Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ακρηβος.εμεις βγαζουμε επηδη δουλευουμε τα κρητικα ντοπια σκυλια.η υποληπη αν και αρηστη σκυλοι βγαζουν αυτην την εποχη ελαχηστους και με δυσκολια
με αυτο τον καιρο που επικρατει φετος, λαγοι σηκωνονται ΜΟΝΟ εκει που υπαρχει αρκετος πληθυσμος απο αυτους....τιποτε αλλο δεν ισχυει...ουτε επειδη εχω εργαλεια, ουτε επειδη εχω τον ταδε ιχνηλατη, ουτε επειδη βγηκε ο ερμης απο αναδρομη πορεια.....θελω πολυ να γραψω μια εκτενη αναλυση του θεματος, επειδη αυτο που λεω μπορει να ακουγεται καπως, αλλα βαριεμαι να καθισω να το συνθεσω ολοκληρωμενα
 
Σήμερα ο συγκυνηγος μου πήγε μια γρήγορη βόλτα με τον ποιντερ μου...... πολύ ξέρα..... θέλουμε επειγόντως βροχή..... από μπεκάτσα ούτε μυρωδιά..... ήταν όμως τυχερός.....View attachment 59316View attachment 59317
Τον έκοψε για ξεματωμα?
 
με αυτο τον καιρο που επικρατει φετος, λαγοι σηκωνονται ΜΟΝΟ εκει που υπαρχει αρκετος πληθυσμος απο αυτους....τιποτε αλλο δεν ισχυει...ουτε επειδη εχω εργαλεια, ουτε επειδη εχω τον ταδε ιχνηλατη, ουτε επειδη βγηκε ο ερμης απο αναδρομη πορεια.....θελω πολυ να γραψω μια εκτενη αναλυση του θεματος, επειδη αυτο που λεω μπορει να ακουγεται καπως, αλλα βαριεμαι να καθισω να το συνθεσω ολοκληρωμενα
Γράψε ακούγεται ενδιαφέρον.
 
Λευθερη θελω να το πιασω ολοκληρωτικα το θεμα και θελει δουλεια...ακουγονται πολλες θεωριες περι εργαλειων και σουπερ ντουπερ σκυλων, που μετα απο τοσα χρονια στο συγκεκριμενο κυνηγι και μετα απο τοσα σκυλια που εχω βγαλει με τα χερακια μου και τα ποδαρακια μου, τις θεωρω επιφανειακες, ρηχες και εντελως εκτος πραγματικοτητας..........αν βρω την ορεξη θα προσπαθησω να συνθεσω μια τετοια αναλυση,....να μπουν ομως ολα μεσα...ολες οι παραμετροι εννοω
 
τρανη αποδειξη αποτελει μια προσφατη εξοδο (αφου ειχαν προηγηθει αρκετες κενες) ....πεσαμε στη φωλια ....
View attachment 59320
Σκύλους δεν βλέπω μόνο λαγούς και λόγια για φωλιές λες και οι λαγοί είναι κουνέλια να καθοντε μαζεμένοι μάλιστα.......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top