Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι βλέπουμε εδώ;
Τον ανοιχτό καιρό από πάνω μας .
Και τις νεφώσεις πως κοινουνται προς τα εμάς μας δείχνει την πορεία του ανέμου ..
Όπως και σήμερα ..

http://en.sat24.com/en

Το θέμα είναι οτι ενώ οι συνθήκες είναι καλές ,δεν δείχνουν τάση προς τα εμάς..
 
Τον ανοιχτό καιρό από πάνω μας .
Και τις νεφώσεις πως κοινουνται προς τα εμάς μας δείχνει την πορεία του ανέμου ..
Όπως και σήμερα ..

http://en.sat24.com/en

Το θέμα είναι οτι ενώ οι συνθήκες είναι καλές ,δεν δείχνουν τάση προς τα εμάς..
Φαντάζεσαι να μπουν με τον νοτια και την ζέστη??? Θα μας τρολλαρουν και οι τσίχλες μου φαίνεται!!!
 
Φαντάζεσαι να μπουν με τον νοτια και την ζέστη??? Θα μας τρολλαρουν και οι τσίχλες μου φαίνεται!!!
Δευτέρα Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο..
Αν και εφόσον..
Το καλάθι πλέον για εμένα είναι όχι μικρό..
Σπιρτόκουτο...
 
Όπως έχω πει εδώ και πολλές μέρες .
Η καιρική αλλαγή είναι στις 6/7 μέρες περίπου ...
Επιβεβαίωση για 3η φορά πάει να κάνει ..
Και να γυρισει 27/30 του μήνα ..
Τις 2 προηγούμενες πηραμε τα παπάρια μας θα μου πείτε..
Εγώ απλά το καταγράφω ...
 
Όπως έχω πει εδώ και πολλές μέρες .
Η καιρική αλλαγή είναι στις 6/7 μέρες περίπου ...
Επιβεβαίωση για 3η φορά πάει να κάνει ..
Και να γυρισει 27/30 του μήνα ..
Τις 2 προηγούμενες πηραμε τα παπάρια μας θα μου πείτε..
Εγώ απλά το καταγράφω ...
Ρε περικλη εδω στη χαλκιδικη σημερα ψιχαλησε και φυσαει σαν πουστης !!!
 
Τα πουλια θα μπουν όταν γουστάρουν και αν γουστάρουν ούτε ανέμους ούτε βροχι ούτε αέρα τα πηραζει…. Και από ότι φαίνεται φετος θα οι περισσοτεροι θα πάρουμε τα @@@ μας .. όταν πάει 21 του μήνα και δεν βαράμε ντουφέκια τι να μου πουν τα ολλα τα αλλά.. ( προς θεού δεν θέλω να υποτιμήσο την αξιοζήλευτη προσπάθεια του περί… για ενημέρωση και προσπάθεια εξηγήσεις της μεταναστεύσεις)
 
Τα πουλια θα μπουν όταν γουστάρουν και αν γουστάρουν ούτε ανέμους ούτε βροχι ούτε αέρα τα πηραζει…. Και από ότι φαίνεται φετος θα οι περισσοτεροι θα πάρουμε τα @@@ μας .. όταν πάει 21 του μήνα και δεν βαράμε ντουφέκια τι να μου πουν τα ολλα τα αλλά.. ( προς θεού δεν θέλω να υποτιμήσο την αξιοζήλευτη προσπάθεια του περί… για ενημέρωση και προσπάθεια εξηγήσεις της μεταναστεύσεις)
Ρε συ ..Όλο το θέμα είναι να καταγράφουμε τις αλλαγές του καιρού , και ιδικά αυτήν την εποχή όσο νωρίτερα,το δούμε τοσο καλύτερα ...Πολλοί κανονίζουν ταξίδια ,ρεπό,διαφορα πράγματα...

Και στις 2 αλλαγές έως τώρα εβαλε κάποια πουλια ,όχι σε όλη την χώρα ..Οπότε για εμένα δεν είναι περάσματα για να καταγραφουν.
...Αλλά κάποιοι εδώ θα σου πουν ,οοοο μια χαρά ήταν ,έχω μηνύματα που μου λένε , τι ωραία ,άξιζε το ρεπό κτλ κτλ...
Άλλοι θα κλαίνε όπως εγώ για παράδειγμα...
Για να καταλάβεις σε 6 πρωινά σερί έχω ρίξει 10 φυσίγγια συνολικά....10...🤬🤬..

Το έχω ξαναπεί ,το φόρουμ απευθύνεται σε όλη την χώρα ... Οπότε σε κάποιους ήταν χρήσιμες οι αναφορές του καιρου και σε κάποιους όχι ..

Όταν μιλάω για τον καιρό κοίταω. Όλη την χώρα ...Μην το ξεχνάτε αυτό...


Τώρα που το κοιτάω και αύριο αλλά και η Δευτέρα,ιδικά αυτή δείχνει ενδιαφέρον..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top