Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μάνο, το χειρότερο που μπορείς να κάνεις είναι να πλησιάζεις γυναικοπαρεες πάνω από δύο άτομα. Οριακά με την επιτυχία παίζεις με τις τρεις και δεν έχεις σχεδόν καμία ελπίδα από τρεις και πάνω. Δεν μπορώ τώρα να σου αναλύσω την θεωρία μου, μόλις βρω χρόνο θα στο εξηγήσω.
Οπότε μακριά απο κοπαδακια... :)
Τελικά όντως χρειάζεστε σεμινάριο... χαχαχα!!!

Μονές και σε τραβέρσα.
Αλλο πράμα !
.sarcastic.
 
Αδειουλλα Ναι..sarcastic.
θα βγω με εναν παλιο αποψε τον Αρη τον ''τι σου κανω μανα μου '' .yelling.
και θα φερει κ κατι φιλες να μου δείξει την τεχνη του.sarcastic.
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλημέρα μάγκες! Μια μερα έμεινα και θα φυγω για συρο να τσεκάρω τα ντόπια σε τι αριθμούς κινούνται! Περισυ ειχα δει παρα πολλα κυρίως κοπαδακια των 3-5! Για κοριτσάκια λεω μην παρεξηγηθώ, απο τρυγόνια ουτε για δείγμα

Μάνο και τα περασματιάρικα έχουν τη δική τους χάρη... ;)
Τα ντόπια όταν είναι κοπάδι μαλώνουν μεταξύ τους για το πιο θα βάλεις στην τσάντα και στο τέλος μπορεί να μην μπει και κανένα...
Στα περασματιάρικα το πιο πιθανό είναι να μπει στην τσάντα όλο το κοπάδι μαζί... ;).banana.;)
Όπως και να έχει καλό καρτέρι φίλε! .sarcastic.
 
Μάνο και τα περασματιάρικα έχουν τη δική τους χάρη... ;)
Τα ντόπια όταν είναι κοπάδι μαλώνουν μεταξύ τους για το πιο θα βάλεις στην τσάντα και στο τέλος μπορεί να μην μπει και κανένα...
Στα περασματιάρικα το πιο πιθανό είναι να μπει στην τσάντα όλο το κοπάδι μαζί... ;).banana.;)
Όπως και να έχει καλό καρτέρι φίλε! .sarcastic.

Επίσης συμπληρώνω ότι ξέχασες να του πεις ότι αν βρει πολλά περασματιάρικα και θέλει βοήθεια να ζητήσει τη συμβολή των φίλων του απο το φόρουμ. .lazy.
 
παιδια θα το γραψω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω.θα ηθελα με ολη μου την καρδια να συλλυπηθω τον πολυ καλο φιλο και συνκυνηγο βικτωρα ο οποιος εχασε τον πατερα του αν και το απογευμα θα παω στην κηδεια θα ηθελα κι εδω στο φορουμ να πω ο θεος ν αναπαυσει την ψυχη του και να εχει καλο και ηρεμο ταξιδι γιατι σας αισθανομαι δικους μου ανθρωπους.φιλε βικτωρα και παλι τα πιο θερμα μου συλλυπητηρια και δυστυχως κι αυτα μες τη ζωη μας ειναι.ζωη σε σενα και στην οικογενεια σου
 
Τα ειλικρινά μου συλληπητηρια Βίκτωρα.
Ο Θεος να ανάπαυσει τηβ ψυχη του.
Ζωη σε εσας να τον θυμαστε φιλε.
 
παιδια θα το γραψω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω.θα ηθελα με ολη μου την καρδια να συλλυπηθω τον πολυ καλο φιλο και συνκυνηγο βικτωρα ο οποιος εχασε τον πατερα του αν και το απογευμα θα παω στην κηδεια θα ηθελα κι εδω στο φορουμ να πω ο θεος ν αναπαυσει την ψυχη του και να εχει καλο και ηρεμο ταξιδι γιατι σας αισθανομαι δικους μου ανθρωπους.φιλε βικτωρα και παλι τα πιο θερμα μου συλλυπητηρια και δυστυχως κι αυτα μες τη ζωη μας ειναι.ζωη σε σενα και στην οικογενεια σου

Όχι ρε... Τι να πεις αυτές τις δύσκολες ώρες. Αν και τα λόγια είναι πολύ λίγα, Βίκτωρα φίλε συλλυπητήρια. Να είστε γεροί να τον θυμόσαστε. Καλό κουράγιο φίλε! Έστω και από εδώ μέσα εμείς είμαστε δίπλα σου...
 
Τι είπες τώρα ρε Ευριπίδη! ... Να εκφράσω κι εγώ στο φίλο Βίκτωρα τα θερμά μου συλλυπητήρια...
- Ευριπίδη, τι ώρα είναι η κηδεία και που; Να δω αν προλάβω να πάω κι εγώ...
 
Τι είπες τώρα ρε Ευριπίδη! ... Να εκφράσω κι εγώ στο φίλο Βίκτωρα τα θερμά μου συλλυπητήρια...
- Ευριπίδη, τι ώρα είναι η κηδεία και που; Να δω αν προλάβω να πάω κι εγώ...
στελιο 4 θα ψαλλει στην ευαγγελιστρια και μετα η ταφη στην αγια φωτεινη
 
Καλημέρα μάγκες! Μια μερα έμεινα και θα φυγω για συρο να τσεκάρω τα ντόπια σε τι αριθμούς κινούνται! Περισυ ειχα δει παρα πολλα κυρίως κοπαδακια των 3-5! Για κοριτσάκια λεω μην παρεξηγηθώ, απο τρυγόνια ουτε για δείγμα
Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις, το πιο όμορφο κυνήγι. Δεν χρειάζεται και άδεια .sex hard. .well done.

Μάνο, το χειρότερο που μπορείς να κάνεις είναι να πλησιάζεις γυναικοπαρεες πάνω από δύο άτομα. Οριακά με την επιτυχία παίζεις με τις τρεις και δεν έχεις σχεδόν καμία ελπίδα από τρεις και πάνω. Δεν μπορώ τώρα να σου αναλύσω την θεωρία μου, μόλις βρω χρόνο θα στο εξηγήσω.
Οπότε μακριά απο κοπαδακια... :)
Τελικά όντως χρειάζεστε σεμινάριο... χαχαχα!!!


δίδαξε μας δάσκαλε :)
 
Ρε παιδια, παρολο που ηταν ξαφνικο, δεν μπορω να πω οτι δεν το περιμενα. Μεγαλος ανθρωπος ηταν, εντελως αυταρκης εως και τα 85 του (επειτα ηρθε το εγκεφαλικο και τον φροντιζαμε εμεις), αλλα ακομα και ετσι ορθιος εφυγε, δεν επεσε κατακοιτος, και ειχε και τα συγκαλα του. Μακαρι να φτασουμε στα χρονια του, και ελπιζω να μη δουμε τα πραματα που εχει δει εκεινος.

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες, εχουν σημασια ειτε κοντινες ειτε μακρινες, ολες μαζι δινουν λιγη δυναμη παραπανω.

Υγεια και δυναμη σε ολους.
 
Βικτωρα τα έχω πρόσφατα με την μητέρα μου, δεν μπορώ να γράψω πολλά στεναχωριεμαι. Ζωή σε σας...
 
Βικτωρα να είσαι καλά να τον θυμάσαι,οι γονείς μας είναι μοναδικά αγαπημένα πρόσωπα.
Να είμαστε τυχεροί κι εμείς να φύγουμε όρθιοι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top