Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν δεν είχες ρίξει μιξ δεν θα είχες πάρει τον λαγό φιλε
Αυτο ειναι ενα αστοχο δικο σου συμπερασμα το οποιο φυσικα δεν ισχυει!!! Η τουφεκια ηταν κανονικα πανω στον λαγο και φανηκε και σε καποιες πετρες που υπηρχαν και καπνισαν ολες
Θεωρώ ότι ο λαγός κτυπήθηκε από περιφερειακά σκάγια .
Δεν ειχε περιφερειακα σκαγια γιατι η τουφεκια ηταν ολη μπροστα,ειχε σκαγια στα μπροστινα ποδια, στο κεφαλι και στα πλευρα, το συκωτι ειχε δυο τρυπες απο 3αρια και οταν ανοιξαμε τον λαγο ηταν γεματος αιμα μεσα.
Ισως καποια 6αρια πηγαν μαζι με τα 3αρια και δεν τα καταλαβα οταν τον γδαραμε, να επεφτε ετσι ξερος απο περιφερειακα σκαγια το θεωρω δυσκολο...επεσε και δεν εκανε κιχ που λενε...
 
Αν είχε ρίξει σκέτα τριάρια πάλι θα τον είχε πάρει ;)
Κυρ Βασιλη λαγο δεν εχω χασει ποτε τοσα χρονια, ουτε με ενα παλιο δικανο που κυνηγουσα καποτε ουτε αργοτερα που πηρα την G3, τωρα τα υπολοιπα οτι θα τον εχανα ειναι θεωριες του πληκτρολογιου...
 
Μπραβο φιλε!

Να σαι καλα φιλε μου.

Μπράβο Σταμάτη..... κοντεύουν τα αυτιά του να ακουμπήσουν κάτω, σα κατσίκι είναι!.sarcastic.

Να σαι καλα φιλε. Οντως ηταν μεγαλος λαγος και σερνικος.

Εντάξει τώρα Σταμάτη....... :cool:... ;)
Με Maxus κυνηγάς φιλαράκι...όχι αστεία...cofee.
Καλοφάγοτος.....!!

Να σαι καλα φιλε μου. Μου εχει βγει τυχερη η μαξους φετος ολοι πανω μου ερχονται
 
View attachment 4352

Αυτός κάθονταν σε ένα κλαδάκι, ίσα που τον έκρυβε και τον χτυπούσε ο ήλιος όλη την ημέρα....
Μας ανάβεις φωτιές φίλε Μύρο μ'αυτό το πλάγιο! Σαν προφίλ κυνηγετικού, φινέτσα και αισθητική ανεβάζει πολύ τον πήχη! Καλά κυνήγια και πάντα επιτυχίες!
 
Μας ανάβεις φωτιές φίλε Μύρο μ'αυτό το πλάγιο! Σαν προφίλ κυνηγετικού, φινέτσα και αισθητική ανεβάζει πολύ τον πήχη! Καλά κυνήγια και πάντα επιτυχίες!
Ευχαριστώ Γιάννη! :)
Γι αυτό λένε ότι ο ήλιος...σκοτώνει!
.sarcastic.
 
Επιτελους εσπασε η γκινια μου σημερα, δυο εξοδους δεν εβγαινε στο καρτερι μου, την αλλη δεν τουφεκισα γιατι φοβηθηκα για τα σκυλια, αλλα σημερα ηταν η μερα μου, η τουφεκια ηταν 40+ με 45 μετρα με dual power 6/3, ο λαγος βεβαια επεσε ξερος τελειως αλλα δεν ειχε κανενα 6αρι πανω του μονο 3αρια.
Νου φανηκε καπως περιεργο βεβαια αλλα δεν μπορω να το εξηγησω...
View attachment 4291
Μπράβο Αλεξ πάντα τέτοια!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top