Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλημερα σε ολους κ καλα να περασετε...τρελονοτιας παντου. .cofee.

Καλα απο νωρις που ειχαμε μπουρινια, αλλα ιδικα απο χθες το βραδυ αργα στις 02.00 ξεπατωθηκε στο νερο weather1...02.00 με 03.00 τα ξημερωματα, δεν εβλεπες στα 5m με τη μεγαλη σκαλα στα φωτα κ τους υαλοκαθαριστηρες στο 3....με 2α ρολαριστος πηγαινα...ποοοολυ νερο!!
Εδώ κατά τις 05.00 έριξε μια ψιχαλα ίσα που να μας κρατήσει μέσα :confused:
Καλό μεσημέρι Παλικάρια
 
Άρχισε και εδω μια χοντρή ψιχάλα.
Ευτυχώς προλάβαμε να γυρίσουμε.

Από φασσα τίποτα με μπόλικο καθόλου.
Που χάθηκαν τόσα πουλιά...😳❓

Ευτυχώς ο συγκυνηγος έβγαλε το σκυλακι πιο πολύ για να τρέξει και να δοκιμαστεί και πήραν μια μπεκάτσα.

Τώρα έχει τζάκι, φράπα και μεσημεριανό τηγανιά και μερικά τρυγόνια που έμειναν τελευταία.

Καλή Κυριακή σε όλους και να περάσετε όμορφα.
 
Καλησπέρα παίδες .cofee. Καρτέρι έως τις 12:30 σήμερα δεν πετούσε ούτε μύγα. Ο καιρός μια συννεφιά και ψύχρα, μια ηλιοφάνεια και ζέστη. Καθώς πηγαίναμε για το αμάξι πέρασαν γύρω στις 50+- γερακότσιχλες από το σημείο που αράζαμε όλη μέρα. Ξανά πίσω μήπως και γυρίσουν αλλά μάταια. Ξεκίνησε να βρέχει και δεν έχει σταματήσει. 2 εβδομάδες τώρα τα καρτέρια είναι για λύπηση. Όπως μπαίνουν τα φυσίγγια στο όπλο έτσι βγαίνουν. Το περπατητό σώζει κάπως την κατάσταση αν αφήσει ο κωλόκαιρος.
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Περαστικά Γιάννη, ζεστά , ξάπλα και ότι πει ο γιατρός ...
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Περαστικά Γιάννη....ακριβώς και εγώ μια από τα ίδια και με έντονο βήχα
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Ίωση είναι
Γυρνάνε αρκετές και είχαμε "καλομάθει"νδυο χρόνια και μας επισκέπτονται φέτος σχεδόν όλους από κάτι.

Περαστικά
Ξεκούραση και ενυδάτωση και οπότε χρειαστεί κάνα χαπάκι.
 
Ευχαριστώ....δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά είναι ενοχλητικό πολύ ιδικά ο βήχας...όλος ο κόσμος είναι με κάποια ίωση αυτή την εποχή...
Πάρε κανένα σιρόπι για το βήχα, πάρε και τον σεφ Alex να σου φτιάχνει "αφεψήματα" :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top