Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ξεκινά να γράφεις μιας και που δεν έγραφες δεν είδαμε και κάτι καλό ,ποια η άποψη σου για τον εφετινό χειμώνα γενικά ; Κάτι διαβάζω για μαλακό χειμώνα
Όποιος μπορέσει να πει τι καιρό θα κάνει τον χειμώνα φέτος αλλά και τον κάθε χειμώνα θα γίνει ο ποιο πλούσιος άνθρωπος του κόσμου .
Ιδικά με την κλιματική αλλαγή να είναι πλέον πραγματικότητα και όχι μια εκτίμηση για το μέλλον .
Η πρώτη εικόνα που έχουμε για φετος είναι μια εμμονή για υψηλές πιέσεις σε εμάς και στην β.α Ευρώπη ,και τέρατα χαμηλά στον Ατλαντικό.Αυτο το πράγμα δεν είναι καλό..μακάρι να αλλάξει
Ο Νοέμβριος για τις πρώτες 10 μέρες του δεν δείχνει να αλλάζει ,απλά λόγο νότια αυξάνει την υγρασία και τις βροχές .τιπτ άλλο
 
ελπίζουμε σε δυνατό Δεκεμβρίο Ιανουαρίο.....
Ας ελπίσουμε Δεκέμβρη κ Ιανουάριο κ μετά αφού φάμε κανένα μπλοκ και από αυτούς τους 2 μήνες θα πούμε......ας ελπίσουμε για το Φλεβάρη.....και γενικά χέστηκε η φοράδα στ'αλώνη......τσάμπα χρήματα για φυσίγγια και άδειες κτλ κτλ.....για να κυνηγάμε 2 μήνες γεμάτους.......sex hard.γ@μ@τ@ με κεφαλαία γράμματα....
 
Ας ελπίσουμε Δεκέμβρη κ Ιανουάριο κ μετά αφού φάμε κανένα μπλοκ και από αυτούς τους 2 μήνες θα πούμε......ας ελπίσουμε για το Φλεβάρη.....και γενικά χέστηκε η φοράδα στ'αλώνη......τσάμπα χρήματα για φυσίγγια και άδειες κτλ κτλ.....για να κυνηγάμε 2 μήνες γεμάτους.......sex hard.γ@μ@τ@ με κεφαλαία γράμματα....
Κώστα δυστυχώς αυτό φαίνεται για τον Νοέμβριο δεν ελπίζω κάτι ......και μιλάω για εμένα και την περιοχή μου τα πιο δυνατά κυνήγια τα έκανα από 20 Δεκεμβρίου και μετά μέχρι τέλους σεζόν....
 
Κώστα δυστυχώς αυτό φαίνεται για τον Νοέμβριο δεν ελπίζω κάτι ......και μιλάω για εμένα και την περιοχή μου τα πιο δυνατά κυνήγια τα έκανα από 20 Δεκεμβρίου και μετά μέχρι τέλους σεζόν....
Τέλη....έτσι ακριβώς και εδώ φίλε.
Πέρισυ από 15 Σεπτέμβρη (υδρόβιο έναρξη) έκανα περίπου 35 με 40 εξόδους ως τις 15 Νοέμβρη....με αποτέλεσμα ΝΑ ΔΩ ΠΑΠΙΑ στις 17 Νοέμβρη που ξανά βγείκα.........μετά.......χέστα από κει κ πέρα.....
Αν βρέχει την κυριακή θα πάω να κάνω έναρξη για φέτο στο υδρόβιο......και θα δούμε φίλε.....topic.
 
Τέλη....έτσι ακριβώς και εδώ φίλε.
Πέρισυ από 15 Σεπτέμβρη (υδρόβιο έναρξη) έκανα περίπου 35 με 40 εξόδους ως τις 15 Νοέμβρη....με αποτέλεσμα ΝΑ ΔΩ ΠΑΠΙΑ στις 17 Νοέμβρη που ξανά βγείκα.........μετά.......χέστα από κει κ πέρα.....
Αν βρέχει την κυριακή θα πάω να κάνω έναρξη για φέτο στο υδρόβιο......και θα δούμε φίλε.....topic.
Εγώ ακόμα δεν βγήκα και το σκέφτομαι για αυτό το ΣΚ νομίζω τα πουλιά είναι βόρεια μας ακόμα δεν πιέζονται αν δεις μέχρι και η Ρουμανία καλοκαίρι έχει......
 
Ας ελπίσουμε Δεκέμβρη κ Ιανουάριο κ μετά αφού φάμε κανένα μπλοκ και από αυτούς τους 2 μήνες θα πούμε......ας ελπίσουμε για το Φλεβάρη.....και γενικά χέστηκε η φοράδα στ'αλώνη......τσάμπα χρήματα για φυσίγγια και άδειες κτλ κτλ.....για να κυνηγάμε 2 μήνες γεμάτους.......sex hard.γ@μ@τ@ με κεφαλαία γράμματα....
Κωστή έχεις ένα θετικό που για εμάς εδώ στο μπορντελο φαντάζει όνειρο
Καβαλας το μοτορι και σε 5 λεπτά είσαι στον κυνηγοτοπο με 2 ευρώ έξοδα εκτός φυσίγγια κτλ
Εδώ η μία τσίχλα στοιχίζει όσο 5 κιλά προβατίνα και βάλε
Και το χειρότερο
Εσύ επιστρέφεις στην πρασινάδα και στην χαλαρότητα
και εμείς στην τέντα και στο μποτιλιάρισμα .hair.
 
Κωστή έχεις ένα θετικό που για εμάς εδώ στο μπορντελο φαντάζει όνειρο
Καβαλας το μοτορι και σε 5 λεπτά είσαι στον κυνηγοτοπο με 2 ευρώ έξοδα εκτός φυσίγγια κτλ
Εδώ η μία τσίχλα στοιχίζει όσο 5 κιλά προβατίνα και βάλε
Και το χειρότερο
Εσύ επιστρέφεις στην πρασινάδα και στην χαλαρότητα
και εμείς στην τέντα και στο μποτιλιάρισμα .hair.
Και εγώ έτσι είμαι φίλε μου όμως ξέρω τι παίζεται και ότι αν πάω θα απελπιστω .......το να ξεκινήσω αυριο ακόμη και μετά πόδια σε 3.500 χιλιόμετρα είμαι στο ποταμάκι που έχουμε δεν είναι τίποτα αλλά είναι σίγουρη η παπάρα με μεγάλα γράμματα λίγα ντόπια υδρόβια και άντε βρες τα που είναι
 
Και εγώ έτσι είμαι φίλε μου όμως ξέρω τι παίζεται και ότι αν πάω θα απελπιστω .......το να ξεκινήσω αυριο ακόμη και μετά πόδια σε 3.500 χιλιόμετρα είμαι στο ποταμάκι που έχουμε δεν είναι τίποτα αλλά είναι σίγουρη η παπάρα με μεγάλα γράμματα λίγα ντόπια υδρόβια και άντε βρες τα που είναι
Στην μανα παίζει τίποτα;
 
Αα πες έτσι δεν ξέρω σκεφτόμουν να πάω .....κάτι ντόπια πράσινα είχε τώρα δεν ξέρω τι γίνεται......
Έχεις κυνηγήσει εδώ να φανταστώ?
Κάποτε έβγαινα συχνά στα μέρη σου μετά οικογένεια παιδιά έξοδα τα φερρυ δεν βολεύουν σπάνια Τώρα
 
Κάποτε έβγαινα συχνά στα μέρη σου μετά οικογένεια παιδιά έξοδα τα φερρυ δεν βολεύουν σπάνια Τώρα
Σε καταλαβαίνω οπότε θες και έρθεις πες μου!!!!!!
Να βρέξει πρώτα .......είδα το τελευταίο τρέξιμο του GFS δίνει καλά νερά μέχρι και 10 του μήνα σε όλη την Ελλάδα ένα καλό κύμα 4 του μήνα και ένα 8-9 όπου εκεί φαίνεται να συνδυάζεται με λίγο κρύο όχι τίποτα το σπουδαίο όμως
 
Κωστή έχεις ένα θετικό που για εμάς εδώ στο μπορντελο φαντάζει όνειρο
Καβαλας το μοτορι και σε 5 λεπτά είσαι στον κυνηγοτοπο με 2 ευρώ έξοδα εκτός φυσίγγια κτλ
Εδώ η μία τσίχλα στοιχίζει όσο 5 κιλά προβατίνα και βάλε
Και το χειρότερο
Εσύ επιστρέφεις στην πρασινάδα και στην χαλαρότητα
και εμείς στην τέντα και στο μποτιλιάρισμα .hair.
Έτσι ακριβώς Κωστή...Δν θα την πάλευα επάνω με τίποτα.
Να φανταστείς ανεβαίνω κάααμια φορά στους κουμπάρους μου στην Πετρούπολη ή στον ξαδελφό μου στα Καμήνια παλιότερα και έκανα το σταυρό μου,πότε να φύγω...........θέλω να πατάω χώμα και χορτάρι λέμε...... .sarcastic. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top