Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάω να την πέσω αύριο πρέπει να πάω στην Λιχάδα, την τύχη μου μέσα, δεν γινόμουν υδραυλικός ... :mad:
 
Καλημερίζω την παρέα.
Μετά απο εγερτήριο κυνηγιτικό γυρω στις 5 και πρωινό τρέξιμο στο πάρκο ,πίνω καφεδάκι, πασάλειψα και κάτι μέλια και ετοιμάζομαι για τη δουλειά πιο αργά σήμερα.
 
Last edited:
Δύσκολη μέρα η χθεσινή για μένα, ακόμα πιο δύσκολη για έναν φίλο που τον έχω σαν αδερφό μου. Ξαφνικά έφυγε ο πατέρας του και χθες ήταν η κηδεία έτσι κατεβήκαμε όλη η παρέα στην Αθήνα για να είμαστε κοντά στον φίλο μας και να τον στηρίξουμε όσο μπορούμε. Δεν θυμάμαι ποτέ να έχω λυγίσει έτσι σε κηδεία ούτε για κοντινά μου πρόσωπα και αυτό έγινε χειρότερο όταν αντίκρισα τον φίλο μου να σπαράζει.

Μερικές φορές δεν μας αρκούν τα λίγα και θέλουμε πολλά τα όποια τελικά δεν έχουν νόημα.

Ο θεός να αναπαύσει την ψυχή του, θα σε θυμάμαι για πάντα κύριε Γιώργο σε ευχαριστώ για όσα μου πρόσφερες.


Καλό απόγευμα από τον Βόλο, όπου πραγματικά βρέχει καρέκλες.

Μάκη χθες δεν σε ξαναπήρα τηλέφωνο, γύρισα τα ξημερώματα σήμερα, θα τα πούμε όμως σύντομα γιατί οπως σου είπα είμαι γαμπρός στην Αθήνα.

Ο Θεος ας αναπαυσει την ψυχη του φιλε μου και να δινει κουραγιο και χρονια στους δικους του να τον θυμαστε
 
Καλησπερα σε ολους... Και υγεια πανω απο ολα...
Θα μας πεις τωρα οτι εισαι και στο spinning εμπειρος που οταν μιλαγαμε με τον Σιλι για το walk the dog εσυ νομιζες οτι βγαλαμε το σκυλο βολτα...
Αντώνη καλησπέρα, σκέφτομαι να παρω ένα κουταβακι, αυτό το σκυλάκι το walk είναι μικροσωμο, κανει για μέσα στο σπίτι, γαυγιζει τους ξένους;
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Πάλι τα μετεωρολογικά την πατάτα τους.Εδιναν καταιγίδες απο 15.00 έως 21.00.
Τελικά στο λεκανοπέδιο όλα ήταν μια ψιχάλα γύρω στις 13.00
Πόσο εξελιγμένα μοντέλα πρόγνωσης έχετε ρε καριόλια.Χειρότεροι απο τους πολιτικούς γίνατε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top