Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
έχω δει και ακούσει περιπτώσεις που τους έριξαν φόλα μέσα στο κουτί... αλλιώς πολύ καλό έλεγχο του κουτιού πριν βάλουμε τα σκυλιά.
Πάρα πολλές φορές έχει γίνει εδώ κατω....
Και σε δύο γνωστούς μου!
Εννοείται ότι ελέγχεται πρίν μπουν μέσα τα σκυλάκια...


Το κουτί κλειδώνει πάνω στο αυτοκίνητο πάντως για ευνόητους λόγους .my man.
 
Πάρα πολλές φορές έχει γίνει εδώ κατω....
Και σε δύο γνωστούς μου!
Εννοείται ότι ελέγχεται πρίν μπουν μέσα τα σκυλάκια...


Το κουτί κλειδώνει πάνω στο αυτοκίνητο πάντως για ευνόητους λόγους .my man.
Λογικο.. τα χτυπάνε αυτά τα κοσμήματα... .my man.
 
Ωραίος !
Πες μου ότι βάρεσες το θηρίο με 34γρ νο5 του λαγού ;o_O

Με το super gigante 36γρ Νο 5 φιλε μου


Αααρε Σταματο δύναμη.. το ελάφι όλα τα αλέθει... την πας την τρίχα τρένο φέτος...dg..my man..congrats.

Ειναι η χρονια μου φετος γιωργαρε. Το ελαφακι το εχω καταευχαριστηθει φιλε μου
 
Χτες η βολή μου στο λαγό ήταν εκπληκτική.
Ερχόταν ευθεία πάνω μου ενώ εγώ κοίταζα αριστερά να ελέγξω το μέρος είδα με την άκρη του ματιού μου την κίνηση του.
Επομίζω και στρέφω την μέση μου δεξιά 90° σε τροχιά υπερβολής όπου στο ασύμπτωτο μέρος της πατάω την πρώτη σκανδάλη και τον ανατίναξε το μερκελ.
 
Χτες η βολή μου στο λαγό ήταν εκπληκτική.
Ερχόταν ευθεία πάνω μου ενώ εγώ κοίταζα αριστερά να ελέγξω το μέρος είδα με την άκρη του ματιού μου την κίνηση του.
Επομίζω και στρέφω την μέση μου δεξιά 90° σε τροχιά υπερβολής όπου στο ασύμπτωτο μέρος της πατάω την πρώτη σκανδάλη και τον ανατίναξε το μερκελ.
Αυτό το 90 μοίρες μ έστειλε αδιαβαστο
.sarcastic.
 
Χτες η βολή μου στο λαγό ήταν εκπληκτική.
Ερχόταν ευθεία πάνω μου ενώ εγώ κοίταζα αριστερά να ελέγξω το μέρος είδα με την άκρη του ματιού μου την κίνηση του.
Επομίζω και στρέφω την μέση μου δεξιά 90° σε τροχιά υπερβολής όπου στο ασύμπτωτο μέρος της πατάω την πρώτη σκανδάλη και τον ανατίναξε το μερκελ.
Ποιος είσαι ρε παίχτη, ο Τιραμόλα;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top