Ελληνικές βιοτεχνίες φυσιγγίων

Ο Κύργιας πάντως γράφει αυτά στο site του
Το 1998 γίνεται η τελευταία μέχρι σήμερα μετεγκατάσταση της εταιρείας στην Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης σε ιδιόκτητους χώρους 35.000 τ.μ., με στεγασμένους χώρους 5.000 m2 οπού βρίσκονται οι υπερσύγχρονες αποθήκες όπλων και των άλλων προϊόντων που εμπορεύεται. Στους ιδίους χώρους λειτουργεί και το σύγχρονο εργοστάσιο κατασκευής φυσιγγίων (με δυνατότητα παραγωγής 160.000 φυσιγγίων ημερησίως) διαθέτοντας τις πιο σύγχρονες μηχανές παραγωγής φυσιγγιών στην ΕΛΛΑΔΑ οι οποίες είναι πλήρως αυτοματοποιημένες με δυνατότητες παραγωγής όλων των τύπων και όλων των διαμετρημάτων φυσιγγίων, με σταθμό βλητικού ελέγχου των παραγόμενων φυσιγγίων και αποθηκευτικούς χώρους για 30.000 κιλά πυρίτιδας και 9.000.000 τεμ. φυσιγγίων, πλήρως εναρμονισμένους σε όλους τους κανόνες ασφαλείας και σωστής αποθήκευσης .

Ο Ναυπλιώτης σίγουρα έχει

Ο Δορκάς δεν γράφει τίποτα
Κ ο Δορκας έχει. Θυμάμαι παλιότερα σε ένα τεστ φυσιγγιων από κυνηγετικό περιοδικό έλεγαν ότι μέτρησαν τα bar στο βλητικο σταθμό της Δορκαδας
 
Ο Κύργιας πάντως γράφει αυτά στο site του
Το 1998 γίνεται η τελευταία μέχρι σήμερα μετεγκατάσταση της εταιρείας στην Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης σε ιδιόκτητους χώρους 35.000 τ.μ., με στεγασμένους χώρους 5.000 m2 οπού βρίσκονται οι υπερσύγχρονες αποθήκες όπλων και των άλλων προϊόντων που εμπορεύεται. Στους ιδίους χώρους λειτουργεί και το σύγχρονο εργοστάσιο κατασκευής φυσιγγίων (με δυνατότητα παραγωγής 160.000 φυσιγγίων ημερησίως) διαθέτοντας τις πιο σύγχρονες μηχανές παραγωγής φυσιγγιών στην ΕΛΛΑΔΑ οι οποίες είναι πλήρως αυτοματοποιημένες με δυνατότητες παραγωγής όλων των τύπων και όλων των διαμετρημάτων φυσιγγίων, με σταθμό βλητικού ελέγχου των παραγόμενων φυσιγγίων και αποθηκευτικούς χώρους για 30.000 κιλά πυρίτιδας και 9.000.000 τεμ. φυσιγγίων, πλήρως εναρμονισμένους σε όλους τους κανόνες ασφαλείας και σωστής αποθήκευσης .

Ο Ναυπλιώτης σίγουρα έχει

Ο Δορκάς δεν γράφει τίποτα
Ο οπλοπωλης που τον είχε επισκεφθεί,μου είχε αναφέρει ότι είδε πως γίνεται η πτήση των σκαγιων προς το στόχο....έβλεπες μου λέει το νέφος των σκαγιων
 
Ενδεχομένως ναι, αλλά ο Lambro τώρα πως σφραγίζει χωρίς Εθνική Τράπεζα Δοκιμών ?
Ίσως αυτό να είναι το μεγάλο κόλπο για να κλείσουν οι μεγάλοι όλους τους μικρούς, μέσα σε μια νύχτα.
Για αυτό έχω προτείνει οι μικροί να ξυπνήσουν αλλιώς θα κοιμηθούν αιώνια ή θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν.
:cool:
Ότι τους έκανε ο Μαυρουλης με τα σκακια.
 
Πιστεύετε στ'αληθεια ότι τηρούνται οι οδηγίες της cip, ή ότι κάνουν αυτά που υποστηρίζουν ; Μου φέρνει στο μυαλό τις πιστοποιησεις για βιολογικά προϊόντα με ταυτόχρονη κατάχρηση δηλητηριων ακόμη και απαγορευμενων
 
Πιστεύετε στ'αληθεια ότι τηρούνται οι οδηγίες της cip, ή ότι κάνουν αυτά που υποστηρίζουν ; Μου φέρνει στο μυαλό τις πιστοποιησεις για βιολογικά προϊόντα με ταυτόχρονη κατάχρηση δηλητηριων ακόμη και απαγορευμενων
Εμενα ναδεις
 
Οποίος έχει γνωστό κατασκευαστή φυσιγγίων μπορεί να του δώσει και να τα στείλει αυτός στο Μαυρουλη όχι λιγότερα από 10 φυσίγγια είχα ρωτήσει παλαιότερα και θα σου στείλει τα αποτελέσματα ο φίλος .Ήθελα να στείλω αλλά με έπιασε μαλάκια τότε μη μου κλέψουν την ντουφέκια τέλος πάντων είπαμε κουβαλάει ο κάθε ένας μας ένα είδος μαλακίας.
 
Back
Top