Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 60293

Καλά ήταν και σήμερα. Δίωξη, τουφεκιές ένα πιάσιμο τραυματία, από όλα είχε το μενού. Πάλι με ξεποδαριασαν οι καριολιτσες μου. Ποιος πάει τώρα για δεκαωρη βάρδια? Ο πρώτος ειδικά Τραγάκι ολόκληρο.

View attachment 60294
Μπράβο και εύγε!Κι εγώ για δουλειά πάω.Ξεκουραστος..Παρε Μπηγκλ λεμεεε....
 
View attachment 60293

Καλά ήταν και σήμερα. Δίωξη, τουφεκιές ένα πιάσιμο τραυματία, από όλα είχε το μενού. Πάλι με ξεποδαριασαν οι καριολιτσες μου. Ποιος πάει τώρα για δεκαωρη βάρδια? Ο πρώτος ειδικά Τραγάκι ολόκληρο.

View attachment 60294
Ωρεοςςς δοσεεε
 
View attachment 60293

Καλά ήταν και σήμερα. Δίωξη, τουφεκιές ένα πιάσιμο τραυματία, από όλα είχε το μενού. Πάλι με ξεποδαριασαν οι καριολιτσες μου. Ποιος πάει τώρα για δεκαωρη βάρδια? Ο πρώτος ειδικά Τραγάκι ολόκληρο.

View attachment 60294

Γεια σου ρε Παιδαρε Σταματη !!!!:) Παλι εγραψες φιλαρα μου !!! .love.
 
View attachment 60293

Καλά ήταν και σήμερα. Δίωξη, τουφεκιές ένα πιάσιμο τραυματία, από όλα είχε το μενού. Πάλι με ξεποδαριασαν οι καριολιτσες μου. Ποιος πάει τώρα για δεκαωρη βάρδια? Ο πρώτος ειδικά Τραγάκι ολόκληρο.

View attachment 60294
Στην δεύτερη φωτογραφία γιατί κάθεσαι μπροστά από το σκυλί, θές να φαίνεσαι μόνο εσύ ρε ψωνάρα .yelling.
Και στα ταίρια τους Σταμάτη γαζί τους πάτε
 
View attachment 60293

Καλά ήταν και σήμερα. Δίωξη, τουφεκιές ένα πιάσιμο τραυματία, από όλα είχε το μενού. Πάλι με ξεποδαριασαν οι καριολιτσες μου. Ποιος πάει τώρα για δεκαωρη βάρδια? Ο πρώτος ειδικά Τραγάκι ολόκληρο.

View attachment 60294
Πολύ ωραίος!.love.
Έχουμε και ίδιο γυλεκάκι......κιαυτό ωραίο!
 
Στην δεύτερη φωτογραφία γιατί κάθεσαι μπροστά από το σκυλί, θές να φαίνεσαι μόνο εσύ ρε ψωνάρα .yelling.
Και στα ταίρια τους Σταμάτη γαζί τους πάτε

Μα το είδες που ήρθε και κρύφτηκε? Χαχαχαχχαα να σαι καλά φίλε μου
 
Πολύ ωραίος!.love.
Έχουμε και ίδιο γυλεκάκι......κιαυτό ωραίο!

Να σαι καλά φίλε. Δύο μοντιφες του έκανα να βολεύει λίγο περισσότερο. Του έβαλα καπάκι με σκρατσ στην εσωτερική τσέπη για να χωράει τις παντόφλες που έχουμε για κινητά. Και δεύτερον άνοιξα την ραφή στο καπάκι των φυσιγγίων για να βγάζεις εύκολα τα φυσίγγια.
 
Να σαι καλά φίλε. Δύο μοντιφες του έκανα να βολεύει λίγο περισσότερο. Του έβαλα καπάκι με σκρατσ στην εσωτερική τσέπη για να χωράει τις παντόφλες που έχουμε για κινητά. Και δεύτερον άνοιξα την ραφή στο καπάκι των φυσιγγίων για να βγάζεις εύκολα τα φυσίγγια.
Μάλιστα. Εμένα με βόλεψε όπως ήταν.
 
IMG_20221119_090522.jpg
img_20221119_090530-jpg.60533


IMG_20221119_093145.jpg

Εξαιρετικά αφιερωμένος ο σημερινός στο φιλαράκι μου τον @Alex37 που ήρθε και γνωριστήκαμε από κοντά και έπιασε και τόπο το δωράκι του. Ματωθηκε και το καινούριο μπουφάν.
 

Attachments

  • IMG_20221119_090530.jpg
    IMG_20221119_090530.jpg
    806,1 KB · Προβολές: 396
View attachment 60535
img_20221119_090530-jpg.60533


View attachment 60532

Εξαιρετικά αφιερωμένος ο σημερινός στο φιλαράκι μου τον @Alex37 που ήρθε και γνωριστήκαμε από κοντά και έπιασε και τόπο το δωράκι του. Ματωθηκε και το καινούριο μπουφάν.
Έλα ρε τρέλα!!!!! Μπράβο!!!! Ξερό τον βλέπω!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top