Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ας προσευχηθούμε όλοι μαζί .pray to God.

View attachment 84096
Ποιος το εγραψε αυτο? Ας γραψει τα ιδια και σημερα αν μπορει. Φθινοπωρινες πιθανες κιολας βροχουλες δινουν ολα χωρις υποψια κρυου. Εβγαλε ενα ψυχρο τρεξιμο για μετα απο μισο μηνα και μετα ηρθαν οι καιρικες σφαλιαρες παλι.
 
Ο χειμώνας θα είναι ήπιος μην περιμένετε κάτι διαφορετικό άντε να έχει και λίγες μέρες με χιόνια … όλα τα αλά εινσι για να έχουν κλικ διαφορά site με προγνωστικά ( πρέπει να ζήσουν και αυτοί)
Συμφωνω. Αν θα κανει καμια φωτοβολιδα 3-4 ημερων οπως περσι και τελος. Αρκει να μην την κανει 15 Φλεβαρη παλι....
 
Ποιος το εγραψε αυτο? Ας γραψει τα ιδια και σημερα αν μπορει. Φθινοπωρινες πιθανες κιολας βροχουλες δινουν ολα χωρις υποψια κρυου. Εβγαλε ενα ψυχρο τρεξιμο για μετα απο μισο μηνα και μετα ηρθαν οι καιρικες σφαλιαρες παλι.
Meteo Hellas, συνονόματος Πέρης
 
Meteo Hellas, συνονόματος Πέρης
Με τα τελευταια δεδομενα λοιπον ΔΕΝ υπαρχει κρυο καθολου για την επομενη εβδομαδα. Εχουν βγαλει μια διαταραχη για το επομενο Σ/Κ με βροχες που ΑΝΕΤΑ την εξαφανιζουν τις επομενες μερες. Και οι χαρτες που δινει ο φιλος απο πανω εχουν αλλαξει και δειχνουν θερμοκρασιες πανω απο τα κανονικα....Ταζουν τα μονδελα στα τελειωματα των τρεξιματων ψυχρες εισβολες αλλα τις πανε συνεχως πιο πισω η τις εξαφανιζουν κιολας. Καραβι που αργει σκ@τ@ ειναι φορτωμενο....
 
Κάθε φορά τα ίδια. Αρχίζουν από Σεπτέμβρη τα ΜΜΕ " αναμένεται βαρύς χειμώνας" τα " ημερομηνια" Κλπ. Να κινηθεί η αγορά μωρέ, να πάει ο κόσμος να βάλει πετρέλαιο, να πουληθεί κάνα ξύλο καμία σόμπα... Λυπάμαι όσους το επάγγελμα τους εξαρτάται από τον καιρό. Είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς.
 
Με τα τελευταια δεδομενα λοιπον ΔΕΝ υπαρχει κρυο καθολου για την επομενη εβδομαδα. Εχουν βγαλει μια διαταραχη για το επομενο Σ/Κ με βροχες που ΑΝΕΤΑ την εξαφανιζουν τις επομενες μερες. Και οι χαρτες που δινει ο φιλος απο πανω εχουν αλλαξει και δειχνουν θερμοκρασιες πανω απο τα κανονικα....Ταζουν τα μονδελα στα τελειωματα των τρεξιματων ψυχρες εισβολες αλλα τις πανε συνεχως πιο πισω η τις εξαφανιζουν κιολας. Καραβι που αργει σκ@τ@ ειναι φορτωμενο....
Εγώ δεν πηστευω τίποτα πλέον ακόμα και τον καιρό τον εμπορευματοποίησαν για δικός τους σκοπούς …ο καθένας γράφει οτι του κατέβει για τα κλικ…..
 
Κάθε φορά τα ίδια. Αρχίζουν από Σεπτέμβρη τα ΜΜΕ " αναμένεται βαρύς χειμώνας" τα " ημερομηνια" Κλπ. Να κινηθεί η αγορά μωρέ, να πάει ο κόσμος να βάλει πετρέλαιο, να πουληθεί κάνα ξύλο καμία σόμπα... Λυπάμαι όσους το επάγγελμα τους εξαρτάται από τον καιρό. Είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς.
Μας πως θα χειραγωγήσουν τον κοσμάκη εκει που θέλουν !!!!! Οι παππουδες μας πρόβλεπαν καλητερα της βαριχαιμωνιες
 
Κάθε φορά τα ίδια. Αρχίζουν από Σεπτέμβρη τα ΜΜΕ " αναμένεται βαρύς χειμώνας" τα " ημερομηνια" Κλπ. Να κινηθεί η αγορά μωρέ, να πάει ο κόσμος να βάλει πετρέλαιο, να πουληθεί κάνα ξύλο καμία σόμπα... Λυπάμαι όσους το επάγγελμα τους εξαρτάται από τον καιρό. Είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς.
Με τα ''μερομήνια΄΄ ασχολείται πολύ και κάθε χρόνο ο δημοσιογραφικός κολοσσός Αυτιάς...
 
Αν κατέβει αυτό το κρυο μετά της 6/7 του μήνα θα ψάχνουμε να βρουμε το μόριο μας 🤣
Κρυο θα κατεβει. Το ποσο εντονο θα ειναι και αν θα εχουμε υετο για να χιονισει ειναι νωρις ακομη για να ξερουμε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top