Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O
Περαστικά Στέλιο....
 
Καλησπέρα σάς... κάθε Πέμπτη τελικά όλον τον Οκτώβρη έδειχνε καλό καιρό....αλλά δεν έκανε τα αναμενόμενα....αυτή αύριο είναι η τρίτη φορά....και όπως έλεγε ο Περικλής κάθε 7 μέρες έρχεται αλλαγή...
 
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O
Περαστικα φιλε Στελιο.
Καλημερα σε ολους και ολες.
 
Καλημέρα σε όλους και σας ευχαριστώ!
Μαρτύριο να κάτσω 10 μέρες μέσα σαν το κοπρόσκυλο χωρίς να κάνω τίποτα! Και είναι μόλις η 2η μέρα!!! Να δούμε και σήμερα που θα ξαναπάω στο γιατρό τι θα πει... :(
Υπομονη Στελιο Και γρηγορα περαστικα
 
Καλημέρα σε όλους.
Όχι καλά νέα. Για το μάτι μου. Εδώ και 10 μέρες παρουσιάστηκε μια σκιά στο δεξί μάτι μου, σαν να είναι τρίχες μπροστά, και επίσης κοιτάζοντας προς τον ουρανό ή σε λευκό φόντο βλέπω σαν να είναι ο αέρας γεμάτος αιωρούμενα σωματίδια, σαν σκόνη ή πολύ λεπτές φυσαλίδες. Πήγα στον οφθαλμίατρο χθες, και μου βρήκε κάποια ρωγμή στον αμφιβληστροειδή κι ένα αιμάτωμα. Μου έκανε επιτόπου laser για συγκόλληση της ρωγμής, και μου είπε να ξαναπάω αύριο να το ξαναδεί, και αν χρειαστεί να μου ξανακάνει συμπληρωματικά laser !!! Μου έγραψε και 10 μέρες αναρρωτική άδεια, και με αυστηρές εντολές να μη σηκώσω βάρος, να μη σκύβω, να μην περπατάω πολύ, να μην είμαι πολύ ώρα στον υπολογιστή, και γενικά να μην το κουράζω ... :(o_O
Περαστικά Στέλιο και γρήγορα καλά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top