Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μάλλον θα πάμε για ολική άρση του lockdown μετά τι γιορτές.
Αν πέσουν τα νούμερα σε κρούσματα-θάνατοι-διασωληνομένοι
Μας μένει η μπεκάτσα, η τσίχλα και κάτι υδρόβια.
αν ανοίξουμε 7/01 θα έχουμε ένα σ/κ λαγό και 6 μέρες γουρόυνι
 
Για αυτό τον λόγο θα πρέπει να φιλτράρουμε το τί κάνει ο καθένας σύλλογος όποτε από την άνοιξη που είναι η αρχαιρεσίες φέτος ειδικά πρέπει να πράξουμε ανάλογα και μαζικά.απο κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε.την Δευτέρα όλοι τηλέφωνο στους συλλόγους για γκρίνια και πίεσης.
Πρέπει όλοι μας να γίνουμε πιο ενεργοί στους συλλόγους μας. Αυτό είναι το μόνο φάρμακο. Καταλαβαίνω την πικρία όλων, όμως χωρίς συλλόγους το κυνήγι πέθανε...
 
Και ποιος σας είπε ότι θα ανοίξει 7/1;;;;;;
Κανείς. Όποιος προσπαθεί να αντιμετωπίσει το θέμα βάσει έστω κάποιας λογικής πλανάται πλάνην οικτρά. Εδώ πρόκειται για επίδειξη δύναμης και ξεκαθάρισμα λογαριασμών από μία κυβέρνηση σε πλήρη σύγχυση και ένα πρωθυπουργό που κινείται στα όρια της ψυχοπαθητικης προσωπικότητας
 
Για να μην αρχίσω κ βρίζω δημόσια......γιατί στις 7 Ιανουαρίου ΓΜ Τ ΧΡ ΣΤ ΤΣ...;;;;;
Σχολεία είμαστε
ΓΜ Τ ΜΝ Π ΤΣ ΠΤ Γ€;;;;;;; :mad::mad::mad:.hair..hair..hair.
Δική μου εκτίμηση καθαρα βάσει αυτών που είπε ο Πέτσας. Μάλλον τότε θα απαλλαγούμε απ τα sms οπότε λογικά τότε....Αλλά δυστυχώς η λογική δεν υπερισχύει πάντα κι αυτό φάνηκε....
 
Επισης τωρα που το σκεφτηκα ξερετε ποιο θα ειναι το καλυτερο απο ολα.
Αφου το καταπιουμε και πουμε ενταξει του χρονου, θα περιμενουμε τις 20/08/21 και θα μας ανακοινωσουν τελος το κυνηγι στο τρυγωνι οπως εκανε και η Γαλλια, εκει να δεις γελια και χαρες!.hair.
 
Επισης τωρα που το σκεφτηκα ξερετε ποιο θα ειναι το καλυτερο απο ολα.
Αφου το καταπιουμε και πουμε ενταξει του χρονου, θα περιμενουμε τις 20/08/21 και θα μας ανακοινωσουν τελος το κυνηγι στο τρυγωνι οπως εκανε και η Γαλλια, εκει να δεις γελια και χαρες!.hair.
Δεν θα γίνει αυτό τουλάχιστον ακόμα, άστο και το συζητάμε πιο μετά.
 

Ενημέρωση της ΚΣΕ προς τους Υπουργούς και τους 300 της βουλής. Στου κουφου την πορτα παρε την πορτα και φυγε.​

Εναι γεγονός ότι αρχικά η ΚΣΕ επαναπαύτηκε και πιάστηκε στον ύπνο όπως έχω αναφέρει κ σε προηγούμενο ποστάρισμα μου. Έκτοτε όμως, εγώ προσωπικά νομίζω, οτι, έχουν γίνει πολλές παρεμβάσεις από ΚΣΕ, ομοσπονδίες, συλλόγους, βουλευτών , ευρωβουλευτών, όλων σχεδόν των κομμάτων συμπεριλαμβανομένων και των κυβερνητικών. Συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην βλέπουν το δίκαιο του αιτήματος της κυνηγετικής οικογένειας. Θα μπορούσαν υπό όρους κ με διαβούλευση με τους κυνηγούς να το έχουν διευθετήσει. Ξεκάθαρα λοιπόν για εμένα κάποιοι δεν θέλουν να το κάνουν. Επομένως, πρέπει να μας βρουν όλους απέναντί τους. Καλά Χριστούγεννα κ Καλή χρονιά να έχουμε με προσωπική κ οικογενειακή ευτυχία για όλους.
 

Ενημέρωση της ΚΣΕ προς τους Υπουργούς και τους 300 της βουλής. Στου κουφου την πορτα παρε την πορτα και φυγε.​

Του κωλου τα εννιάμερα θα ενημερώσει τους τριακόσιους της Βουλής που οι εκατό σου βάζω εγώ δεν θέλουν να ακούνε την λέξη κυνήγι
Μόνο εάν έκαναν σημαία την φωτογραφία του απατεώνα ποδηλάτη Κουλη και να καλέσουν ευθέως σε καταψήφιση της ΝΔ οπότε και αν γίνουν εκλογές υπήρχε κάποια ελπίδα τώρα που ανακοινώθηκε επέκταση χαιρετίσματα στην εξουσία και καληνύχτα στο κυνήγι
Δεν θυμάμαι ποιος το είχε γράψει από το φόρουμ αλλά να αγιάσει το στόμα του
Η αυτοδυναμία βλάπτει σοβαρά όπως φαίνεται από τα αποτελέσματα ελπίζω την επόμενη φορά να μην την πάρουν και να είναι οι κυνηγοί η αιτία
 
Είναι πολύ απλό επειδή συνεχώς το πιπιλίζουμε το θέμα και βλέπω και αναρτήσεις στο facebook του τύπου θα ανοίξουν τα κομμωτήρια,θα ανοίξει το ένα θα ανοίξει το άλλο και το κυνήγι όχι και όλοι ψάχνουν την αιτία...Το θέμα δεν είναι αν ο κυνηγός θα διασπείρει τον ιό και τις διαφορές παπαριές που λένε...Έχουμε αντικυνηγετική κυβέρνηση για αυτό και γίνεται όλο αυτό το σκηνικό...Απλά ο ιός ήταν το καλύτερο πάτημα για να μας μαντρώσουν μέσα!
 
Μάγκες πλέον είναι ξεκάθαρο πως το πρόβλημα είναι αυτό καθεαυτό το κυνήγι!!! Ποια διασπορά του ιού και μ@λακιες?!!! Σήμερα έβλεπα ένα βίντεο απ' την υπεύθυνη ενημέρωσης του ΠΟΥ......οι οποία είπε ξεκάθαρα στο από μελέτες έχει απδειχθει πως οι "ασυμπτωματικοί" δεν είναι δυνατόν να μεταδώσουν τον ιό...αυτά και τέλος!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top