Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι πολύ χαρούμενος που γνώρισα από κοντά τον Δημήτρη. Οι αξιόλογοι άνθρωποι φαίνονται από την πρώτη στιγμή. Περάσαμε πολύ όμορφα και ευχαριστώ τον Δημήτρη για τα καλά του λόγια. Εις το επανιδείν φίλε....

Απορώ που συμπάθησες αυτόν τον ασυμπάθιστο άνθρωπο .yelling.. Πολύ χαίρομαι για αυτά ρε μάγκες!!
 
αντε ρε παιδια.καρδιτσες κομοτηνες αθηνες δε μαζευεστε κι απο χανια μερια να κερασουμε καμμια κρασια μετα μεζεδακιων και προβατινας????(το τελευταιο ειναι για τον μακη με τσικουδιες μαζι) γιατι αρχιζω και ζηλευω με τα παρεακια.μπραβο σας ρε παιδια.αυτα μενουνε.congrats..congrats..congrats..congrats.
 
κυριοι θα σας καληνυχτισω νωρις γιατι εκτος του οτι αρχισε το ευρωμπασκετ και ως φανατικος μπασκετοφιλος θελω να δω τα βραδυνα ματσακια αυριο εχει πρωινο τρυγονοξυπνημα.πολλα μπραβο στην ελλαδαρα που ξεκινησε με πολυ ωραια νικη απεναντι στα σκοπια.τελικα απ ολους οσους μας αντιπροσωπευουν αυτα τα παιδια ειναι απ τα λιγα που αξιζουν να φορανε το εθνοσημο.καλη επιτυχια αυριο με κροατια
 
καλησπέρα σας
μπράβο ρε μάγκες στης Κομοτηνής τα κάστρα(ταβέρνες).congrats.
Δημήτρη στο αεροδρόμιο σε πήγε ο Χρήστος;;;;;
.yelling.

Ναι με πήγε και το επιθεωρήσαμε.Μπορείς να προσγειωθείς με ασφάλεια
 
Η προπόνηση τελείωσε χαλαρά με τα τρυγόνια και τα ορτύκια και την πέφτω γιατί ειμαι απο τις 5 το πρωί .Αυριο το πρωί κάπου λεω να παω μπας και δω τίποτα.
Καληνυχτίζω όλη την παρέα.
 
Η προπόνηση τελείωσε χαλαρά με τα τρυγόνια και τα ορτύκια και την πέφτω γιατί ειμαι απο τις 5 το πρωί .Αυριο το πρωί κάπου λεω να παω μπας και δω τίποτα.
Καληνυχτίζω όλη την παρέα.

Η μπεκατσα;;;;;;; :)
 
Καλημερίζω την παρέα.
Πάλι στα καρτέρια με την γκομενίτσα την sx3 αλλάε μηδαμινές πιθανότητες για κάτι καλό.
 
Η έξοδος σήμερα ήταν μόνο για τον καφέ αφού δεν είδα και τίποτα.Επέστρεψα πολύ νωρίς στο σπίτι γιατί έχω χρέη ψήστη για 30 ατομα και πρέπει να κάνω ετοιμασίες.
.drunk. .bbq.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top