Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ τους συναδερφους.
Ο πατέρας και η μάνα όσα χρόνια και αν περάσουν, όσο και αν περιμένεις ότι καποια στιγμή θα φύγουν, όταν έρχεται εκείνη η ώρα σε βρίσκει πάντα απροετοίμαστο, και τότε συνηδειτοποιείς ότι τελικά δεν περίμενες ποτέ ότι θα φύγουν από κοντά σου.
Βικτωρα τα συλληπητήρια μου, ζωή σε σας...
 
Φίλε Βίκτωρα τα θερμά συλλυπητήριά μου .
Δύσκολες ώρες άσχετα με το αν ήταν ξαφνικό ,λίγο η περισσότερο αναμενόμενο.
Η απουσία του θα είναι ένα κενό.
Να τον θυμάστε πάντα .
 
Last edited:
Ρε παιδια, παρολο που ηταν ξαφνικο, δεν μπορω να πω οτι δεν το περιμενα. Μεγαλος ανθρωπος ηταν, εντελως αυταρκης εως και τα 85 του (επειτα ηρθε το εγκεφαλικο και τον φροντιζαμε εμεις), αλλα ακομα και ετσι ορθιος εφυγε, δεν επεσε κατακοιτος, και ειχε και τα συγκαλα του. Μακαρι να φτασουμε στα χρονια του, και ελπιζω να μη δουμε τα πραματα που εχει δει εκεινος.

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες, εχουν σημασια ειτε κοντινες ειτε μακρινες, ολες μαζι δινουν λιγη δυναμη παραπανω.

Υγεια και δυναμη σε ολους.
καλή δύναμη φίλε... ζωή σε εσάς
 
Ρε παιδια, παρολο που ηταν ξαφνικο, δεν μπορω να πω οτι δεν το περιμενα. Μεγαλος ανθρωπος ηταν, εντελως αυταρκης εως και τα 85 του (επειτα ηρθε το εγκεφαλικο και τον φροντιζαμε εμεις), αλλα ακομα και ετσι ορθιος εφυγε, δεν επεσε κατακοιτος, και ειχε και τα συγκαλα του. Μακαρι να φτασουμε στα χρονια του, και ελπιζω να μη δουμε τα πραματα που εχει δει εκεινος.

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες, εχουν σημασια ειτε κοντινες ειτε μακρινες, ολες μαζι δινουν λιγη δυναμη παραπανω.

Υγεια και δυναμη σε ολους.
Βίκτωρα τα συλλυπητήρια μου σ'εσενα και την οικογένεια σου. Να έχεται υγεία να τον θυμάστε.
 
τι θες βρε γκαντέμη;;;;
2 μέρες είμαι χάλια με έντονες ζαλάδες και κούραση :)

Χθες επιστρέφοντας απο το αεροδρόμιο σκέφτηκα να περάσω απο τοπ μαγαζί αλλά μουρθε η ιδέα τελευταία στιγμή και δεν πρόλαβα να βγω απο την Αττική οδό καθώς είχα έναν πίσω που με πήγαινε .....
Κρίμα θα είχα έρθεει απο κει και θα σε ....έκανα καλά..yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top