Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και έτσι, με άχρηστη βιβλιοθήκη, και χώρο στο σπίτι έκανες και ξύλα για το τζάκι το χειμώνα ή για να ζεστάνεις νερό για το μπάνιο σου τα ...Χριστούγεννσ, κονόμισες. Οσο για το Πάσχα, θα έχει ζεστάνει ο καιρός, και βάζεις το μπετόνι στον ήλιο!
 
Σήμερα ερχόμουν γύρο να κάνω μια επένδυση. Κάτι που να πιάσει τόπο επιτέλους βρε αδελφέ! Ε και πήρα αυτούνο. Καλό είναι; View attachment 55279δεν
Για μένα δεν είναι καλη επιλογή.. Πάρα μα πάρα πολύ Αργό. Πολλές αφλογιστιες. Κσλοριχτα βέβαια αλλά θα μπορούσες να πάρεις πολύ καλύτερα.
 
Για μένα δεν είναι καλη επιλογή.. Πάρα μα πάρα πολύ Αργό. Πολλές αφλογιστιες. Κσλοριχτα βέβαια αλλά θα μπορούσες να πάρεις πολύ καλύτερα.
Που τις είδες τις αφλογιστίες ?
Άντε πάλι φωτιές θα μου ανάψεις ... :)
 
Για μένα δεν είναι καλη επιλογή.. Πάρα μα πάρα πολύ Αργό. Πολλές αφλογιστιες. Κσλοριχτα βέβαια αλλά θα μπορούσες να πάρεις πολύ καλύτερα.
Ευχαριστώ φίλε Γιάννη. Εσύ τι προτιμάς σε δράμια;
 
Σήμερα ερχόμουν γύρο να κάνω μια επένδυση. Κάτι που να πιάσει τόπο επιτέλους βρε αδελφέ! Ε και πήρα αυτούνο. Καλό είναι; View attachment 55279
Η παρέα που πηγαίνω για γουρούνια στα Πιέρια.... ορκίζεται στο μαύρο δεκαβολο..... μια χαρά είναι
 
Μέχρι και εγώ που δεν προτιμώ τα μάγκνουμ .... λόγω του ότι κυνηγάω και με δικαννα που δεν είναι μάγκνουμ..... πήρα για τα γουρούνια..... ένα κουτί δεκαβολα.....
Βασίλη οι περισσότεροι που γνωρίζω χρησιμοποιούν ΑΤ και Σόνικ. Οκ ναι, το πιθανότερο είναι τα ελληνικά να είναι καλύτερα. Όμως το έχω πει πολλές φορές και δεν θα βαρεθώ να το λέω, αν δεν διαθέτει βλητικο σταθμό μια εταιρεία από εμένα έχει άκυρο. Και δεν είμαι ξενομανης σε καμία περίπτωση, ίσα ίσα. Όταν δω και στα ελληνικά δράμια να αναγράφονται αναλυτικά πιέσεις κλπ τότε ναι εκεί θα τελειώσει το αμερικανικό γουρουνοφυσιγγο για μένα. ΜΑΚΆΡΙ να γίνει αυτό.
 
Βασίλη οι περισσότεροι που γνωρίζω χρησιμοποιούν ΑΤ και Σόνικ. Οκ ναι, το πιθανότερο είναι τα ελληνικά να είναι καλύτερα. Όμως το έχω πει πολλές φορές και δεν θα βαρεθώ να το λέω, αν δεν διαθέτει βλητικο σταθμό μια εταιρεία από εμένα έχει άκυρο. Και δεν είμαι ξενομανης σε καμία περίπτωση, ίσα ίσα. Όταν δω και στα ελληνικά δράμια να αναγράφονται αναλυτικά πιέσεις κλπ τότε ναι εκεί θα τελειώσει το αμερικανικό γουρουνοφυσιγγο για μένα. ΜΑΚΆΡΙ να γίνει αυτό.
Έτσι κ γω αλλά κ πολλοί αλλοι φοβούνται ‼️
Ένας φίλος γουρούνας, γεμίζει με τέκνα δράμια κ μου λέει ότι βγάζουν 1200 πιεσεις ,τα είχε στείλει μια φορά για μέτρημα‼️
Που να βασιστείς όμως σε αυτόν ,όταν μου λέει ότι κρυώνουν τα δράμια κ δεν σκοτώνουν ‼️❓
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top