Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επειδή όλοι νομίζατε και περιμένατε ότι θα ρεζιλέψω τον φίλο μου με τα νέα του μαγιό θα σας διαψεύσω .
.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.

images%20copy.jpg
 
Last edited:
Καλησπέρα, μετά από το μεσημεριανό (κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο) , επιβάλλεται μια μπύρα. .beer.
 
γεια σου μακη.
πηγα σημερα σκοπευτηρια. αν δεν φτιαξω το κοντακι (την τεταρτη εχω ραντεβου με τον κοντακα) δεν ξαναπαω. χαχαχαχα!! ρεζιλη εγινα. ευτηχως ολα τα παιδια, ειχαν κατανοηση.
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. :)

Μετά από πολύ μεγάλη σκέψη, γιατί θα μπω σε έξοδα, παράγγειλα σήμερα το νέο μου μπουζούκι. Ξέρω ότι θα στερηθώ πολλά πράγματα για να το πάρω
αλλά η αγάπη μου για το λαϊκό δεν συγκρίνεται με τίποτα. Η αναμονή μέχρι την παραλαβή είναι μεγάλη (6 μήνες), αλλά αξίζει τον κόπο. :)
 
γεια σου μακη.
πηγα σημερα σκοπευτηρια. αν δεν φτιαξω το κοντακι (την τεταρτη εχω ραντεβου με τον κοντακα) δεν ξαναπαω. χαχαχαχα!! ρεζιλη εγινα. ευτηχως ολα τα παιδια, ειχαν κατανοηση.
γειά σου ρε Γιάννη
να πάς και να ξαναπάς μόνο και μόνο για το κέφι σου μην κοιτάς το σκορ.....θυμήσου τα κυνήγια σου....και κάνε την πλάκα σου
στο κοντακά να ξεχάσεις την σημερινή μέρα να χαλαρώσεις και όταν σε βάλει να επωμίζεις να βλέπεις μπροστά σου φάσσες και παπιά και όχι πιατάκια ;)
άκου ρεζίλι μην σε ξανακούσω θα σου βγάλω παρατσούκλι
.sarcastic.
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. :)

Μετά από πολύ μεγάλη σκέψη, γιατί θα μπω σε έξοδα, παράγγειλα σήμερα το νέο μου μπουζούκι. Ξέρω ότι θα στερηθώ πολλά πράγματα για να το πάρω
αλλά η αγάπη μου για το λαϊκό δεν συγκρίνεται με τίποτα. Η αναμονή μέχρι την παραλαβή είναι μεγάλη (6 μήνες), αλλά αξίζει τον κόπο. :)
ωραίος .well done.
όταν βρεθούμε θέλω να μου παίξεις <<στο αδειο μου πακέτο>>
.guitar.
 
γειά σου ρε Γιάννη
να πάς και να ξαναπάς μόνο και μόνο για το κέφι σου μην κοιτάς το σκορ.....θυμήσου τα κυνήγια σου....και κάνε την πλάκα σου
στο κοντακά να ξεχάσεις την σημερινή μέρα να χαλαρώσεις και όταν σε βάλει να επωμίζεις να βλέπεις μπροστά σου φάσσες και παπιά και όχι πιατάκια ;)
άκου ρεζίλι μην σε ξανακούσω θα σου βγάλω παρατσούκλι
.sarcastic.

το καλο ειναι πως ηρθε και αυτος εκει, για μενα φυσικα μονο και μονο. με ειδε και με ειπε πως επωμιζω στον γαμοτου καραγκιοζη. και πως εγω παω με το οπλο, αντι αυτο σε μενα. το ευχαριστο ειναι, πως θα τα φτιαξουμε ολα. ετσι μουπε τουλαχιστον.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top