Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι παίχτηκε με Πανουτσο κ Διονυση; Ποιος ειναι ο εμπειρικος; Τι σχέση έχει ο Βαρουφακ; Γιατί μιλάτε με μισολογα, υπάρχει παρασκήνιο;
 
Τι παίχτηκε με Πανουτσο κ Διονυση; Ποιος ειναι ο εμπειρικος; Τι σχέση έχει ο Βαρουφακ; Γιατί μιλάτε με μισολογα, υπάρχει παρασκήνιο;
Να ρωτήσεις το λαμογιο τον φίλο σου που αλλαζει την φωνή του και παίρνει τηλέφωνο τον κόσμο και δημιουργεί καταστασεις.
Ακους εκει;;;;; ....."""το Σαββατο τον παίρνετε;;;;"".

Καλημερα ρεμαλια , τις επόμενες μέρες θα καεί ο κώλος μαςhot sun1
 
Τι παίχτηκε με Πανουτσο κ Διονυση; Ποιος ειναι ο εμπειρικος; Τι σχέση έχει ο Βαρουφακ; Γιατί μιλάτε με μισολογα, υπάρχει παρασκήνιο;
δεν χρειάζεται να τα ξέρεις όλα ;)
Πανούτσος είναι αυτός δεν τον προλαβαίνεις :)
 
Καλημερες.
ασε τον ρε να συγκεντρωθει που θες να βγάλει φωτο τον κω......
μετα θα θελει κ να τον δει απο κοντα......κ στους αγωνες θα ριχνει αλλου για αλλού.
Γερασιμε συγκεντρωσου.
θα βρεις μαζεμενους τους κω.....στο παλιο λιμανι μετα τον αγώνα .sarcastic.
 
Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα στο παλιό λιμάνι, αλλά πριν καμιά 15αρια χρόνια που κατεβαινα, τύφλα να χε η Μύκονος. :-)
 
Δεν ξέρω τι λένε για τον Σπαλιάρα....μάλλον fake είναι η συνέντευξη .
Η σωστή είναι η εξής..

Το μοντέλο και ηθοποιός και χορτοεκτροφέας ,Μάκης Πρέκας ή Μπούμπης ή ελικοπτεράκιας ή πατσαβουράκιας ή.............., σε συνέντευξή του αποκάλυψε τον αριθμό των γυναικών με τις οποίες έχει κάνει έρωτα, ο οποίος ομολογουμένως είναι μεγάλος, και εξομολογείται το απίθανο σημείο που έχει κάνει σεξ.

Διαβάστε ένα μικρό απόσπασμα από τα όσα είπε, στο περιοδικό ΕΓΩ.

Με πόσες γυναίκες έχεις κάνει έρωτα;

Δεν μετράω ακριβώς. Υπολογίζω ότι είναι περίπου τέσσερις χιλιάδες κοπέλες.

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος αριθμός γυναικών με τις οποίες έκανες την ίδια μέρα έρωτα, σε διαφορετικές στιγμές;

Τρεις.

Ποιο είναι το ποιο τρελό σημείο που έχεις κάνει σεξ;

Στο κοιμητήριο Του Μαραθώνα. Είναι πεντακάθαρο, δεν έχει όλο αυτό το spooky που χαρακτηρίζει συνήθως τα νεκροταφεία. Έχει ένα τρομερό γκαζόν, είναι ρομαντικό, ειδυλλιακό θα έλεγα, απλώς ενώ βρίσκεσαι στο γρασίδι, μπορεί να ανοίξει το αυτόματο σύστημα ποτισμού.



9ZAyyoN.jpg
 
Καλησπέρα στην παρέα.
Εχω πρόβλημα με το βλαμμένο laptop που έχω μαζί μου και δεν μπορώ προς το παρόν να μείνω πολύ μέσα και να βάλω φωτογραφίες από τη χθεσινή εξόρμηση για τσάι και πέστροφες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top