Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Show Μακρή με έναν τύπο στον ΑΝΤ1 τώρα! χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Δεν πρόλαβα να μάθω ποιος είναι αλλά τον έστειλε! χαχαχαχαχααχαχαχα
 
Καλο μηνα τζουτζουκοι, ανυπακουοι, σπεσιαλιστες, περιεργοι , αλεπουδες, αραπακηδες αχ ωχ, φλαμινγκοι κ λοιποι θαμωνες... hot sun1
Καλημέρα σε όλους. Τι έγινε Ρίνγκο; Μέστην κ@ΥL@ σε βλέπω, έσκασε μύτη κάνα MILF να της φτιάξεις την δήλωση; Σουπιά ε σουπιά ... .cofee.
 
Δεν ειναι τυχαιο που με φωναζουν γλυκομουτσουνο... .my man..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy.
Ειδα που ειχες εχθες εσυ ορεξη, κ ειπα να συνεχισω το κλιμα... .well done.
 
Περιοδος δηλωσεων κ τρεις μερες κανουμε διακοπες... .guitar. Κανενας δεν τολμα να κανει φορολογικη δηλωση μηπως κ βρεθει κ χρεοκοπημενος κ χρεωμενος... .buy buy.
Κ το καλυτερο ολων... .xm. Ανθρωπος εξοφλισε εχθες μεσω ηλεκτρονικων πληρωμων ολες τις φορολογικες του υποχρεωσεις με το σκεπτικο οτι αφου θα μου κουρεψουν που θα μου κουρεψουν τα λιγα λεφτα που εχω στην τραπεζα κ δεν θα μπορω αμεσα κ να τα βγαλω τουλαχιστον ας ειμαι "καθαρος"... :)
 
Για σου Αλεπουδιάρη, το βράδυ θέλει κουβέρτα εκεί;
Απόψε φίλε προς το ξημέρωμα το δαγκωσα.Και να φανταστείς τα τζαμια κλειστά και σκεπασμένος με σεντόνι και λεπτή κουβερτούλα..
 
Υπο καταρακτώδη βροχή αγναντεύοντας τα ομιχλώδη βουνά και μακριά απο τηλεοράσεις καλησπερίζω την παρέα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top