Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
αυτο πιστευω και γω. η προσκοπευση που εβαλε(μαλλον ελαχιστη) ηταν για τα ν3. Δεν βρηκα ποτε νοημα στα μιχ νουμερα και αυτο δεν φαινεται στα 8-9, 6-7 που για λογους μαρκετινκ και κοστους βγαζουν οι εταιριες , αλλα εδω με τα 3-6 φανηκε αυτο που υποψιαζομουν. Εγω βρισκω διαφορα στην προκοπευση μεταξυ 8 και 9 και ακομα μεγαλυτερη μεταξυ 6 και 7
Οντως εβαλα ελαχιστη προσκοπευση Κωνσταντινε αρα εχετε δικιο, εμειναν πισω τα νο6, οντως δεν εχουν νοημα τα μιξ, μονο για τον πινακα ειναι καλα ...
 
Οντως εβαλα ελαχιστη προσκοπευση Κωνσταντινε αρα εχετε δικιο, εμειναν πισω τα νο6, οντως δεν εχουν νοημα τα μιξ, μονο για τον πινακα ειναι καλα ...
εχω την ιδια ενσταση και με τα μονοβολα που περιβαλλονται απο μπιλιες. μονο για διορθωση σε ακινητο γουρουνι , αλλιως τι προσκοπευση να βαλεις;
 
Καλημερα, πηρα αλλον ενα σημερα αυτη τη φορα με 33γρ 206 νο4, στα αυτια ειχε 5 τρυπες...αλλα χαλαστηκα γιατι ηταν πολυ μικρος και δεν εβγαλα καν φωτο.:(:(:(
Με ξαφνιασε ο ατιμος γιατι περασε με ενα μυριο με αποτελεσμα να κανω τελειως ενστικτωδη τουφεκια και δεν μπορεσα να υπολογισω το μεγεθος του, βαρια να ηταν 1 κιλο δηλαδη, υπο αλλες συνθηκες που θα μπορουσα να τον δω ποσο μικρος ηταν θα τον αφηνα να φυγει.


Σε τιμά μονο και που το λες Αλεξανδρε !!!! << θα τον αφηνα να φυγει >>!!!! Παντα επιτυχιες σου ευχομαι φιλε!! :)
 
Οντως εβαλα ελαχιστη προσκοπευση Κωνσταντινε αρα εχετε δικιο, εμειναν πισω τα νο6, οντως δεν εχουν νοημα τα μιξ, μονο για τον πινακα ειναι καλα ...
Πώς το έχεις βγάλει αυτό το συμπέρασμα;; ότι τα μιξ είναι άχρηστα όπως λες
 
Πώς το έχεις βγάλει αυτό το συμπέρασμα;; ότι τα μιξ είναι άχρηστα όπως λες
Αν ηταν καλα Δημητρη θα ειχε και 6αρια πανω του ο λαγος, τεσπα πιο πολυ για δοκιμη ειχα παρει ενα κουτι, δεν τα εβγαλα αχρηστα αλλα δεν ειναι αυτο που θελω στις τουφεκιες μου
 
Αν ηταν καλα Δημητρη θα ειχε και 6αρια πανω του ο λαγος, τεσπα πιο πολυ για δοκιμη ειχα παρει ενα κουτι, δεν τα εβγαλα αχρηστα αλλα δεν ειναι αυτο που θελω στις τουφεκιες μου
Αν δεν είχες ρίξει μιξ δεν θα είχες πάρει τον λαγό φιλε
 
Μπραβο παιχτη μου! Με το τραινο σου... .sarcastic.

Να σαι καλα φιλε μου...


Βλεπω χαμόγελο crest .sarcastic.
Να πω 50μ ;
Με το καλό και οι επόμενοι φίλε μου.

Οχι τοσα πολλα. 45 πρεπει να ηταν .sarcastic.
Να σαι καλα φιλε μου και στα ταιρια τους και σε σενα.
 
Θέλω να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος καμία action camera για το κυνήγι του λαγού δηλαδή να μπορεί μπορείς να δεις κάτι εάν τουφεκισεις ένα λαγό στα 30 μέτρα! Ευχαριστώ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top