Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι να πούμε ρε παιδιά... Παρακολουθούμε τα κ@λοκάναλα που μέχρι και την ύστατη στιγμή προσπαθούν να μας δείξουν για το πόσο ηλίθιους μα περνούν... .fiurius.

Υποτίθεται ότι υπάρχει νόμος αλλά εχθές και σήμερα δεν τα έχουν παρατήσει... .fiurius.
 
Ποιος μπορει να ξεχάσει τον Σπύρο τον Χαριτάτο ο οποίος έκανε πολεμικό ρεπορτάζ απο το Αφγανιστάν σε απ ευθείας συνδεση με τον Ευαγγελάτο , μαλιστα έπεφταν γύρω του οι σφαίρες βροχή.
Μόνο που ο Χαριτάτος δεν ηταν στο Αφγανιστάν αλλα σε κάτι,χαλάσματα στο Κορωπί.

Απο τέτοιους δημοσιογράφους περιμένουμε να ενημερωθούμε;;;;;
 
διονυση δυστυχως οποως ειπε καποιος σοφος οι ανθρωποι ειναι τα προβατα και η τηλεοραση ο βοσκος.με τετοιο βοσκο παρα πολυ φοβαμαι οτι θα βγει ναι σημερα
 
Εκτός αυτού ασε που η ελληνική τηλεόραση δεν εχει τίποτα να προσφέρει αν εξαιρέσουμε κατι ντοκιμαντέρ άντε κ καμία ξένη ταινία..όλα τα αλλα ειναι άστα να πάνε..
 
διονυση δυστυχως οποως ειπε καποιος σοφος οι ανθρωποι ειναι τα προβατα και η τηλεοραση ο βοσκος.με τετοιο βοσκο παρα πολυ φοβαμαι οτι θα βγει ναι σημερα

Φίλε Ευριπίδη μην ανακατεύεις τα συμπαθή και νόστιμα πρόβατα που τα ξεσκίζουμε οταν μαζευτούμε ,με την βλακεία των ανθρώπων.
.sarcastic..sarcastic.
 
Καλησπέρα στην παρέα.
Αυτό που παρατήρησα σήμερα είναι ότι δεν έχει πάει πολύς κόσμος να ψηφίσει…
 
Καλησπέρα στην παρέα.
Αυτό που παρατήρησα σήμερα είναι ότι δεν έχει πάει πολύς κόσμος να ψηφίσει…

Η αποχή μάλλον θα ειναι μεγαλύτερη απότι στις βουλευτικές.
 
Καλησπερες...

Φραπεδούμπα στο μπαλκόνι με την γυναικα μου .Της εξηγω ότι αύριο είτε εχουμε ΝΑΙ είτε έχουμε ΟΧΙ , πάλι εγώ θα κάνω κουμάντο στο σπίτι , εγω θα ειμαι ο απόλυτος άρχοντας και οι εντολές μου θα εκτελούνται αμέσως χωρίς αντιρρήσεις .
Διότι ο σωστός ο άνδρας ξεχωρίζει όταν ποτέ δεν τον διακόπτει η γυναικα του την ώρα που μιλάει και πίνει τον φραπέ του .lazy.
 
  • Like
Reactions: DrV
καλησπέρα σας :)

Μια απο τα ιδια αλλα η προβατινα ηταν κατω απο το αυλακι ;);)
Καλησπερα σε ολα τα παλικαρια .buy..buy.
ωραίος :)
Μεγάλη αποχή τάξης του 40% πιστεύω...
καλοκαίρι ζέστη παραλίες μελισσούλες
δύσκολες εποχές για μετακινήσεις στην περιφέρεια
+ το 20% που τελευταία δεν συμμετέχει σε εκλογές

 
  • Like
Reactions: DrV
Καλησπερες...

Φραπεδούμπα στο μπαλκόνι με την γυναικα μου .Της εξηγω ότι αύριο είτε εχουμε ΝΑΙ είτε έχουμε ΟΧΙ , πάλι εγώ θα κάνω κουμάντο στο σπίτι , εγω θα ειμαι ο απόλυτος άρχοντας και οι εντολές μου θα εκτελούνται αμέσως χωρίς αντιρρήσεις .
Διότι ο σωστός ο άνδρας ξεχωρίζει όταν ποτέ δεν τον διακόπτει η γυναικα του την ώρα που μιλάει και πίνει τον φραπέ του .lazy.
έλα ρε τι μου λες τώρα;;;;;;
μήπως πρέπει ν αρχίσω τον φραπέ;;;;;
.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top