Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω μετα τη βόλτα επιασα δουλειά και μαγειρευω αγριοπερίστερα λεμονάτα απο τα οποια θα φάω μονο εγώ και η σύζυγός και συκώτι κάπρου.
Τα τέκνα μπριζόλες ....
:confused:


Προς με πεινασες.... Θα κρατηθώ όμως και μάλλον για βόλτα με βλέπω να ξεσκασει ο σκύλος.
Βάλε τη συνταγή να πάρω καμία ιδέα ;)
Καλημέρα κιόλας... Αργήσαμε λίγο χθες με τα τσίπουρα :D
 
Last edited:
Καλημερα και πάλι! Μετά το κυνήγι η δουλειά τρέχει στο παραδοσιακό ρακοκάζανο που έχουμε 90 χρόνια τουλάχιστον και μεταβιβάζεται από γενιά σε γενιά! Πέρυσι έφτιαξα και ένα καινούριο καθώς το παλιό είχε παλιωσει πολυ!
Ix6CcpE.jpg

EQ2PFbS.jpg

0EU9Ft0.jpg

d9ObtIj.jpg
Αγιασμός Γιάννη....sarcastic.
 
Καλημερα και πάλι! Μετά το κυνήγι η δουλειά τρέχει στο παραδοσιακό ρακοκάζανο που έχουμε 90 χρόνια τουλάχιστον και μεταβιβάζεται από γενιά σε γενιά! Πέρυσι έφτιαξα και ένα καινούριο καθώς το παλιό είχε παλιωσει πολυ!
Ix6CcpE.jpg

EQ2PFbS.jpg

0EU9Ft0.jpg

d9ObtIj.jpg
και του χρόνου νοικοκυραίοι :)
 
Καλημερα και πάλι! Μετά το κυνήγι η δουλειά τρέχει στο παραδοσιακό ρακοκάζανο που έχουμε 90 χρόνια τουλάχιστον και μεταβιβάζεται από γενιά σε γενιά! Πέρυσι έφτιαξα και ένα καινούριο καθώς το παλιό είχε παλιωσει πολυ!
Ix6CcpE.jpg

EQ2PFbS.jpg

0EU9Ft0.jpg

d9ObtIj.jpg
Ομορφες δουλειές! Καλοπιοτο Γιαννο με υγεία!
 
Εγω μετα τη βόλτα επιασα δουλειά και μαγειρευω αγριοπερίστερα λεμονάτα απο τα οποια θα φάω μονο εγώ και η σύζυγός και συκώτι κάπρου.
Τα τέκνα μπριζόλες ....
:confused:

Καλοφάγωτα Μητσο! Να τα μάθεις να τα τρώνε! Το πιο υγιεινό κρέας ειναι!
Αγιασμός Γιάννη....sarcastic.
Όντως ειναι παρά πολυ καλή!
και του χρόνου νοικοκυραίοι :)
Να’σαι καλα Μάκη!
Καφεδάκι στα Χανιά,μεγάλη παρέα...μετά έχει φαγητό και προετοιμασία για να δούμε μπαλιτσα με ανάμεικτη παρέα,ο καιρός απλά δεν υπάρχει,τέλεια μέρα για βόλτα,ιδανικός καιρός!
Αν σε βγάζει ο δρόμος έλα να κεράσουμε μια τσικουδιά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top