Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...

Περαστικα Καπτεν !!!
Βαλε την κυρα....εντριβη με πετρελαιο....και αυριο θα εισαι περδίκι ...!!! ;) :)
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Ευχαριστώ....δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά είναι ενοχλητικό πολύ ιδικά ο βήχας...όλος ο κόσμος είναι με κάποια ίωση αυτή την εποχή...

Περαστικά στους Γιαννηδες!
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Περαστικά Γιάννη....ακριβώς και εγώ μια από τα ίδια και με έντονο βήχα
Περαστικά Γιάννηδες
 
Καλησπέρα σ' όλους τους φίλους...

Αύριο πρωί-πρωί πάω να μου γράψει ο γιατρός καμιά αντιβίωση, γιατί απ' οτι φαίνεται την έχω αρπάξει άσχημα...

Τα τεστ που κάνα ήταν αρνητικά, αλλα η καταρροή και το μπούκωμα με ταλαιπωρούν δυο - τρεις μέρες τώρα, πυρετό δεν έχω...

Βράστα ...:(...
Υπομονή είναι ιωση που ταλαιπωρεί πολλούς δεν είναι ούτε κοβιτ ούτε γρίπη έκανα στη κόρη μου που είχε αναλογα συμπτωματα 3 τεστ κοβιτ και στο τέλος τεστ γρίπης υπό την καθοδήγηση ιατρού αρνητικά όλα.καραμελες για λαιμό κάνα σιρόπι για φλέματα και ζεστά .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top