Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα μάγκες! Καλα να περάσουν όσοι διακοπευουν, υπομονή για τους υπόλοιπους!
 
Ααααααααααα, αυτα τα μυστηρια τα γκουρμε καλοκαιρινα πιατα φτιαχνεις κ τα εχεις τρελανει τα κοριτσια... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τους πετας μετα κ την ατακα "ελα να σου δειξω πως οργωνω τον κηπο" κ εχεις δεδομενη την επιτυχια... .my man.
 
Ααααααααααα, αυτα τα μυστηρια τα γκουρμε καλοκαιρινα πιατα φτιαχνεις κ τα εχεις τρελανει τα κοριτσια... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τους πετας μετα κ την ατακα "ελα να σου δειξω πως οργωνω τον κηπο" κ εχεις δεδομενη την επιτυχια... .my man.

Είδες για να είσαι του επαγγέλματος συνάδελφε πως τα ξέρεις...buy..very funny.
 
"ελα να σου δειξω πως οργωνω τον κηπο", "παίζω τον ντουμπλέ ανάποδα" Τι είστε εσείς ρε τρελλοκομεία!!!!!!!!! .ha ha ha. .buy buy. .ha ha ha.

Αστους ρε συ ειναι μικροι και νομιζουν οτι το μου.... τωρα γεννηθηκε..ha ha ha.

Ασε να τους πω λιγες ατακες καμακια απο τους ''παλιους'' μας να δω τι θα λενε στα κοριτσια μετα

Διονυσης:
1. Μωροοο μου τι μεγαλα στραγαλια που εχεις.
2. Θες να σου βαλω απ τα καρυδια μου στο μελομακαρονο σου?
3. Να στο τυλιξω...η θα το φας εδω?

Μακης:
1. Μανουλι..... θα στο κοψω το μαρουλι
2. Θες να σε ψεκασω φραουλιτσα μου?
3. Παμε να σε μπολιασω μωρο μου

Γιαννης - jnp:
1. Να σου λαδιασω το κλειστρο κουκλα μου?
2. Θες να βαλω την βουρτσα στην καννη σου?

Μητσος :
1. Μωρο μου θες να σου μονωσω την αυλη?
2. Θα σε ξεχορτιαριασω μωρο μου

Γιωργης - Αλταιρ :
Ο Γιωργης δεν μιλαγε συνηθως, επεφταν με το βλεμα....... η λυποθυμουσαν με την φωνη του.sarcastic.
Αντε ομως μια ατακα την ειχε
1. Μωρο μου.. θες να ξαπλοσουμε να μην σε βλεπω αφ... ΥΨΗΛΟΥ?


Αντε τωρα ρεμαλια, πειτε μου μπορειτε να συναγωνιστειτε τους παλιους?.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top