Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπραβο λεβεντια μου
Και στα ταιρια του .love. .shake hands.

Παντρεψαμε τις προαλλες τον Πετρη , το παιδι με την ομαδα που βρεθηκατε τις προαλλες στους αγωνες

Να ξερεις σου εχει πολυ εκτιμηση οπως και εγω

Σταματησαμε την χαιρετηση να λεμε για τους αγωνες τα σκυλια και τους λαγους και εσενα και καταληξαμε να αγχωσουμε την νυφη.sarcastic.

Να σαι καλά φίλε μου. Ωχ κατάλαβα θα έπαθε κοκομπλοκο η νύφη 🤣🤣
 
Παρόν.....
View attachment 79303

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
View attachment 79304

Καλή σεζόν λαγαδες μου
Έλα ρε δύναμη, ... εμείς 0 τουφεκιές 1 γουρουνάκι σήμερα.
Τα σκυλιά ανέλαβαν να διορθώνουν τα σκοπευτικά μας λάθη.
.sarcastic.
 
Παρόν.....
View attachment 79303

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
View attachment 79304

Καλή σεζόν λαγαδες μου
Ωραίος!
Μπράβο ρε φίλε!
 
Έλα ρε δύναμη, ... εμείς 0 τουφεκιές 1 γουρουνάκι σήμερα.
Τα σκυλιά ανέλαβαν να διορθώνουν τα σκοπευτικά μας λάθη.
.sarcastic.

Άσε γιατί πάρα λίγο θα έκανα γλέντι σήμερα. Μου μιλάει στον ασύρματο ο πατέρας μου που είχε ορατότητα έξω και μου λέει, 12 γουρούνια έρχονται πίσω σου βαλε χοντρά φυσίγγια. Βάζω και εγώ χοντρά και είμαι έτοιμος. Μετά από λίγο ακούω απ τον ασύρματο κι άλλα 4 έρχονται από πίσω. Τελικά πέρασαν λίγο ποιο χαμηλα από μένα αλλά στο πυκνό. Μόλις πέρασαν μπροστά μέσα τα άκουσα. Υ.γ. Ε πρέπει να δαγκώσουν και τα σκυλιά κανένα ;) στην χειρότερη δεν θα κουβαλάτε και όπλα κοντά 🤣
 
Άσε γιατί πάρα λίγο θα έκανα γλέντι σήμερα. Μου μιλάει στον ασύρματο ο πατέρας μου που είχε ορατότητα έξω και μου λέει, 12 γουρούνια έρχονται πίσω σου βαλε χοντρά φυσίγγια. Βάζω και εγώ χοντρά και είμαι έτοιμος. Μετά από λίγο ακούω απ τον ασύρματο κι άλλα 4 έρχονται από πίσω. Τελικά πέρασαν λίγο ποιο χαμηλα από μένα αλλά στο πυκνό. Μόλις πέρασαν μπροστά μέσα τα άκουσα. Υ.γ. Ε πρέπει να δαγκώσουν και τα σκυλιά κανένα ;) στην χειρότερη δεν θα κουβαλάτε και όπλα κοντά 🤣
Μόνο αν τα πιέσεις βγαίνουν στο καθαρό συνήθως.
Αγρίμια ... η κάλυψη είναι στο ένστικτό τους.
Καλύτερα που δεν βάρεσες .. θα έκανε κακό στα σκυλιά σου.
 
Μόνο αν τα πιέσεις βγαίνουν στο καθαρό συνήθως.
Αγρίμια ... η κάλυψη είναι στο ένστικτό τους.
Καλύτερα που δεν βάρεσες .. θα έκανε κακό στα σκυλιά σου.

Στο πυκνό ήμουν εγώ. Ο πατέρας μου καθόταν στο καθαρό και ποιο ψηλά. Καλύτερα που δεν βάρεσα γιατί αντε να το βγάλεις έξω εκεί που ήμουν και αντε να το γδαρεις μετά 🤣 υ.γ. στα σκυλιά μου έχω βαρέσει γουρούνια άλλες φορές. Αρνούνται πεισματικά να τα κυνηγήσουν ;)
 
Παρόν.....
View attachment 79303

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
View attachment 79304

Καλή σεζόν λαγαδες μου


@Giannis k αργείς… που είσαι? Θέλω ωραία σύνθεση στην φωτό, μόνο αυτιά, πράσινο, λίγο μέταλλο όπλου όχι κάλυκα άντε να σε χαρώ
 
Παρόν.....
View attachment 79303

Και μια αφιερωμένη στον φιλο μου τον χρυσανθο και σε ολους τους κυπριους του φορουμ. Γουρλιδικη η καινούρια μπλούζα που μου έδωσαν οι φιλοι μου στην Κύπρο
View attachment 79304

Καλή σεζόν λαγαδες μου

Μπραβο ρε παλικαρά μου !!! Παντα τετοια !!! 🥰
 
Ο γεράκος μου λαγό χτες λαγό σήμερα.

Στα 69 του με πρόβλημα στα χέρια τα 3 δάχτυλα ανοιγοκλείνουν στο δεξί και έχει περάσει και εγκεφαλικό το οποίο έπαθε κυνηγώντας.

Χωρίς σκυλιά.

Μόνος ξεφωλιαζει, ο ίδιος ρίχνει, ο ίδιος μαζεύει.

Λαγόκυνηγος φαινόμενο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top