Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.

σχόλια;

.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Σε Beretta 391 teknys 18,5 αυλό και 61 cm δεν κατάφερα να πάρω τετοιο αποτέλεσμα με το buck kicker xfull με φυσιγγια εμπορίου. (να διευκρινίσω ότι δε δοκίμασα αρκετά ελληνικά δράμια)
Οι δοκιμές μου ήταν στα 45 μέτρα.
Με 8 Βόλο ιδιογομωσης είχα αρκετά ικανοποιητικό αποτέλεσμα σε σχέση με το full.
 
Σε Beretta 391 teknys 18,5 αυλό και 61 cm δεν κατάφερα να πάρω τετοιο αποτέλεσμα με το buck kicker xfull με φυσιγγια εμπορίου. (να διευκρινίσω ότι δε δοκίμασα αρκετά ελληνικά δράμια)
Οι δοκιμές μου ήταν στα 45 μέτρα.
Με 8 Βόλο ιδιογομωσης είχα αρκετά ικανοποιητικό αποτέλεσμα σε σχέση με το full.
Κώστα και λοιποί φίλοι
το έχετε καταλάβει ότι αυτή η "δοκιμή" του βίντεο είναι ΣΚΕΤΗ ΑΠΑΤΗ;

Το λαμόγιο αμερικανάκι "δοκιμάζει" buck kicker (light full ή full ή xfull) VS IC (ΒΕΛΤ. ΚΎΛΙΝΔΡΟ)!!!!

είδατε να βάζει το μαμα φουλ;

.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
 
Κώστα και λοιποί φίλοι
το έχετε καταλάβει ότι αυτή η "δοκιμή" του βίντεο είναι ΣΚΕΤΗ ΑΠΑΤΗ;

Το λαμόγιο αμερικανάκι "δοκιμάζει" buck kicker (light full ή full ή xfull) VS IC (ΒΕΛΤ. ΚΎΛΙΝΔΡΟ)!!!!

είδατε να βάζει το μαμα φουλ;

.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Δεν μπηκα στη διαδικασία να δω το βίντεο σήμερα, γιατί όταν έκανα αναζήτηση τσοκ και είχε παλαβωσει το μυαλό μου τα είχα δει ένα προς ένα...
Αφου αγόρασα μερικα τσοκ και τα δοκίμασα, κατάλαβα ότι υπάρχει μια μικρή διαφορά (κατά την άποψή μου διαλέγουν βυσματωσεις) αλλά δεν χρειάζεται να τα θεοποιουμε κιόλας!!
 
Δεν μπηκα στη διαδικασία να δω το βίντεο σήμερα, γιατί όταν έκανα αναζήτηση τσοκ και είχε παλαβωσει το μυαλό μου τα είχα δει ένα προς ένα...
Αφου αγόρασα μερικα τσοκ και τα δοκίμασα, κατάλαβα ότι υπάρχει μια μικρή διαφορά (κατά την άποψή μου διαλέγουν βυσματωσεις) αλλά δεν χρειάζεται να τα θεοποιουμε κιόλας!!
30472.jpg
 
Σ
Κώστα και λοιποί φίλοι
το έχετε καταλάβει ότι αυτή η "δοκιμή" του βίντεο είναι ΣΚΕΤΗ ΑΠΑΤΗ;

Το λαμόγιο αμερικανάκι "δοκιμάζει" buck kicker (light full ή full ή xfull) VS IC (ΒΕΛΤ. ΚΎΛΙΝΔΡΟ)!!!!

είδατε να βάζει το μαμα φουλ;

.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Σε μ2 δούλεψε καλά ειδικά στα Ρεμί και win δράμια και με κάποια ελληνικά όχι με όλα
Δηλαδή διαλέγει αυτό που είπε κάποιος φίλος βυσματωσεις....
 
Σ

Σε μ2 δούλεψε καλά ειδικά στα Ρεμί και win δράμια και με κάποια ελληνικά όχι με όλα
Δηλαδή διαλέγει αυτό που είπε κάποιος φίλος βυσματωσεις....
Είναι το σετ απ'‼️ Αλλλλλλα είναι κ η βυσματωση που διαλέγει γεωμετρίες‼️
 
Σ

Σε μ2 δούλεψε καλά ειδικά στα Ρεμί και win δράμια και με κάποια ελληνικά όχι με όλα
Δηλαδή διαλέγει αυτό που είπε κάποιος φίλος βυσματωσεις....
Τέλη δεν λέω ότι δεν δουλεύει
για τη λαμογιά του αμερικάνου λέω
να συγκρίνει φουλ με βελτ. κυλινδρο
δυσφήμιση έκανε ο τζες
 
https://www.ehunter.gr/fysiggia-monovola-nobel-sport-wild-impact-long-range-p-12010.html
https://www.ehunter.gr/fysiggia-monovola-nobel-sport-wild-impact-long-range-p-12009.html
Ήρθαν και τα νέα μονόβολα της NSI. Σε μία κουβέντα που είχα με τον ξάδερφο τελευταία μου είπε πολύ καλά λόγια για τα 12βολα Double X της winchester και τα ΑΤ.
Αυτός και η παρέα του παλιότερα ρίχνανε φανατικά και σχεδόν αποκλειστικά Remington, αλλά τελευταία είχαν θέμα με τις καταβολές και ψάχτηκαν αλλού.
 
laughing-emoji.gif


Επεστρεψε???
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top