Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάθε χρόνο τέτοια μέρα βλέπω τα δύο βιντεάκια του Χριστογιαννη και παρότι δεν είμαι λαγοκυνηγος, με πιάνει ένα ρίγος και συγκίνηση.
Ειδικά το δεύτερο έπρεπε να το έχει σποτ παντού η ΞΕ. Δεν τον πήρα με τα δύο φυσίγγια, δεν πειράζει, άλλη μέρα, έχει δικαίωμα να ζήσει και αυτός. Μάγκας ο παππούς.
Καλή αυριανή λαγαδες!
 
Καλή έναρξη στους εραστές του ντορού και της μελωδίας των κλαφουνισμάτων!!!

Αν και ποτέ (μέχρι σήμερα) δεν ήμουν λαγάς...με την στενή έννοια του όρου...όποτε βρισκόμουν σε λαγοκυνήγι, πάντα απολάμβανα τη μαστοριά που απαιτεί και την παράδοση που κουβαλά αυτό το κυνήγι...

Μπορεί στο μέλλον...
 
Last edited:
καναμε την βωλτουλαμας σημερα με το ξαδελφακιμου,,αλαξαμε 2 μερη ουτε μυρουδια, στο 3μερως πιαστηκανε τα σκυλακια αλα ειχε περαση η ωρα και τον δωσαμε ραντεβου για αυριο απο της τριβες ειναι μεγαλος λαγοςς;)
 
καναμε την βωλτουλαμας σημερα με το ξαδελφακιμου,,αλαξαμε 2 μερη ουτε μυρουδια, στο 3μερως πιαστηκανε τα σκυλακια αλα ειχε περαση η ωρα και τον δωσαμε ραντεβου για αυριο απο της τριβες ειναι μεγαλος λαγοςς;)
Δεν επιασε κανενα γκαβογρουνο ο ασπρος να κανετε κανενα χαβα ;
 
Καλή έναρξη στους εραστές του ντορού και της μελωδίας των κλαφουνισμάτων!!!

Αν και ποτέ (μέχρι σήμερα) δεν ήμουν λαγάς...με την στενή έννοια του όρου...όποτε βρισκόμουν σε λαγοκυνήγι, πάντα απολάμβανα τη μαστοριά που απαιτεί και την παράδοση που κουβαλά αυτό το κυνήγι...

Μπορεί στο μέλλον...
Όλα τα κυνήγια έχουν την μαγεία τους.
 
Ο Σαμ τι έπαθε σήμερα ; Γιατί δεν γράφει ;
Σαααααααμμμμμμμμ
Παρόν.....
20230916_101447.jpg

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
20230916_101537.jpg

Καλή σεζόν λαγαδες μου
 
Παρόν.....
View attachment 79303

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
View attachment 79304

Καλή σεζόν λαγαδες μου
Μπραβο λεβεντια μου
Και στα ταιρια του .love. .shake hands.

Παντρεψαμε τις προαλλες τον Πετρη , το παιδι με την ομαδα που βρεθηκατε τις προαλλες στους αγωνες

Να ξερεις σου εχει πολυ εκτιμηση οπως και εγω

Σταματησαμε την χαιρετηση να λεμε για τους αγωνες τα σκυλια και τους λαγους και εσενα και καταληξαμε να αγχωσουμε την νυφη.sarcastic.
 
Γεια σου Σταμάτη με τα όμορφα σκυλάκια σου ... πάντα τέτοια ! :)
Ξεκίνησες δυναμικά όπως ήταν αναμενόμενο !
Στο μπράτσο τατού με ελληνικό ιχνηλάτη έπρεπε να χτυπήσεις ! (θυμάσαι τις Φινλανδές με τα ιρλανδέζικα ; :D )

Να σαι καλά φίλε μου. Το σκέφτομαι να χτυπήσω ένα με ελληνικό ιχνηλατη :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top