω κανένα στον πίνακα.
 
Έχω δύο κουτιά από αυτα με την mb36 σε νο6 αλλά δεν τα έχω ρίξει καθόλου. Αν πάω σκοπευτήριο το σ/κ θα πάρω να ρίξω κανένα στον πίνακα.
Ακατάλληλη εποχή για τέτοια φυσίγγια, θα προκύψουν λάθος συμπεράσματα.
 
Έχω δύο κουτιά από αυτα με την mb36 σε νο6 αλλά δεν τα έχω ρίξει καθόλου. Αν πάω σκοπευτήριο το σ/κ θα πάρω να ρίξω κανένα στον πίνακα.

Στέφανε σε ευχαριστώ πάρα πολύ!
Θα περιμένω να δω τις δοκιμές γιατί με ενδιαφέρει πολύ αυτό το φυσίγγι σε 7άρι και 6άρι για φάσσα.
 
Ποιος την παράγει;;; Γιατί θαρρώ πως ο Ευριπίδης έχει δίκιο!!!
Στο site της Nobelsport πάντως, απ' ότι βλέπω δεν υπάρχει πλέον !!!
think
Tωρα που το λες, το τσεκαρα και γω. Οντως δεν την αναφερουν στο νεο site οποτε πιθανοτατα να την σταματησαν
 
Ακατάλληλη εποχή για τέτοια φυσίγγια, θα προκύψουν λάθος συμπεράσματα.
,πεστα ρε γιωργο γιατι το φωναζω χρονια δεν δοκιμαζουμε χειμωνιατικα τετοια εποχη τι θα δεις στον πινακα αν πανε λιωμενα σκαγια.
 
Ποια η γνώμη σας κύριοι για τα 34άρια του Ρουμελιώτη;
Έχετε δοκιμάσει κάποιο από την γκάμα του;Και αν ναι ποιες οι εντυπώσεις σας;
Περσι εριξα κατι λιγα σε απογευματινα Α1 34γρ ν7 τα είχα πάρει για αλλο είδος κυνηγιού βέβαια..αλλά κάπου έπρεπε να τα δοκιμασω..Πολύ ωραίες κ δυνατές τουφεκιες..Αν έχεις σκοπό να πάρεις φυσίγγια από ρουμελιωτη δοκίμασε τα κ δεν θα χάσεις..
 
Ποιος την παράγει;;; Γιατί θαρρώ πως ο Ευριπίδης έχει δίκιο!!!
Στο site της Nobelsport πάντως, απ' ότι βλέπω δεν υπάρχει πλέον !!!
think
Αυτο ήξερα κι εγω στελιο.γιατι και ο κυργιας έβγαζε μια σειρα φυσιγγίων με sidna αλλα την εχει σταματήσει πολλα χρόνια τωρα
 
http://www.cip-bobp.org/homologation/en/homologation_public
εδώ στο manufacturer επιλέγεις τον κατασκευαστή και βλέπεις τις πιστοποιήσεις του, παλιά ο Δορκάς είχε που το είχα τσεκάρει, τώρα δεν έχει!
Ο Ναυπλιώτης έχει ακόμα και δεν βρίσκω και τον Κύργια που θυμάμαι τον είχε και αυτόν...
 
http://www.cip-bobp.org/homologation/en/homologation_public
εδώ στο manufacturer επιλέγεις τον κατασκευαστή και βλέπεις τις πιστοποιήσεις του, παλιά ο Δορκάς είχε που το είχα τσεκάρει, τώρα δεν έχει!
Ο Ναυπλιώτης έχει ακόμα και δεν βρίσκω και τον Κύργια που θυμάμαι τον είχε και αυτόν...
Τον βρήκα τον Κυργια,τον Ναυπλιωτη δεν μπορώ να βρω,πως ακριβώς είναι η επωνυμία του στον κατάλογο τους
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top