Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
άντε αυτού του ανθρώπου να του πώ για κώνους αυλούς τσόκια κ.λ.π. θα μου φέρει τα ζουλάπια στο κεφάλι
Το μόνο σίγουρο..και είναι κ οι πιο ευτυχισμένοι!.well done..well done.
Κάποτε λέω σε έναν μπάρμπα που είχε μια auto 5..
Τι κάνει η μπραουνινγκ κ μου λέει ποια είναι εφκείνη (αυτή) η μπραουνινγκ??.sarcastic..sarcastic.
 
ωραίος ο μπάρμπα Κώστας αποτελεσματικός και πολύ γραφικός
άντε αυτού του ανθρώπου να του πώ για κώνους αυλούς τσόκια κ.λ.π. θα μου φέρει τα ζουλάπια στο κεφάλι
γέρος δυνατός μάχιμος να είναι για πολλά ακόμα χρόνια :)
Πραγματικά αυτό για τους κώνους και τα τσοκάκια είναι λίγο. Σύντομα θα βγάλω φώτο το δίκαννο που κυνηγάει, να πάθει πλάκα όλο το φόρουμ. Εκεί να δεις θεωρίες που θα καταρριφθούν και γέλιο που θα πέσει..yelling..
 
Μπερδεψοδουλειά σήμερα. Ο λαγός που είχαν τα σκυλιά μας μπερδεύτηκε με λαγό που κυνηγούσαν τα σκυλιά άλλης παρέας. Κάποια στιγμή ο άλλος λαγός βγαίνει και κάθεται απέναντι μας, μας έδειξε τον π...ό του, φυσικά και δεν τον ντουφεκίσαμε και ανέβηκε πάλι την επιστροφή και πέρασε από τα καρτέρια της άλλης παρέας και τον πήρανε. Εμείς μείναμε άπραγοι σήμερα. Δεν πειράζει όμως, τσιπουράκι, καφεδάκι και χαλάρωση όπως πάντα..sleepy.
 
Αλλος ενας λαγος φετος σε περδηκοκυνηγι , τον καθαρησα , και μου εκανε εντυποση το συκοτι του που ειχε κατι σαν σπορακια ασπρα , που στο τελος το πεταξα το συκοτι και επλινα πολυ καλα τον λαγο , τι ηταν αυτα τα ασπρα ξερει καπιος να μου απαντηση , θα εχουμε πρωβλημα οταν φαμε τον λαγο
 
Αλλος ενας λαγος φετος σε περδηκοκυνηγι , τον καθαρησα , και μου εκανε εντυποση το συκοτι του που ειχε κατι σαν σπορακια ασπρα , που στο τελος το πεταξα το συκοτι και επλινα πολυ καλα τον λαγο , τι ηταν αυτα τα ασπρα ξερει καπιος να μου απαντηση , θα εχουμε πρωβλημα οταν φαμε τον λαγο
Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα αν βράσει καλά, τουλάχιστον μια ώρα. Παρόμοια άσπρα στίγματα έβρισκα σε συκώτια από αγριοκούνελα και όταν πήγα τα συκώτια σε κτυνίατρο για να τον συμβουλευτώ, μου είχε πει το παραπάνω και κανείς δεν είχε πάθει τίποτα.
 
Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα αν βράσει καλά, τουλάχιστον μια ώρα. Παρόμοια άσπρα στίγματα έβρισκα σε συκώτια από αγριοκούνελα και όταν πήγα τα συκώτια σε κτυνίατρο για να τον συμβουλευτώ, μου είχε πει το παραπάνω και κανείς δεν είχε πάθει τίποτα.
ευχαρηστω πολυ
 
Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα αν βράσει καλά, τουλάχιστον μια ώρα. Παρόμοια άσπρα στίγματα έβρισκα σε συκώτια από αγριοκούνελα και όταν πήγα τα συκώτια σε κτυνίατρο για να τον συμβουλευτώ, μου είχε πει το παραπάνω και κανείς δεν είχε πάθει τίποτα.
Εγώ θα έλεγα να μην το ...ρισκάρει ο Νικος.
Να στείλει τον λαγό στην ΑΘΗΝΑ να τον ...εξετάσουμε .eatt.
μια 3μελης επιτροπή απο ....6-7 φίλους
παρέα με καλο κρασί, να κάνουμε σωστή διάγνωση και να του στείλουμε ...υπογεγραμμένα τα ...αποτελέσματα ;)
Πανω απ´ όλα η υγεία του Νίκου!!!
 
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
 
Last edited:
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

[Imgur](https://i.imgur.com/IVbNLOP.jpg)
Μπράβο Γιάννη! Και στα ταίρια τους!
 
Last edited:
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα σε άλλο μέρος σήκωσε και αυτος ορτυκια.
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
Μπράβο Γιαννο, ομορφιες!
Αυτό μέ τα ορτύκια μας βασανίζει ή προτιμούν τον αεροδιάδρομο του Αιγαιου!
 
Μπράβο Γιάννη! Και στα ταίρια τους!
Μπράβο Γιαννο, ομορφιες!
Αυτό μέ τα ορτύκια μας βασανίζει ή προτιμούν τον αεροδιάδρομο του Αιγαιου!
Σας ευχαριστώ! Αν πηγαίνω με το Μιχάλη βλεπω να χτυπάω πολλούς λαγούς φέτος..;)
Περα από άριστος κυνηγός,ειναι πολυ καλός και στην παρέα!
 
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
Μπράβο παίχτη, Λαγουδαρες !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top