Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα φιλααράκια.
Πολύ ζέστη χθες.Ψηθήκαμε.
Να φανταστείτε στην Αρτα έπιασε 41 !!!
Σήμερα μετα απο πολύ κουραστική μέρα εως αργά το βράδυ,το προγραμμα εχει μαζεμα τσαγιού στα στα πολύ ψηλά και απόπειρα ψαρέματος πεστροφας σε πολύ όμορφα ποταμάκια .
 
Σήμερα μετα απο πολύ κουραστική μέρα εως αργά το βράδυ,το προγραμμα εχει μαζεμα τσαγιού στα στα πολύ ψηλά και απόπειρα ψαρέματος πεστροφας σε πολύ όμορφα ποταμάκια .
Παλιοζωή , κουράγιο.goodboy..sarcastic.
 
Παλιοζωή , κουράγιο.goodboy..sarcastic.

Κι όμως Νιόνιο .Στις 20 μέρες εδω η μό η στιγμή που ξεφυγσ ήταν ενα πρωινό ψάρεμα και ένα δίωρο πριν το νύχτωμα.
Εμπλεξα πολύ και πήγε και όλη δουλειά πίσω.Τώρα κατέβηκα απο την ταράτσα και ξανά μεχρι τις 2 που θα φύγω για τα ψηλά βουνά. Το καλό της υπόθεσης είναι οτι δεν ειμαι στην ....πουτ....Αθήνα.
 
Κι όμως Νιόνιο .Στις 20 μέρες εδω η μό η στιγμή που ξεφυγσ ήταν ενα πρωινό ψάρεμα και ένα δίωρο πριν το νύχτωμα.
Εμπλεξα πολύ και πήγε και όλη δουλειά πίσω.Τώρα κατέβηκα απο την ταράτσα και ξανά μεχρι τις 2 που θα φύγω για τα ψηλά βουνά. Το καλό της υπόθεσης είναι οτι δεν ειμαι στην ....πουτ....Αθήνα.
Να σου πω την αμαρτια μου κ γω ετσι κανω αλλα νιωθω οτι ειναι λαθος πια.
τις μεγαλες δουλειες τις αφήνω για την αδεια κ στο τελος μπορει κ να μην τελειωσω αλλα σιγουρα αντι να ξεκουραστω γυριζω συην δουλειά πιο κουρασμένος. ..
 
τις μεγαλες δουλειες τις αφήνω για την αδεια
Και αυτός το ίδιο λάθος κάνει, τις μεγάλες δουλειές τις αφήνει για την άδεια, τώρα έχει πάρει την προθέρμανση αδείας, την άδεια θα την πάρει τον άλλο μήνα ... .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top