Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν ξέρω τι λένε για τον Σπαλιάρα....μάλλον fake είναι η συνέντευξη .
Η σωστή είναι η εξής..

Το μοντέλο και ηθοποιός και χορτοεκτροφέας ,Μάκης Πρέκας ή Μπούμπης ή ελικοπτεράκιας ή πατσαβουράκιας ή.............., σε συνέντευξή του αποκάλυψε τον αριθμό των γυναικών με τις οποίες έχει κάνει έρωτα, ο οποίος ομολογουμένως είναι μεγάλος, και εξομολογείται το απίθανο σημείο που έχει κάνει σεξ.

Διαβάστε ένα μικρό απόσπασμα από τα όσα είπε, στο περιοδικό ΕΓΩ.

Με πόσες γυναίκες έχεις κάνει έρωτα;

Δεν μετράω ακριβώς. Υπολογίζω ότι είναι περίπου τέσσερις χιλιάδες κοπέλες.

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος αριθμός γυναικών με τις οποίες έκανες την ίδια μέρα έρωτα, σε διαφορετικές στιγμές;

Τρεις.

Ποιο είναι το ποιο τρελό σημείο που έχεις κάνει σεξ;

Στο κοιμητήριο Του Μαραθώνα. Είναι πεντακάθαρο, δεν έχει όλο αυτό το spooky που χαρακτηρίζει συνήθως τα νεκροταφεία. Έχει ένα τρομερό γκαζόν, είναι ρομαντικό, ειδυλλιακό θα έλεγα, απλώς ενώ βρίσκεσαι στο γρασίδι, μπορεί να ανοίξει το αυτόματο σύστημα ποτισμού.



9ZAyyoN.jpg
είναι αλήθεια ρε φίλε μόνο που έχω ένα κενό
δεν έχω πάρει άνδρα
θα θελες να σε συμπεριλάβω στην επόμενη συνέντευξη;;;;; .yelling.
πέρα απο το αστείο(έσκασα στα γέλια)θα υπήρχε μεγάλη δόση αλήθειας αν αντί για 4.000 κοπέλες έγραφες ταβέρνες .sarcastic.
 
ρε σεις το εμφιαλωμένο νερό στο 23% πήγε;;;;;;
γιατί πήγα πριν απο λίγο s.market και γνωστές εταιρείες νερών είχαν βάλει βυτία και πήγαινε ο κόσμος και γέμιζε μπουκάλια .very funny.
 
  • Like
Reactions: jnp
είναι αλήθεια ρε φίλε μόνο που έχω ένα κενό
δεν έχω πάρει άνδρα
θα θελες να σε συμπεριλάβω στην επόμενη συνέντευξη;;;;; .yelling.
πέρα απο το αστείο(έσκασα στα γέλια)θα υπήρχε μεγάλη δόση αλήθειας αν αντί για 4.000 κοπέλες έγραφες ταβέρνες .sarcastic.
.very funny..very funny.
Καλησπερα σε ολα τα παλικαρια ;);)
Απο Δευτερα μιλανε για 40 βαθμους θερμοκρασια στην Αττικη .buy buy..buy buy.
Να μην μπορω να κατεβω στο χωριο μου να αραξω κατω απο το πλατανι να δροσιστω .goodboy..goodboy.
 
καλημέρα σας :)
Εφερα τα ψάρια....


Καλησπέρα παίχται...
Το σλιπάκι ΜΑΚΙS έχει μέγαλη πετυχισιά στα απανταχού ευρισκόμενα νιάου...
Σας το λέω δια να κάμετε τα κουμάντα σας προκειμένου να προμηθευτείτε και έσεις φίλοι μου ενας ΜΑΚΙS βρακύ....
 
Εφερα τα ψάρια....


Καλησπέρα παίχται...
Το σλιπάκι ΜΑΚΙS έχει μέγαλη πετυχισιά στα απανταχού ευρισκόμενα νιάου...
Σας το λέω δια να κάμετε τα κουμάντα σας προκειμένου να προμηθευτείτε και έσεις φίλοι μου ενας ΜΑΚΙS βρακύ....
τρελλοκομείο .yelling.
 
Χθες επιτέλους μπόρεσα να την κάνω για πολύ ψηλά με σκοπό να μαζέψω τσάι και να ψαρέψω καμιά πέστροφα.
Φύγαμε απο τι σπίτι 1 το μεσημέρι μαζί με την αλώπεκα και το αλεπουδάκι που ήξερα οτι θα δυσκολευτεί και θα μας κουράσει.
Αφού φάγαμε μέσα σε μια χαράδρα και δίπλα σε ένα παλιό πέτρινο γεφύρι ξεκίνησε το...ας το πουμε ψάρεμα .Καταπληκτικό μέρος αλλα δύσκολο για γυναικόπαιδα .Με πυκνή βλάστηση ,με μεγάλες πέτρες ,με πλατάνια και μια ροη του νερού με καταρακτάκια και μικρές λιμνούλες με κρυστάλλινα νερά.
7404e38b-c0c1-4a88-bd9d-4adec933401e.jpg


Ηταν μεσημέρι και η ώρα δεν ήταν ακόμη καλή για να δουλέψουν οι μύγες στην πέστροφα αν και το μέρος ήταν πολύ καλό με όσο νερό έπρεπε.Μετά απο αρκετή περιπέτεια και κραυγές του αλαπόπουλου τα μαζέψαμε για πάνω απο τα 1500μ να βρούμε τσάι. Δυστυχώς δυσεύρετο. Αλλού ηταν μαζεμένο και αλλού ξεριζωμένο απο τους ανεγκέφαλους αλβανούς γελαδοβοσκούς που το μαζεύουν και το πουλάνε, αλλά και απο τους δικούς μας.Πέρασαν δυο ώρες με μάζεμα μόνο 4 ματσάκια τσάι.

2d08cf59-dd31-4607-ac67-cd2265a71c02.jpg


Αποφασίζω να συνεχίσω το ψάρεμα εκει πάνω.Τα νερά ήταν πολύ λίγα εκει ψηλά λόγω εποχής και όπου υπήρχε ψάρι ήταν πονηρεμένο γιατί σε έβλεπε μιας και το βάθος δεν ξεπερνούσε τους 40 πόντους.
Παρ ότι μιλάμε για τέτοιο υψόμετρο υπήρχαν σημεία πραγματικά παραδεισένια.Ο ήλιος έκαιγε και μιας και δεν είχα πάρει καπέλο έκοψα ένα φύλλο από τον Αμαζόνιο και το έκανα καπέλο .

09a4dff2-47fb-4024-963c-c2d405d79dc6.jpg
b58cb505-15e5-4491-85d9-902c5cbe2f5a.jpg


Η ώρα κοντευε 8.40 και μια μικρή πέστροφα αποφάσισε να χτυπήσει. Την έπιασα και γρήγορα γρήγορα ξαγκιστρώθηκε και επέστρεψε στον παράδεισο της.Είναι μοναδική εμπειρία το να πιάσεις ακόμη και μια μικρή πέστροφα.Αυτα που σου κάνει σε τρελαίνουν. Η δύναμή της είναι μοναδική αφού άλλωστε ανεβοκατεβαίνει τους καταρράκτες.Μια βουτάει κάτω μια δεξιά και ξαφνικά πετάγεται έξω απο το νερό και ξανά το ίδιο.
Νυχτώνοντας επιστρέψαμε στο αυτοκίνητο κουρασμένοι και προβληματισμένοι για τα 60 χλμ της επιστροφής που σαν χρόνος ήταν 2 ώρες.Πήρα μαζί και το ..."καπέλο" που μου χάρισε η φύση για να το δείξω σε κάτι φιλαράκια.

d082970b-e2aa-47e3-95be-b6e866d9f5e1.jpg

Δεν άντεξα όμως στις παρακλήσεις του μικρού για μεζεδάκι και έτσι σταμάτησα στην Πράμαντα όπου αποζημιώθηκα με ένα καλό κοντοσούβλι και μια παγωμένη μπύρα.
Σήμερα συνεχίστηκαν οι εργασίες εύκολα πια αφού μένει μονο πέρασμα πολυουρεθάνης για συνεχόμενες τρεις μέρες.
Με ταλαιπώρησε πολύ το παλιομηχάνημα για να ανεβάσω αυτές τις φωτογραφίες .Περισσότερες σε λίγες μέρες απο την Αθήνα πια.
 
Λοζώτα δ'ωστα όλα....
Γεια σου ρε Μήτς ...καλα να τα περνάς φίλε...
Κατεβα με το καλό να πάμε για καμιά μπύρα στα σαγόνια... του Γιάτζεκ
 
Χθες επιτέλους μπόρεσα να την κάνω για πολύ ψηλά με σκοπό να μαζέψω τσάι και να ψαρέψω καμιά πέστροφα.
Φύγαμε απο τι σπίτι 1 το μεσημέρι μαζί με την αλώπεκα και το αλεπουδάκι που ήξερα οτι θα δυσκολευτεί και θα μας κουράσει.
Αφού φάγαμε μέσα σε μια χαράδρα και δίπλα σε ένα παλιό πέτρινο γεφύρι ξεκίνησε το...ας το πουμε ψάρεμα .Καταπληκτικό μέρος αλλα δύσκολο για γυναικόπαιδα .Με πυκνή βλάστηση ,με μεγάλες πέτρες ,με πλατάνια και μια ροη του νερού με καταρακτάκια και μικρές λιμνούλες με κρυστάλλινα νερά.
7404e38b-c0c1-4a88-bd9d-4adec933401e.jpg


Ηταν μεσημέρι και η ώρα δεν ήταν ακόμη καλή για να δουλέψουν οι μύγες στην πέστροφα αν και το μέρος ήταν πολύ καλό με όσο νερό έπρεπε.Μετά απο αρκετή περιπέτεια και κραυγές του αλαπόπουλου τα μαζέψαμε για πάνω απο τα 1500μ να βρούμε τσάι. Δυστυχώς δυσεύρετο. Αλλού ηταν μαζεμένο και αλλού ξεριζωμένο απο τους ανεγκέφαλους αλβανούς γελαδοβοσκούς που το μαζεύουν και το πουλάνε, αλλά και απο τους δικούς μας.Πέρασαν δυο ώρες με μάζεμα μόνο 4 ματσάκια τσάι.

2d08cf59-dd31-4607-ac67-cd2265a71c02.jpg


Αποφασίζω να συνεχίσω το ψάρεμα εκει πάνω.Τα νερά ήταν πολύ λίγα εκει ψηλά λόγω εποχής και όπου υπήρχε ψάρι ήταν πονηρεμένο γιατί σε έβλεπε μιας και το βάθος δεν ξεπερνούσε τους 40 πόντους.
Παρ ότι μιλάμε για τέτοιο υψόμετρο υπήρχαν σημεία πραγματικά παραδεισένια.Ο ήλιος έκαιγε και μιας και δεν είχα πάρει καπέλο έκοψα ένα φύλλο από τον Αμαζόνιο και το έκανα καπέλο .

09a4dff2-47fb-4024-963c-c2d405d79dc6.jpg
b58cb505-15e5-4491-85d9-902c5cbe2f5a.jpg


Η ώρα κοντευε 8.40 και μια μικρή πέστροφα αποφάσισε να χτυπήσει. Την έπιασα και γρήγορα γρήγορα ξαγκιστρώθηκε και επέστρεψε στον παράδεισο της.Είναι μοναδική εμπειρία το να πιάσεις ακόμη και μια μικρή πέστροφα.Αυτα που σου κάνει σε τρελαίνουν. Η δύναμή της είναι μοναδική αφού άλλωστε ανεβοκατεβαίνει τους καταρράκτες.Μια βουτάει κάτω μια δεξιά και ξαφνικά πετάγεται έξω απο το νερό και ξανά το ίδιο.
Νυχτώνοντας επιστρέψαμε στο αυτοκίνητο κουρασμένοι και προβληματισμένοι για τα 60 χλμ της επιστροφής που σαν χρόνος ήταν 2 ώρες.Πήρα μαζί και το ..."καπέλο" που μου χάρισε η φύση για να το δείξω σε κάτι φιλαράκια.

d082970b-e2aa-47e3-95be-b6e866d9f5e1.jpg

Δεν άντεξα όμως στις παρακλήσεις του μικρού για μεζεδάκι και έτσι σταμάτησα στην Πράμαντα όπου αποζημιώθηκα με ένα καλό κοντοσούβλι και μια παγωμένη μπύρα.
Σήμερα συνεχίστηκαν οι εργασίες εύκολα πια αφού μένει μονο πέρασμα πολυουρεθάνης για συνεχόμενες τρεις μέρες.
Με ταλαιπώρησε πολύ το παλιομηχάνημα για να ανεβάσω αυτές τις φωτογραφίες .Περισσότερες σε λίγες μέρες απο την Αθήνα πια.
Γεια σου Μητσαρα! Καλα να περνας!
Καποιος μου ειπε οτι αυτο που εσυ το εκανες καπελο, ο Μακης το χρησιμοποιει για να κρυβει κατι αλλο @Ι@ ... .big smile.
 
Καλημέρα λεβέντες , καλό Σ/κ να περάσετε όμορφα .
Εγω δυςτυχώς δεν θα παω πουθενα θα την βγάλω στο κότερο μου με κάτι ενοχλητικά μανεκέν που μου φορτώθηκαν .kkk.
 
Καλημέρα λεβέντες , καλό Σ/κ να περάσετε όμορφα .
Εγω δυςτυχώς δεν θα παω πουθενα θα την βγάλω στο κότερο μου με κάτι ενοχλητικά μανεκέν που μου φορτώθηκαν .kkk.
ότι και να κάνεις το 4000 είναι άπιαστο νούμερο .ha ha ha.
 
Καλημέρα λεβέντες , καλό Σ/κ να περάσετε όμορφα .
Εγω δυςτυχώς δεν θα παω πουθενα θα την βγάλω στο κότερο μου με κάτι ενοχλητικά μανεκέν που μου φορτώθηκαν .kkk.
Καλημερες....

Φρασεολογία που υποδηλωνει την διαφορετικη και ντεμοντε προελευση σου παππούλη...
Εμεις οι τινειτζερς τα λεμε μοντελα ...
Γκέγκε θείο;;γιατι η αληθεια βρισκεται στους sex pistols...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top