Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O
Περαστικά και γρήγορα εύχομαι.

Καλησπέρα σας!
 
Όχι κάτι συγκεκριμένο ... από ότι κατάλαβα, από κούραση, από σήκωμα μεγάλου βάρους, από απότομο σκύψιμο, από χτύπημα, αλλά είπε ότι ακόμη και στον ύπνο μπορεί να το πάθεις ... Αλλά εγώ δεν θυμάμαι να έκανα τίποτα από όλα αυτά, τίποτα το ιδιαίτερο παραπάνω από αυτά που κάνω συνήθως. Όσο κι αν το σκέφτομαι δεν μπορώ να θυμηθώ να έκανα κάτι (που να μην το έχω ξανακάνει άπειρες φορές) που να δικαιολογεί αυτό το πράμα !!! ... Απλά γκαντεμιά !!! Τι άλλο να πω !!!
Περαστικά Στέλιο , και γρήγορη ανάρρωση , γερακισιο μάτι να γίνει.
 
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O

Περαστικά φίλε μου. Σου εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλά
 
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O
Στέλιο περαστικά.
Ξεκουρασου και εύχομαι να πανε όλα καλά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top