Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δες τα πρωινά σήμερα πόσο παραπάνω υετό έχει ,και πόσο ποιο απλωμένο ....
Ναι και ο Αμερικανός αύξησε τον υετό κυρίως για Σαλόνικα από ότι είδα .....το σίγουρο είναι ότι θα βραχουμε το ποσό δεν προβλέπεται .sarcastic..my man.
 
Απόψε κιόλας απογευματινό υδροβίων.... .sarcastic.

Φιλαράκι είμαι σαν θηρίο στο κλουβί αλλά λόγο δουλειάς αλλά και λόγο του ότι τα ρύζια θέλουν καμιά δεκαριά μέρες ακόμα για να αρχίσουν να κόβονται δεν μπορώ ακόμα να πάω στον βάλτο!Και φέτος έχει αρκετά ντοπιάρικα!
 
Ναι και ο Αμερικανός αύξησε τον υετό κυρίως για Σαλόνικα από ότι είδα .....το σίγουρο είναι ότι θα βραχουμε το ποσό δεν προβλέπεται .sarcastic..my man.
Το καλό είναι ότι πάει να βγάλει και άλλες βροχές μέχρι να βγει μηνας ...Άκουσε την γκρίνια μας και φοβήθηκε ....ha ha..ha ha.
 
Τελικά δεν χρειάζεται να έρθει πιο νότια ας βγει έτσι νομίζω όλοι ευχαριστημένοι θα είμαστε!!! :cool:
View attachment 3616
Εχουμε μέρες ακόμα να το δούμε ...Μας αρκεί να το φτιάξει Ιόνιο για αρχή...τα υπόλοιπα θα τα δούμε στην πορεία...
 
Μετεωρολόγος που ασχολείται με (και πουλάει!!!) "προβλέψεις" για την Ναυτιλία μου σύστησε το ακόλουθο site/link για τις βροχές στην Ελλάδα :
http://www.meteo.gr/meteomaps/gr_bolam_3h_accum.cfm

Περικλή τι λές?
Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις για κοντινές προβλέψεις (τις επόμενες 1-3 μέρες) για την Ελλάδα???
Για όλους τους φίλους μας?
 
Μετεωρολόγος που ασχολείται με (και πουλάει!!!) "προβλέψεις" για την Ναυτιλία μου σύστησε το ακόλουθο site/link για τις βροχές στην Ελλάδα :
http://www.meteo.gr/meteomaps/gr_bolam_3h_accum.cfm

Περικλή τι λές?
Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις για κοντινές προβλέψεις (τις επόμενες 1-3 μέρες) για την Ελλάδα???
Για όλους τους φίλους μας?
Το bolam ειναι παρα πολλα χρονια ενεργο...Με ενοχλει που 2019 παμε για 2020 και η σελιδα ειναι 2004 ακομα,,.
Σπανια το κοιταω .
Για 1.3 μερες πανω κατω ολα ιδια ειναι πλεον ..Πριν 10 χρονια οκ..αλλα τωρα ολα τον πιανουν τον μεσο ορο στα κοντινα
Για εμενα οτι καλυτερο κυκλοφορει τελευταια ειναι το windy.
Επισης μπορειτε να βλεπετε τον Σακη στο youtube για τοπικες προγνωσεις...
Για 1.3 μερες ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει απο θεμα δελτιου
 
Από τα ΝΕΑ + "Πρόγνωση" από τα Μερομήνια.

https://www.tanea.gr/2019/09/19/gre...es-perioxes-tha-exoume-vroxi-kai-xalazoptosi/

Ας ελπίσουμε να μην έχει την "αξιοπιστία" του νερού του Καματερού!!!
Από τις επιτυχίες των ΝΕΩΝ και του νέου Γιώργου Τράγκα!!!! το 1976!!!

https://www.news247.gr/afieromata/n...heria-toy-alloy-gia-ena-mpoykali.6407297.html
Ποιο ευκολα πιστευω τον καματερο παρα τα μερομηνια αληθεια .......
 
Εγώ δεν θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά λόγο fb βλέπω μόνο northmeteo...... Τώρα @periklis-ath τι καβλες χαχα πιάσανε τον αμερικανό για αρχές Οκτωβρίου είδες μας κατεβάζει το -4 στα 850 χαχαχα εντάξει δεν θα βγει αλλά από τώρα ονειρεύεται .vert funny.
 
Εγώ δεν θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά λόγο fb βλέπω μόνο northmeteo...... Τώρα @periklis-ath τι καβλες χαχα πιάσανε τον αμερικανό για αρχές Οκτωβρίου είδες μας κατεβάζει το -4 στα 850 χαχαχα εντάξει δεν θα βγει αλλά από τώρα ονειρεύεται .vert funny.
Μήπως περιμένουν να πατήσει το κουμπί ο Kim ? και έρθει ο ...πυρηνικός χειμώνας??? .ha ha..ha ha.
 
Μήπως περιμένουν να πατήσει το κουμπί ο Kim ? και έρθει ο ...πυρηνικός χειμώνας??? .ha ha..ha ha.
Χαχα μπα αύριο μπορεί να το γυρίσει και σε καύσωνα..... Μόνο Ευρωπαίος .my man.
Το άλλο μια ζωή όνειρα κάνει για αυτό το έχουν σταματήσει και βγάλανε το parallel και καλά για καλύτερο αλλά και εκείνο όνειρα βλέπει καμία φορά
 
Το bolam ειναι παρα πολλα χρονια ενεργο...Με ενοχλει που 2019 παμε για 2020 και η σελιδα ειναι 2004 ακομα,,.
Σπανια το κοιταω .
Για 1.3 μερες πανω κατω ολα ιδια ειναι πλεον ..Πριν 10 χρονια οκ..αλλα τωρα ολα τον πιανουν τον μεσο ορο στα κοντινα
Για εμενα οτι καλυτερο κυκλοφορει τελευταια ειναι το windy.
Επισης μπορειτε να βλεπετε τον Σακη στο youtube για τοπικες προγνωσεις...
Για 1.3 μερες ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει απο θεμα δελτιου
Αυτός ο Windys αρκετές φορές με οδήγησε στο πατσατζιδικο στην Μάνδρα αντί στον κυνηγοτοποτο των Δερβενοχωρίων .hair.
Πχ μου έδειχνε συννεφιά και όταν πέρναγα την Πηγή έριχνε Μητροπολίτες .hair.
Από τότε τον έχω σε καραντίνα μέχρι να σοβαρευτει επιτέλους :p:p;);)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top