Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερίζω την παρέα.
Επιστροφή πριν απο λίγο απο τα ανατολικά του νομού.Το μονο που ειδα ενα ζευγάρι στι 18:50.
Απελπισία.
Πριν από λίγο μιλούσα με το Χρήστο και του είπα που βγήκαμε, εκείνος έχει έξοδο Δευτέρα απόγευμα, τον ενημέρωσα ότι Τρίτη κατεβαίνετε, ΑΝ μπορείτε πάντως λέει να πάμε για κανα καφε να γνωριστειτε απο κοντα και σεις... :)
 
Γειά σου παρέα...
Δύσκολη μέρα σήμερα αφού αποχαιρέτησα τον αγαπημένο παππού μου ..
Πλήρης ημερών με 2 παιδιά, 5 εγγόνια και 5 δυσέγγονα....

Στη νιότη του κυνηγός δεινός στα ορτύκια στο νησί(Λέσβος) με καλάμι τα ξεσήκωνε και βοηθό εναν χωριανό τον κο Νικηφόρο...
Με ενα πλάγιο πίπερ με κοκόρια ...
Ελαφρύ το χώμα αγαπημένε μου ...

Να ζούμε τη ζωή φίλοι και να λέμε και κανα σαγαπώ στους αγαπημένους μας πότε πότε... ;)

Πάω για ύπνο γιατί θα περάσει ο περίεργος το πρωί να πάμε τη βόλτα μας...
 
Γειά σου παρέα...
Δύσκολη μέρα σήμερα αφού αποχαιρέτησα τον αγαπημένο παππού μου ..
Πλήρης ημερών με 2 παιδιά, 5 εγγόνια και 5 δυσέγγονα....

Στη νιότη του κυνηγός δεινός στα ορτύκια στο νησί(Λέσβος) με καλάμι τα ξεσήκωνε και βοηθό εναν χωριανό τον κο Νικηφόρο...
Με ενα πλάγιο πίπερ με κοκόρια ...
Ελαφρύ το χώμα αγαπημένε μου ...

Να ζούμε τη ζωή φίλοι και να λέμε και κανα σαγαπώ στους αγαπημένους μας πότε πότε... ;)

Πάω για ύπνο γιατί θα περάσει ο περίεργος το πρωί να πάμε τη βόλτα μας...
ζωη σ εσας.να ζησετε να τον θυμαστε.καλο βραδυ κυριοι.πολυ κουραση σημερα και νωρις για υπνο
 
γεροι να ειστε να τον θυμαστε φιλε μου. και μονο η περιγραφη που εκανες φτανει να μας δωσεις να καταλαβουμε την κληρονομια της σκεψης που σας αφησε.
 
σήμερα αφού αποχαιρέτησα τον αγαπημένο παππού μου ..
Πλήρης ημερών με 2 παιδιά, 5 εγγόνια και 5 δυσέγγονα....
Όταν ο άνθρωπος κάνει τον πλήρη κύκλο της ζωής του , τότε το "τέλος" είναι ευλογία και χαρα.
ΚΑλό ταξίδι στον "γέροντα" .....

Καλημέρα σε ολο τον κόσμο
 
Last edited by a moderator:
Γειά σου παρέα...
Δύσκολη μέρα σήμερα αφού αποχαιρέτησα τον αγαπημένο παππού μου ..
Πλήρης ημερών με 2 παιδιά, 5 εγγόνια και 5 δυσέγγονα....

Στη νιότη του κυνηγός δεινός στα ορτύκια στο νησί(Λέσβος) με καλάμι τα ξεσήκωνε και βοηθό εναν χωριανό τον κο Νικηφόρο...
Με ενα πλάγιο πίπερ με κοκόρια ...
Ελαφρύ το χώμα αγαπημένε μου ...

Να ζούμε τη ζωή φίλοι και να λέμε και κανα σαγαπώ στους αγαπημένους μας πότε πότε... ;)

Πάω για ύπνο γιατί θα περάσει ο περίεργος το πρωί να πάμε τη βόλτα μας...
Ελπίζω να σου έκατσε σήμερα κανένα τρυγονι να τουφεκισεις στη μνήμη του κυνηγου παππού.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top