Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οποιος εχει cosmote να στειλει το μηνυμα 400 στο 1330 και θα λαβει 400 λεπτα δωρεαν σε ολα τα δικτυα και 400 mb εως και τις 7 ιουλιου .well done.
Να προσθεσω
Οποιος εχει wind να στειλει το μηνυμα
1500 κενο ΝΑΙ ( οχι σε ολα .very funny.) στο 12000
Θα λαβει 1500 λεπτα προς ολα τα δικτυα και 1500 mb δωρεαν .victory.
 
Πριν απο λίγο.
Τώρα ο καιρός έκλεισε πάλι και βρέχει σταθερά και απ ότι φαίνεται θα έχει διάρκεια.
Το κακό είναι ότι με μια μικρή διακοπή αύριο και μεθαύριο θα συνεχίσει ετσι απ ότι λένε οι προγνώσεις.
123.jpg




456.jpg


Δεν έχει λεφτά απο την τράπεζα αλλά δεν έχει και δεκαοχτούρες ρε γαμώτο ......
 
Δεν έχει λεφτά απο την τράπεζα αλλά δεν έχει και δεκαοχτούρες ρε γαμώτο ......
Μόλις γυρίσεις έλα να μοιραστούμε ότι έχω, κάτι πάπιες και κάτι τσίχλες υπάρχουν ακόμα ... :)
 
Πρέπει να φτιάξω το αεροβόλο, έχει να πέσει πολύ καρτεράκι στις δεκαοχτούρες ... .big smile.

Γιώργο πλάκα-πλάκα πάντα αναρωτιόμουν αν τις δεκαοχτούρες αυτός που τις έφερε και απαγόρεψε το κυνήγι τους, το έκανε προσβλέποντας σε τέτοιες ή χειρότερες καταστάσεις ώστε να μην πεινάσει ο λαός... :)
 
Μόλις γυρίσεις έλα να μοιραστούμε ότι έχω, κάτι πάπιες και κάτι τσίχλες υπάρχουν ακόμα ... :)

Σε ευχαριστώ ρε φίλε.Εχω και γω κάτι φάσσες και λίγες τσίχλες γιατί τις περισσότερες τις έφαγα.Ευτυχώς πήρα μαζί μου και βαζάκια με τσίχλες θα παω και για ψάρεμα ....κάτι θα γίνει.
 
Ρε παιδιά υπάρχει κάτι που μπορεί να απωθήσει τις γάτες από μια αυλή για παράδειγμα; Δεν υπάρχει δυνατότητα απόκτησης σκύλου...
 
Χρήστο νομίζω πως όχι..χωρίς να είμαι σιγουρος όμως..εχω κ εγώ το ιδιο θέμα.εχω έναν γάτο κ μαζί με αυτόν μαζευοντε άλλες τρεις..κ νερό τους ρίχνω αλλά τίποτα..σφεντόνα έχεις?η κανενα αεροβόλο με ψόφιο ελατήριο?.very funny.
 
Γιώργο έχω ήδη στείλει το link στον γαμπρό μου. Να είσαι καλά.
Το πρόβλημα το έχει ο γαμπρός μου. Η αυλή του έχει πήξει στο γατόσκ@το και σφεντόνες, αεροβόλα κ.τ.λ. δεν τα κατέχει.... :)
Δεκτές και άλλες ιδέες.
 
Δεν είναι λύση η βία, θέλει τρόπο...;)
Βλέποντας το κατάλαβα γιατί βάζουν κοτετσόσυρμα κάτω γύρω από τα δέντρα, δεν γουστάρει να περπατάει με τίποτα πάνω στο σύρμα... ;)
 
Δίκιο έχεις..δεν εχω δει ποτέ η αλήθεια ειναι γάτα να περπατάει πάνω σε πλέγμα!Αν κατι γουστάρω σε αυτό το ζώο ειναι η ταχύτητα με την οποία επιτίθεται..θυμαμε ο παππούς παλιά είχε μια που την έστηνε κάτω από ένα κλίμα(αμπέλι)και καμιά φορά γύριζε με κανενα κότσυφα στο στόμα..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top