Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η έξοδος σήμερα ήταν μόνο για τον καφέ αφού δεν είδα και τίποτα.Επέστρεψα πολύ νωρίς στο σπίτι γιατί έχω χρέη ψήστη για 30 ατομα και πρέπει να κάνω ετοιμασίες.
.drunk. .bbq.

Καλό κουρούγιο φίλε. .sarcastic. Κρατάτε γερά που λέει και ο Διονύσης. :)
 
Καλημέρα, στο αγώνα του ψησιματος και εγώ.
Δεν βγήκα σήμερα με αυτή την αρρωστημενη ζέστη.
Ας βγουν πιο χαλαρά οι εργαζόμενοι,
οι συνταξιούχοι μπορούν κιαπό Δευτέρα.

Καλό κουράγιο και σε σένα Γιάννη! .sarcastic.
Και εδώ η ζέστη είναι αφόρητη. Περιμένουμε πως και πως το βράδυ που μας δίνει αλλαγή του καιρού...
 
  • Like
Reactions: jnp
Καλημέρα. Πριν λίγο επέστρεψα από τη βόλτα με την σεττερινα, το πρόγραμμα τώρα έχει μπανακι, σήμερα ο πιτσιρίκος είναι ακμαιοτατος .sarcastic..goodboy. . την προηγούμενη Κυρακη τη γλυτωσα, σήμερα όμως δεν.......buy buy. καλά να περνάτε.
* είδα ένα ζευγάρι τρυγόνια αρκετά ψηλά.
* Δημήτρη και Γιάννη, αν χρειαστήτε βοήθεια (στην κατανάλωση) εδώ είμαι εντάξει; .sarcastic.
Τάσο καλημέρα, είχαμε κάνα καλό νέο;
 
Καλημέρα παρέα, ανταπόκριση απο Χάρακα 0 απο 0 μηδέν. Αλλά το σάντουιτς υπέροχο για να μην αναφέρω την καφεδούμπα το ξημέρωμα.
 
Ήδη διαβάζοντας πρώτα τα "ορτύκια" το υποψιάστηκα, τώρα διαβάζοντας εδώ είμαι σίγουρος....
Πήγε κανείς χωρίς όπλο για κυνήγι χτες;;;.ha ha..ha ha..ha ha.
 
Καλημέρα σας! Σήμερα το πρόγραμμα έχει μπανάκι αφού με τέτοιο καιρό θεώρησα ότι δεν θα έχει τπτ. Βέβαια θα τη στήσω στη γωνία για κάνα μαύρο. Ερώτηση, χτες το βράδυ την ώρα που σουρούπωνε είδα πολλές κάργιες και κουρούνες κοπαδιαστές να ανεβαίνουν προς το βουνό περνώντας πάνω από το σπίτι μου. Αυτά τα πουλιά έχουν τα βραδυνά τους περάσματα όταν πηγαίνουν να κουρνιάσουν; Ρωτάω για να τους τη στήσω αν είναι...Σημείωση το σπίτι που αναφέρω είναι στο Δίστομο, δεν θα τη στήσω μέσα στη Αθήνα μην ανησυχείτε .sarcastic.
 
Καλημερα σε ολα τα παλικαρια ;)
Ελεγα και εγω να βγω μια βολτα το πρωι .hunter.1αλλα μετα την χθεσινοβραδινη εξορμηση
8x6fza.jpg

επεσα ξερος για υπνο
.sleepy.
 
Καλημέρα σας! Σήμερα το πρόγραμμα έχει μπανάκι αφού με τέτοιο καιρό θεώρησα ότι δεν θα έχει τπτ. Βέβαια θα τη στήσω στη γωνία για κάνα μαύρο. Ερώτηση, χτες το βράδυ την ώρα που σουρούπωνε είδα πολλές κάργιες και κουρούνες κοπαδιαστές να ανεβαίνουν προς το βουνό περνώντας πάνω από το σπίτι μου. Αυτά τα πουλιά έχουν τα βραδυνά τους περάσματα όταν πηγαίνουν να κουρνιάσουν; Ρωτάω για να τους τη στήσω αν είναι...Σημείωση το σπίτι που αναφέρω είναι στο Δίστομο, δεν θα τη στήσω μέσα στη Αθήνα μην ανησυχείτε .sarcastic.

.asking. αν ειναι δυνατόν !

.asking. αν ειναι δυνατόν ! .asking.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top