Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σήμερα ισοφάρισα τον πρώτο της ομάδας με το 2-1. Τρέμουν τα μπερετο-μπενελο-φαουστι το κοντάκι μου :D
Ο πρώτος χωρίς ουρά με δύο σκάγια στο σβέρκο και ένα στο πίσω πόδι του, ο τρίτος πήρε τόσα σκάγια όσα δεν έχουν πάρει όλοι οι λαγοί της εβδομάδας o_O
IMG_20180930_091710_2.jpg

IMG_20180930_185435.jpg

Γεια σου Νικολη με το δικανο!!!.RESPECT.
 
Σήμερα ισοφάρισα τον πρώτο της ομάδας με το 2-1. Τρέμουν τα μπερετο-μπενελο-φαουστι το κοντάκι μου :D
Ο πρώτος χωρίς ουρά με δύο σκάγια στο σβέρκο και ένα στο πίσω πόδι του, ο τρίτος πήρε τόσα σκάγια όσα δεν έχουν πάρει όλοι οι λαγοί της εβδομάδας o_O
IMG_20180930_091710_2.jpg

IMG_20180930_185435.jpg
Ωραίος ο φίλος!!!
Και στα ταίρια τους!
 
Σήμερα ισοφάρισα τον πρώτο της ομάδας με το 2-1. Τρέμουν τα μπερετο-μπενελο-φαουστι το κοντάκι μου :D
Ο πρώτος χωρίς ουρά με δύο σκάγια στο σβέρκο και ένα στο πίσω πόδι του, ο τρίτος πήρε τόσα σκάγια όσα δεν έχουν πάρει όλοι οι λαγοί της εβδομάδας o_O
IMG_20180930_091710_2.jpg

IMG_20180930_185435.jpg
Μπράβο ομορφόπαιδα!.congrats.
 
Μπράβο Νικολή! Πας για πρώτος λαγοσκόρερ!
Φέτος πρέπει να πάρω πρωτάθλημα, έστω θα το προσπαθήσω οι άλλοι παίζουν χρόνια champion league .sarcastic.

Μπράβο βρε Νικόλα τους ταράξατε! Έτσι και σταθεροποίησες την επώμιση με το νέο κοντάκι δε θα σου γλιτώνει κανένας!
Νικόλα τα πορτοκαλιά σας να μην ξεχνάτε ;)
Ευχαριστώ Κώστα, τα πορτοκαλιά τα βάλαμε στο αυτοκίνητο λόγο φωτογράφησης .my man.
Γεια σου Νικολη με το δικανο!!!.RESPECT.
Τρέλα είναι το πλάγιο .hunter.1

Ωραίος ο φίλος!!!
Και στα ταίρια τους!
Δηλητήριο τα φυσίγγια παίχτη !
Μπράβο ομορφόπαιδα!.congrats.
.my man.
 
Σήμερα ισοφάρισα τον πρώτο της ομάδας με το 2-1. Τρέμουν τα μπερετο-μπενελο-φαουστι το κοντάκι μου :D
Ο πρώτος χωρίς ουρά με δύο σκάγια στο σβέρκο και ένα στο πίσω πόδι του, ο τρίτος πήρε τόσα σκάγια όσα δεν έχουν πάρει όλοι οι λαγοί της εβδομάδας o_O
IMG_20180930_091710_2.jpg

IMG_20180930_185435.jpg
Ο...ρε Νικολιό...
Τους τάραξες!!!!
Ωραίοι μπράβο!!!
Και στα ταίρια τους!!!
 
Γιωργο δεν ειναι δικο μου το βιντεακι στο you tube το βρηκα. Παντως ειχε τυχη βουνο ο τυπος. Εχω δει αλλα δυο βιντεακια με δυο λαγους ταυτοχρονα.
Σπάνια να βγάλουμε δύο λαγούς ταυτόχρονα, ούτως ή άλλως ο λαγός στα μέρη μου δεν είναι και σε μεγάλους αριθμούς. Ακόμη πιο σπάνιο να βγούνε οι λαγοί ταυτόχρονα από την ίδια μεριά και προς το μέρος του καρτεριού. Τζόκερ!!!!!!!!!
 
Σημερα ο μαστορας περασε αναμεσα στα καρτερια,εφταψυχος!Αν και το καρτερι μου ειναι καρμανιολα
και ειχα παρει μαζι σημερα το ποζε με 34γρ 5αρια επιχαλκωμενα δεν μου εκανε την χαρη.
Δεν πειραζει...............την επομενη φορα......

free image web hosting
 
Σημερα ο μαστορας περασε αναμεσα στα καρτερια,εφταψυχος!Αν και το καρτερι μου ειναι καρμανιολα
και ειχα παρει μαζι σημερα το ποζε με 34γρ 5αρια επιχαλκωμενα δεν μου εκανε την χαρη.
Δεν πειραζει...............την επομενη φορα......

free image web hosting
zabala century classic??
 
Αν θες πες μας λίγες (και πολλές δεν με χαλάνε:D) πληροφορίες! :)

Ενα οπλο τιμιο απο θεμα τιμης-ποιοτητας.Τα ξυλα και τα σκαλισματα απιστευτα,μηδεν προβληματα.
Το εχω σε 12αρι και 20αρι με 71 καννες.10 χρονια τωρα το εχω κυνηγησει παντου,απο τσιχλα μεχρι
γουρουνια και χηνες.Ακομα και τον αγριογαλο στην Λετονια με αυτο τον πηρα:)
Ενα οπλο που εχω βολευτει οσο κανενα αλλο αφου ηταν κομπλε με 5 τσοκ απο την μανα του
και ουδετερεςς κλησεις στο κοντακι,μονοσκανδαλο,επιλογεα,αυτοματους εξωλκεις,3".
 

Ο θαυματοποιός Κώστας .my man.με τα κουνελάκια.
ωραίος ο μπάρμπα Κώστας αποτελεσματικός και πολύ γραφικός
άντε αυτού του ανθρώπου να του πώ για κώνους αυλούς τσόκια κ.λ.π. θα μου φέρει τα ζουλάπια στο κεφάλι
γέρος δυνατός μάχιμος να είναι για πολλά ακόμα χρόνια :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top