Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@periklis-ath αδερφε αυτο που δειχνει το ukmo εδω μας κανει??? Ειναι αξιοπιστο μονδελο το ukmo γενικα η παπατζης σαν το Cfs???View attachment 80129
Φυσικά και ειναι καλο το ukmo..
Και αλλα μοντελα δείχνουν κατι τετοιο για το αλλο σ.κ.σε καποια ensables
Εαν η πρώτη εισοδος των χαμηλών θερμοκρασιών ειναι με τέτοια πορεια , μπορεί να μας φτιαξει ολο τον μηνα.
 
Είναι στον άξονα μας ή Τουρκία, δεν είναι άσχημο για εμάς...
Αυτο θα σε ρωτουσα τωρα. Δεν θα τσιμπαγαμε πραγματακια με αυτο και εμεις???? Δωσε σημα αμα δεις συνθηκες καλες. Ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη για μπιστολες στο εργοστασιο ανα πασα στιγμη!!!
 
Αυτο θα σε ρωτουσα τωρα. Δεν θα τσιμπαγαμε πραγματακια με αυτο και εμεις???? Δωσε σημα αμα δεις συνθηκες καλες. Ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη για μπιστολες στο εργοστασιο ανα πασα στιγμη!!!
Κανόνισε να χάσεις τη δουλειά σου για τις τσίχλες!
 
Κανόνισε να χάσεις τη δουλειά σου για τις τσίχλες!
Εχω 25 μερες αδεια... Αμα δεν τις παρω τωρα ποτε θα τις παρω??? Το κακο με την δουλεια ειναι οτι μπορω να λειψω μερα παρα μερα αλλα οχι δυο συνεχομενες... Οποτε αμα ριξει το συνθημα ο @periklis-ath δηλωση δεκαωρου επι τοπου για να ετοιμασω δουλεια για τους αλλους και δηλωση αδειας για την επομενη μερα!
 
Ο καιρος εχει τους δικους του ρυθμους κ νομους αλλα φετος θελω να ελπιζω μας το χρωσταει.θελω ενα χειμωνα με καλαμπαλικια.με.τα χιονια του κ τα κυνηγια τα δυνατα γαμωτο.ζηταω πολλα;θανατος στα κουνουπια κ τις μυγες.θελω τζακι κ κρυοοοο
 
Εχω 25 μερες αδεια... Αμα δεν τις παρω τωρα ποτε θα τις παρω??? Το κακο με την δουλεια ειναι οτι μπορω να λειψω μερα παρα μερα αλλα οχι δυο συνεχομενες... Οποτε αμα ριξει το συνθημα ο @periklis-ath δηλωση δεκαωρου επι τοπου για να ετοιμασω δουλεια για τους αλλους και δηλωση αδειας για την επομενη μερα!
Δεν παιζεσαι με τιποτα βρε Μητσακο. Οπως λεει κι ο Βασιλης βλεπω να σε περιμενει ο Δαρακης στην πορτα του εργοστασιου οπως στην κορη μου την σοσιαλιστρια με ενα ραβασακι καθυστερημενο αλλα καλιο αργα παρα ποτε. Εεεε και να κανει κανα περασμα και να εισαι σε κανα προαυλιο του εργοστασιου........ σε βλεπω να βγαζεις την καραμπινα και ......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top