Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πήρε 2 ώρες για να με διορθώσει κάποιος! Ήθελα να δω αν με προσέχετε όπως μας έλεγαν παλιά οι δάσκαλοι. Λάθος δεν έκαναν ποτέ... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
εγώ το είδα αλλά λέω φυσικό είναι αφού έχεις μαύρα μεσάνυχτα .yelling.
 
Καλησπέρα στην παρέα, ώρα για ένα σπέσιαλ καφέ σπιτικό ελληνικό διπλό κουπάτο..cofee. ( οι αλήτες που μας έφεραν ούτε φρέντο δεν μπορούμε να πιούμε.smashfrak. )

Ευτυχώς στο πανεπιστήμιο δουλεύουν όλα όπως πρέπει, παρά τις εξελίξεις στην χώρα, και έτσι μπορώ να συνεχίσω κανονικά την πτυχιακή μου εργασία.
 
Καλησπέρα στην παρέα, ώρα για ένα σπέσιαλ καφέ σπιτικό ελληνικό διπλό κουπάτο..cofee. ( οι αλήτες που μας έφεραν ούτε φρένο δεν μπορούμε να πιούμε.smashfrak. )

Ευτυχώς στο πανεπιστήμιο δουλεύουν όλα όπως πρέπει, παρά τις εξελίξεις στην χώρα, και έτσι μπορώ να συνεχίσω κανονικά την πτυχιακή μου εργασία.

Πίνονται τα φρένα μωρέ Κώστα;.sarcastic.
 
Καλησπέρμα σας .sarcastic.

Μα είστε ενήλικες άνθρωποι τώρα εσείς;;; Δεν έχουμε έναν άνθρωπο να μας διδάξει δυο τρίτα πράγματα εδώ μέσα...θα διαμρτυρηθώ στη διαχείριση και μετά στη Merkel
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Μετα απο μια πολύ κουραστική μέρα με κόψιμο ξύλων για τις χειμωνιάτικες ανάγκες απολαμβάνω μια μπύρα Αλφα weiss με φόντο τα Τζουμέρκα.
 
καλησπέρα σας
λέω να διεκδικήσω την αρχηγία της ΝΔ
θα με στηρίξετε;;;; .xm..buy buy.
εγω μακη θα σε στηριξω αλλα φοβαμαι μη μεινεις ανεργος οπως ο καημενος ο σαμαρας και τι θα κανει τωρα???? καλησπερα στη παρεα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top