Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@periklis-ath αυτό το νέο φρούτο στα μονδελα πιάνει τίποτα η του ρίχνουμε μια μουτζα και πάμε πάρα κατ????View attachment 92054
Να τα κοιτας ολα γενικότερα να βλεπεις που και ποσο συμβαδίζουν
Ολα χρήσιμα ειναι φιλε
 
Συνεχίζουν τα προγνωστικά να δινουν πτωση της θερμοκρασίας βορειότερα απο εμας
απο 14 και μετα + - μια μερα
Βαλτε σκορδα και καντε voodoo
 

Attachments

  • gfs-tirana-al-415n-20e.jpeg
    gfs-tirana-al-415n-20e.jpeg
    206,2 KB · Προβολές: 7
  • gfs-sofia-bg-425n-235e.jpeg
    gfs-sofia-bg-425n-235e.jpeg
    184,8 KB · Προβολές: 7
  • gfs-moscow-ru-56n-375e (1).jpeg
    gfs-moscow-ru-56n-375e (1).jpeg
    224,1 KB · Προβολές: 7
Η Σουηδεζες με 13 βαθμούς τον βγάζουν έξω εκεί. Η μόνο εδώ τα κάνουν αυτά??? Ανέβηκες για πέρασμα χήνας η πέρασμα ξανθου θηραματος.
Ψαχνω να βρω κοντοπουτανο σουηδέζα και δεν βρισκω φιλε, βολτα ανέβηκα για λιγη χαλαρωση και αλλαγη παραστάσεων
 
Συνεχίζουν τα προγνωστικά να δινουν πτωση της θερμοκρασίας βορειότερα απο εμας
απο 14 και μετα + - μια μερα
Βαλτε σκορδα και καντε voodoo
Μου αρέσει αυτό. Αν το συνεχίσει και έρθει πιο κοντινές ώρες , 15 του μήνα ή 16 πρώτη άδεια....gfs-1-192.png
 
Μου αρέσει αυτό. Αν το συνεχίσει και έρθει πιο κοντινές ώρες , 15 του μήνα ή 16 πρώτη άδεια....View attachment 92062
Αυτο εχει μπλοκ στην δυτική Ευρώπη
Αυτο εχει περασμα δυνατό προς τα Βαλκανια
Μονο μην ανεβασει πολυ τους ανεμους το θέλουμε οριακα να μας αγγίξει..
Η Ταση παντως ειναι καλη
 
Αυτο που βλεπω εγω στο καιρο γενικως ειναι οτι +φέτος δεν θελει ή αργεί πολυ να κατέβει γενικο κρύο απο ΒΑ και οταν λεω ΒΑ εννοω απο βόρειο Αρκτικό - Σιβηρία προς Ευρώπη.
Παρα πολυ σωστά φιλε..
Για να κατέβει θελει Υψηλές πιέσεις να ανέβουν κεντρική Ευρώπη..
Μεχρι στιγμής μονο τεράστια βαρομετρικά περνανε απο εκει ..
 
Ψαχνω να βρω κοντοπουτανο σουηδέζα και δεν βρισκω φιλε, βολτα ανέβηκα για λιγη χαλαρωση και αλλαγη παραστάσεων
Λάθος κατεύθυνση πηρες , κάνε αναστροφή για Αιτωλοακαρνανία, κοντές με μεγάλα βυζι@.. 🤣
 
@periklis-ath Αδερφέ επιμένει και το έχει στην πρώτη καρτέλα. Αν βγει αυτό μετά τις 13-14 θα έχουμε θέματακι... Κάντε όλοι βουντού ρε. @ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ξεκινά τα ευχέλαια και τους ψαλμούς και εγώ θα κάνω νηστεία...
Εγώ δεν κανό τίποτα... να πάνε να @@@@@ η τσίχλες σιγά μην σκάσω εγώ για τον καιρο που θέλουν για να μπουν?????
 
Εγώ δεν κανό τίποτα... να πάνε να @@@@@ η τσίχλες σιγά μην σκάσω εγώ για τον καιρο που θέλουν για να μπουν?????
Έλα μην κάνεις μούτρα. Μόλις πετύχεις το πρώτο μπασιμο θα τα ξεχάσεις όλα....Και θα ανάψεις και λαμπάδα στον Άγιο....
 
Ψαχνω να βρω κοντοπουτανο σουηδέζα και δεν βρισκω φιλε, βολτα ανέβηκα για λιγη χαλαρωση και αλλαγη παραστάσεων
Εδώ έχουμε σοβαρό πρόβλημα με το cast του όπλου κι εσύ κάνεις βόλτες; Πόσο ανεύθυνο κι ανώριμο...
 
Παρα πολυ σωστά φιλε..
Για να κατέβει θελει Υψηλές πιέσεις να ανέβουν κεντρική Ευρώπη..
Μεχρι στιγμής μονο τεράστια βαρομετρικά περνανε απο εκει ..
Σωστά φίλε, το ιδανικό και καλύτερο σενάριο οπως ηταν σε μεσο ορο παλιοτερα ο καιρός και οταν λεω παλιοτερα εννοω 70-80-90 ειναι να ανεβαίνουν υψηλες πιεσεις κεντρική και δυτικη Ευρώπη σε συνδυασμό με χαμηλες κεντρική Ασία.Αυτη η συνέπεια και συχνότητα αυτου του φαινομένου ανα τα χρονια μειώνεται κατα παρα πολυ!Οι αιτίες πιστεύω ειναι πολλές, στον Ατλαντικό και ιδιαίτερα στο βορειο Ατλαντικό η θερμοκρασία του ωκεανού δεν ειναι ιδια οπως τότε συνεπώς τα ρεύματα στις θαλασσες φερνουν πιο ζεστα νερα απο τον ισημερινό στις ακτες της ΒΔ Ευρώπης ετσι εχουμε αυτο που συμβαίνει με τα τοσο βαθεια και βίαια χαμηλά, απο την αλλη τωρα ανατολικα και κεντρικη Ασία δεν εχουν αλλαξει ούτε επηρεαστεί τοσο γι'αυτο και *κάπως* παει να δουλέψει το συστημα σωστα εστω και με αργοπορία...
 
Εδώ έχουμε σοβαρό πρόβλημα με το cast του όπλου κι εσύ κάνεις βόλτες; Πόσο ανεύθυνο κι ανώριμο...
Το κοντακι μπορει να περιμενει ως την ερχομενη εβδομαδα δεν πειράζει, αργουν οι τσιχλες απ οτι διαβαζω έτσι κι αλλιως 😝
 
Το κοντακι μπορει να περιμενει ως την ερχομενη εβδομαδα δεν πειράζει, αργουν οι τσιχλες απ οτι διαβαζω έτσι κι αλλιως 😝
Σπύρο μην ακούς κανέναν ,ψάξε εσύ να βρεις το κοντοπούτανο που θέλεις και άσ τους να τραγουδάνε. .big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top