Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η ζωή είναι απρόβλεπτη..
Κώστα συλλυπητήρια στον φίλο σου για τον χαμό του πατέρα του.

Σε πολλά μέρη της χώρας βρέχει...

Καλησπέρα σε όλα τα ρεμάλια του φόρουμ
 
αυριο δινει βροχες κ αττικη για να δουμε...σημερα κατεβηκα αθηνα κεντρο με το μετρο για κατι δουλειες και με ποναει ακομα το κεφαλι μου...περιμενω να κλεισω το μαγαζι κ εφυγα για ενα χαλαρωτικο κολυμπι στην πισινα δεν θα ειναι κανονικη προπονηση σημερα.well done.
 
Δύσκολη μέρα η χθεσινή για μένα, ακόμα πιο δύσκολη για έναν φίλο που τον έχω σαν αδερφό μου. Ξαφνικά έφυγε ο πατέρας του και χθες ήταν η κηδεία έτσι κατεβήκαμε όλη η παρέα στην Αθήνα για να είμαστε κοντά στον φίλο μας και να τον στηρίξουμε όσο μπορούμε. Δεν θυμάμαι ποτέ να έχω λυγίσει έτσι σε κηδεία ούτε για κοντινά μου πρόσωπα και αυτό έγινε χειρότερο όταν αντίκρισα τον φίλο μου να σπαράζει.

Μερικές φορές δεν μας αρκούν τα λίγα και θέλουμε πολλά τα όποια τελικά δεν έχουν νόημα.

Ο θεός να αναπαύσει την ψυχή του, θα σε θυμάμαι για πάντα κύριε Γιώργο σε ευχαριστώ για όσα μου πρόσφερες.


Καλό απόγευμα από τον Βόλο, όπου πραγματικά βρέχει καρέκλες.

Μάκη χθες δεν σε ξαναπήρα τηλέφωνο, γύρισα τα ξημερώματα σήμερα, θα τα πούμε όμως σύντομα γιατί οπως σου είπα είμαι γαμπρός στην Αθήνα.
Η ζωή Κώστα είναι περίεργη.
Εσύ κατεβηκες στην Αθήνα για κηδεία και εγώ ανεβηκα στο Βόλο(Πτελεο )για γάμο.
 
Μάκη χθες δεν σε ξαναπήρα τηλέφωνο, γύρισα τα ξημερώματα σήμερα, θα τα πούμε όμως σύντομα γιατί οπως σου είπα είμαι γαμπρός στην Αθήνα.
Κωστή δεν πειράζει
απο το τηλ. κατάλαβα την ψυχική σου διάθεση :(
θα έχουμε ευκαιρίες να βρεθούμε o_O
 
...και από μένα φιλάκια αλλά πρέπει να το κόψουμε αυτό γιατί θα μας κρεμάσουν κουδούνια στο τέλος.love.

IMG_0129%20copy.jpg
 
Κώστα άτυχος ο φίλος σου που έχασε τον πατέρα του απόν τη μία αλλά τυχερός που έχει φίλο εσένα από την άλλη... Ο θεός να αναπαύσει την ψυχή του...
 
εε ειπα θα βαλω της φωνες. δεν της εβαλα ακομη..buy buy.

αλλα αφου μου βγηκε το ονομα, τι ειναι να μου βγει και το ματι..guitar.
 
εε ειπα θα βαλω της φωνες. δεν της εβαλα ακομη..buy buy.

αλλα αφου μου βγηκε το ονομα, τι ειναι να μου βγει και το ματι..guitar.
όχι φίλε χίλιες φορές να σου βγεί τ όνομα γιατί πάς παρακάτω και δεν σε γνωρίζει κανένας ;);)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top