Επαγγελματίες - θετικές & αρνητικές εμπειρίες

Πριν ένα δύο χρόνια γραφονταν διθυμβοι για τον εν λόγω επαγγελματία,για τις τιμές και τα φυσίγγια του.
Τώρα ,στην πυρά.

Για να μην παρεξηγηθω,ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΤΟΙΜΑ ΦΥΣΊΓΓΙΑ!
Γιαννη μου όταν ακούγονταν διθυμβοι κ κολακευτικά λόγια ήταν γτ έπαιρνες φυσιγγαρα με 5€ ,no name ,αλλά φυσιγγαρα...όταν όμως πέφτει το μαρούλι ξαφνικά κ απότομα κ πλέον λες,σαν κυνηγός να πάρω από τον Αντρέα με 9€ τσιχλοφυσιγγο η να πάρω bachieri pellagri???καταλαβαίνεις γτ γράφονται όσα γράφονται...
 
Γιαννη μου όταν ακούγονταν διθυμβοι κ κολακευτικά λόγια ήταν γτ έπαιρνες φυσιγγαρα με 5€ ,no name ,αλλά φυσιγγαρα...όταν όμως πέφτει το μαρούλι ξαφνικά κ απότομα κ πλέον λες,σαν κυνηγός να πάρω από τον Αντρέα με 9€ τσιχλοφυσιγγο η να πάρω bachieri pellagri???καταλαβαίνεις γτ γράφονται όσα γράφονται...
Εννοείται ότι καταλαβαίνω!
Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό,όπως καταλαβαίνω και το ξενερωμα.
Όπως καταλαβαίνω ότι μιλάμε για εμπόριο.
 
Σήμερα μίλησε μαζί του ο ξάδελφος μου και παράγγειλε φυσίγγια ,τα φυσίγγια κάθε φορά του έρχονται ακριβότερα είπε ο άνθρωπος, έτσι είπε έτσι σας λέω .
Όταν φώναζαμε πάρτε φυσηγγια το καλοκαίρι κάτι ξέραμε ?????
 
Έχουν αρχίσει οι καθυστερήσεις από τον αλαγιαννη,παραγγελία από Δευτέρα πρωί και ερχετε μετά από μια εβδομάδα το λιγότερο,είτε πρακτορείο ,είτε κούριερ,μάλλον έχει πήξει και δε προλαβαίνει ή από τις παραγγελίες μπερδεύεται η δουλειά.
 
Έχουν αρχίσει οι καθυστερήσεις από τον αλαγιαννη,παραγγελία από Δευτέρα πρωί και ερχετε μετά από μια εβδομάδα το λιγότερο,είτε πρακτορείο ,είτε κούριερ,μάλλον έχει πήξει και δε προλαβαίνει ή από τις παραγγελίες μπερδεύεται η δουλειά.
Όντος...αλλά γενικά καθηστερουν πολύ κούριερ και πρακτορεία δεν ξέρω τον λογο
 
Back
Top