Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δημήτρη συγνώμη, αλλά εγώ θα αντιδρούσα αλλιώς, αν στην πρώτη τουφεκιά στον αέρα δεν εξαφανίζονταν. Ευτυχώς απέφυγες τα χειρότερα αλλά κινδύνευσες υπερβολικά εσύ και το σκυλί σου. Όμως βλέπουμε και κάτι άλλο σε αυτή την περίπτωση. Την αξία ενός μαχαιριού εύκολα προσβάσιμου. Θεωρούμε ότι είμαστε οπλισμένοι, αλλά μόλις πέσουμε κάτω τα πράγματα δυσκολεύουν. Είχες μια πολύ επικίνδυνη περιπέτεια και χαίρομαι που είστε καλά!
Το μαχαίρι το ειχα αλλα στο σακίδιο. Αν δεν κρέμεται στο ζωνάρι και με οτι αυτό συνεπάγεται , σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σαν να μην το έχεις.
 
Όλες οι τρελές σε εμένα πέφτουνε.Καλλιθεα σήμερα σε βλάβη.Ο πίνακας μπάρμπεκιου και η πελάτισσα να μου λέει ότι θέλει να πάει Ντουμπάι.Εδω ο κόσμος καίγεται και το ........
Σε μια φάση μου λέει από που είσαι? Κυπαρισσία της λέω...Έχω πάει μου λέει στο Αργος αλλά ήταν μετά από Βερσαλλίες και έπαθα σοκ!Της λέω και εγώ...Άμα περνάς καλά το βράδυ το πρωί σου φαίνονται όλα ωραία...
 
Όλες οι τρελές σε εμένα πέφτουνε.Καλλιθεα σήμερα σε βλάβη.Ο πίνακας μπάρμπεκιου και η πελάτισσα να μου λέει ότι θέλει να πάει Ντουμπάι.Εδω ο κόσμος καίγεται και το ........
Σε μια φάση μου λέει από που είσαι? Κυπαρισσία της λέω...Έχω πάει μου λέει στο Αργος αλλά ήταν μετά από Βερσαλλίες και έπαθα σοκ!Της λέω και εγώ...Άμα περνάς καλά το βράδυ το πρωί σου φαίνονται όλα ωραία...
την περιποιηθηκες?
 
Ο Γιάννης είναι για τηγανητά αβγά, λείπει.
Μου θυμισες την Αφκουλλα τωρα(αυγο στα κυπριακα προφερετε αφκο

Μια γιαγουλα ειχε ενα καφενε σε ενα κλασσικο ορεινο τσιχλοτοπι της Παφου

Φευγουμε η παρεα απο κυνηγι, δεν ειχε και τιποτα εκεινη την μερα πριν καμια 15+ χρονια

Παμε στο καφενε καθομαστε

Ζηταμε αυγα και λουκανικα

Ειμασταν καμια ντουζινα κυνηγοι παρεα στυλ συναντησης

Θα εφερε καμια 80αρια αυγα και 5 λουκανικα .sarcastic.

Γιαγια θα αρχισουμε να κακαριζουμε της λεμε σε λιγο ριξε κανα λουκανικο ακομη.sarcastic.

Και ετσι της βγαλαμε το παρατσουκλι αφκουλλα
.sarcastic.
 
Γιάννη καλησπέρα, προσπαθώ να δώσω τους ρόλους της εικόνας, στην ιστορία του Alex 37 και ... δεν βγάζω άκρη!
...αμ' εδώ σε θέλω!...γέλασες όμως δε γέλασες;....sarcastic.

Υ.Γ...πες οτι ο παππούς βρήκε και αυτός στην σύνταξη επί Χούντας!.... :) ...μ' έπιασες;....;)...
 
Γιάννη καλησπέρα, προσπαθώ να δώσω τους ρόλους της εικόνας, στην ιστορία του Alex 37 και ... δεν βγάζω άκρη!
Τιτλος;

Η στιγμη πριν το τελος;

Εγκεφαλικο εισερχομενο;

Μου φαγες ολα τα δακτυλιδια;

Να ρχονταν τα χρονια πισω;

Μπρος μου σε εχω σα………

.sarcastic.
 
Εμ...Το βράδυ στρείδια, γύρω γύρω θάλασσα και το πρωί κουνέλια κρασαρε...
@tratsis καπετανιε μιας και επιασες το συγγραφικο εργο

Για το επομενο σου μπεστ σελερ

´´μανα μου το κουνελι σου θα σου το τσιγαρισώ´´

Αντε καλα μαγειρεματα
.sarcastic. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top