Καρεκλάκι για το καρτέρι

Πόση ώρα αντέχεται από τον κώλο;
Στα πόσα λεπτά θα σε πονέσει δηλαδή;
Ρωτάω γιατί όλοι οι τρίποδες ταλαιπωρούν τον κώλο.
Θαλή θα αντισταθώ στον πειρασμό να σου απαντήσω έτσι όπως το έγραψες ( 😝😜😂 ) και θα σου απαντήσω σοβαρά .big smile.

Λοιπόν αυτό είναι το comfort με μεγάλη επιφάνεια καθίσματος και είναι ιδιαίτερα άνετο, υπάρχει και το απλό που είναι μικρότερο σε επιφάνεια και υποθέτω λιγότερο άνετο.

Τώρα πόση ώρα αντέχεις εξαρτάται από το πόσο σκληραγωγημένο τον έχεις...
(Ε τελικά δεν κρατήθηκα....very funny. )
 
Το καλητερο και πολη εικονομικο όρθιο δεν σηκονεσε να τουφεκατε,ξαπλοτο για τους κοντούς και πλάκα για τραπεζάκι άσε που έχει και 2 θήκες να βαζης 4 κουτιά φυσίγγια πολη πρακτικό σου Λέο 4 σε 1 .big smile. .sarcastic.
 
Last edited:
Στο θέμα καρεκλάκι, έχω αγοράσει ένα από το decathlon γύρω στα 20€ μπορώ να πω πολύ τίμιο για τα λεφτά του. Σίγουρα δεν συγκρίνεται με το walkstool, αλλά για εμένα που δεν το χρησιμοποιώ πολλές φορές το χρόνο είναι άριστο.
Προσωπική εμπειρία. Έχω το walkstool έχω και το παραπάνω του φίλου αγορασμένο από decathlon. To δεύτερο με βόλεψε περισσότερο, το walkstool με ενοχλούσε στα @@ μου. Σίγουρα σε ποιότητα είναι η μέρα με τη νύχτα αλλά σε βόλεψη ότι σας είπα. Είμαι αδύνατος οπότε χωράω μια χαρά και στα δύο.
 
Προσωπική εμπειρία. Έχω το walkstool έχω και το παραπάνω του φίλου αγορασμένο από decathlon. To δεύτερο με βόλεψε περισσότερο, το walkstool με ενοχλούσε στα @@ μου. Σίγουρα σε ποιότητα είναι η μέρα με τη νύχτα αλλά σε βόλεψη ότι σας είπα. Είμαι αδύνατος οπότε χωράω μια χαρά και στα δύο.
Περίεργο γιατί είναι φαρδιές πλευρές και οι άκρες πιάνουν εσωτερικά των ποδιών δεν είναι στενό για να σε κόβει στα τρυφερά .Η είναι ο τρόπος που κάθεσαι δηλ αρκετά μπροστά ,η είσαι αρκετά προικισμένος. .big smile.
 
Όπως φαίνεται στη φωτογραφία το 65 εκατοστά έχει φαρδιά επιφάνεια ,αλλά για τους ευαίσθητους υπάρχει και αυτή η λύση κάθισμα πού διπλώνει είναι για σημεία που δεν υπάρχει χώρος να μπει το καρεκλακι με ασφάλεια ,σε κάποιο βράχο ίσως.542024203928.jpg542024221133.jpg
 
Last edited:
Όπως φαίνεται στη φωτογραφία το 65 εκατοστά έχει φαρδιά επιφάνεια ,αλλά για τους ευαίσθητους υπάρχει και αυτή η λύση κάθισμα πού διπλώνει είναι για σημεία που δεν υπάρχει χώρος να μπει το καρεκλακι με ασφάλεια ,σε κάποιο βράχο ίσως.View attachment 88347View attachment 88350

Μαρτύριο !
 
Back
Top