Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ωρέ άσε τα Merkel και τα Schauble (σόϊμπλε).... .sarcastic. .yelling..sarcastic......και πες τη φυσίγγι του έριξες....................!!!!
psb2 cx2000 1.85X35 no5 sg19 κλείσιμο 57.7mm 8*
Κώστα τα είχε ρίξει μαζί στο γιλέκο με κάτι μονοβολα και μάλλον τα μπέρδεψε... .sarcastic.
 
Εχω μεινει στο " τροχιά υπερβολής όπου στο ασύμπτωτο μέρος " και προσπαθω να κατανοησω.sarcastic.
Τολη Τολη ξέχασες ότι στη γεωμετρία με τον όρο υπερβολή χαρακτηρίζεται η καμπύλη στο καρτεσιανό επίπεδο ;
Το ευθύγραμμο τμήμα της υπερβολής ονομάζεται ασύμπτωτος.
Οι ασύμπτωτες της υπερβολής σχηματίζουν γωνία 90° και η καμπύλη ονομάζεται ισοσκελής υπερβολή.
Η πορεία της κάννης είναι με το πράσινο και του λαγού με το μπλέ.
58-D39350-E79-C-4-A7-C-AEA8-58070552-F3-FE.jpg


Τόλη με τον κηδεμόνα σου στον δάσκαλο Μητσομπενελι. .sarcastic.
 
Τολη Τολη ξέχασες ότι στη γεωμετρία με τον όρο υπερβολή χαρακτηρίζεται η καμπύλη στο καρτεσιανό επίπεδο ;
Το ευθύγραμμο τμήμα της υπερβολής ονομάζεται ασύμπτωτος.
Οι ασύμπτωτες της υπερβολής σχηματίζουν γωνία 90° και η καμπύλη ονομάζεται ισοσκελής υπερβολή.
Η πορεία της κάννης είναι με το πράσινο και του λαγού με το μπλέ.
58-D39350-E79-C-4-A7-C-AEA8-58070552-F3-FE.jpg


Τόλη με τον κηδεμόνα σου στον δάσκαλο Μητσομπενελι. .sarcastic.
Να ξερετε, δεν το διαβασα καλα γιατι ημουνα στον λαγο .very happy.


Ευχαριστω Νικολη!
 
Μπράβο φίλε μου!

Να σαι καλα φιλε μου. Κεφαλιά και σημερα ;)

Μπράβο Άρχοντες και στα ταιρια τους !!!!!!

Να σαι καλα αρχηγε μου

Μπράβο ρε Σταμάτη!!!

Να σαι καλα χρησταρα

Μπραβο ρε αλανι!
Δωστου!

Γεια σου φιλαρακι μου
 
Σε ανοιχτό καρτέρι θεώρησα σωστό να βάλω ένα ρεμι εξπρές νο6 πρώτο με mythos mg2 37gr nikel no4 δεύτερο. Ο Λαγός βγήκε κοντά μου με καταστροφικά αποτελέσματα. Ο αστέρας της υπόθεσης δεν είναι το εξπρές αλλά τα σωστά μέτρα στο κοντάκι.
Αν ενοχληθείτε απλά πείτε μου να κατεβάσω την φωτογραφία.
 
Last edited by a moderator:
Σε ανοιχτό καρτέρι θεώρησα σωστό να βάλω ένα ρεμι εξπρές νο6 πρώτο με mythos mg2 37gr nikel no4 δεύτερο. Ο Λαγός βγήκε κοντά μου με καταστροφικά αποτελέσματα. Ο αστέρας της υπόθεσης δεν είναι το εξπρές αλλά τα σωστά μέτρα στο κοντάκι.
Αν ενοχληθείτε απλά πείτε μου να κατεβάσω την φωτογραφία.
Βάλε το τηλέφωνο του κοντακά!
 
Last edited by a moderator:
Σε ανοιχτό καρτέρι θεώρησα σωστό να βάλω ένα ρεμι εξπρές νο6 πρώτο με mythos mg2 37gr nikel no4 δεύτερο. Ο Λαγός βγήκε κοντά μου με καταστροφικά αποτελέσματα. Ο αστέρας της υπόθεσης δεν είναι το εξπρές αλλά τα σωστά μέτρα στο κοντάκι.
Αν ενοχληθείτε απλά πείτε μου να κατεβάσω την φωτογραφία.
ρε παίχτη με τον αγρότη τον πάτησες;;; .yelling.
 
Last edited by a moderator:
Σε ανοιχτό καρτέρι θεώρησα σωστό να βάλω ένα ρεμι εξπρές νο6 πρώτο με mythos mg2 37gr nikel no4 δεύτερο. Ο Λαγός βγήκε κοντά μου με καταστροφικά αποτελέσματα. Ο αστέρας της υπόθεσης δεν είναι το εξπρές αλλά τα σωστά μέτρα στο κοντάκι.
Αν ενοχληθείτε απλά πείτε μου να κατεβάσω την φωτογραφία.
Δεν είχες καθόλου περιθώριο να τον αφήσεις λίγο να πάρει μέτρα?
 
Last edited by a moderator:
Σε ανοιχτό καρτέρι θεώρησα σωστό να βάλω ένα ρεμι εξπρές νο6 πρώτο με mythos mg2 37gr nikel no4 δεύτερο. Ο Λαγός βγήκε κοντά μου με καταστροφικά αποτελέσματα. Ο αστέρας της υπόθεσης δεν είναι το εξπρές αλλά τα σωστά μέτρα στο κοντάκι.
Αν ενοχληθείτε απλά πείτε μου να κατεβάσω την φωτογραφία.
Κρίμα ρε φίλε....Χάλασε λίγο... :confused:
 
Last edited by a moderator:
Δεν είχες καθόλου περιθώριο να τον αφήσεις λίγο να πάρει μέτρα?
Δεν είχα περιθώριο βγήκε σχεδόν δίπλα μου.
Κρίμα ρε φίλε....Χάλασε λίγο... :confused:
Δεν μας συμβαίνει σχεδόν ποτέ Κώστα, έτυχε να περάσει κοντά μου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top