Μαγκάλια και Σούβλες

Ρε συ Αντρέα περισσότερα λεφτά δίνεις σε κάρβουνα απ' ότι σε πετρέλαιο για θέρμανση το χειμώνα.

Να είσαι γερός να ψήνεις πάντα και να περνάς όμορφα.

Ωραίες στιγμές και όμορφες.
Η ζωή είναι μικρή και θέλει καλοπέραση !!!! Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι πάντα καλά !!!!
 
Σ
Ρε συ Αντρέα περισσότερα λεφτά δίνεις σε κάρβουνα απ' ότι σε πετρέλαιο για θέρμανση το χειμώνα.

Να είσαι γερός να ψήνεις πάντα και να περνάς όμορφα.

Ωραίες στιγμές και όμορφες.
Συνηθως τα κλαδεματα του χειμωνα απο την μουρια και τα αλλα καιει ο Αντρικκος οπως και εγω
Πολυ ανωτερο το ξυλο παρα το καρβουνο
Ε οκ θα του τελειωσαν :)
 
Που βλεπεις ρε Σπυρο καυτερη πιπερια;
Ελα να δοκιμασεις καυτερη κυπριακη πιπερια και τα ξαναλεμε :p
Τι κυπριακή και τι ελληνική και οτιδήποτε έχεις δοκιμάσει Carolina Reaper;;; Δοκίμασε και θα μου πεις τι πάει να πει καυτερή πιπεριά !!!!! Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα!!! Μια φορά έχω δοκιμάσει και είναι πτι πιο καυτερό έχω φάει ποτέ!!! Και τα καυτερά τα ψοφάω….
 
Σ

Συνηθως τα κλαδεματα του χειμωνα απο την μουρια και τα αλλα καιει ο Αντρικκος οπως και εγω
Πολυ ανωτερο το ξυλο παρα το καρβουνο
Ε οκ θα του τελειωσαν :)
Αυτό ακριβός στα κλαδέματα τα κρατάω για προσάναμμα το καλοκαίρι… έχω όμως μπόλικα !!! 3 μουριές έχω!!! 😂
 
Τι κυπριακή και τι ελληνική και οτιδήποτε έχεις δοκιμάσει Carolina Reaper;;; Δοκίμασε και θα μου πεις τι πάει να πει καυτερή πιπεριά !!!!! Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα!!! Μια φορά έχω δοκιμάσει και είναι πτι πιο καυτερό έχω φάει ποτέ!!! Και τα καυτερά τα ψοφάω….
Ψοφουσα για τα πολυ καυτερα μεχρι που μια φορα μπηκε καταλαθος διπλη δοση και ειχα πολυ τραυματικη εμπειιρια
Απο τοτε δοκιμαζω πρωτα και αντεχω μονο τα νορμαλ ποσοστα καυτερου
Τα εχτριμ με στελνουν αμεσα εκει που παει ο βασιλιας μονος του .sarcastic.

Δεν ξερω φίλε αυτην που λες

Εδω εχουμε ενα καλλοπιστικο ειδος που φτιαχνει κατι μικροσκοπικες πιπεριες
μια φορα ειπαμε να τις δοκιμασουμε και γευστικα
Καταλαθος πετακτηκε ζουμι της στο ματι μου και νομιζα οτι θα τυφλωθω
Φυσικα δοκιμασαμε και ηταν φωτια και λαβρα
 
Ψοφουσα για τα πολυ καυτερα μεχρι που μια φορα μπηκε καταλαθος διπλη δοση και ειχα πολυ τραυματικη εμπειιρια
Απο τοτε δοκιμαζω πρωτα και αντεχω μονο τα νορμαλ ποσοστα καυτερου
Τα εχτριμ με στελνουν αμεσα εκει που παει ο βασιλιας μονος του .sarcastic.

Δεν ξερω φίλε αυτην που λες

Εδω εχουμε ενα καλλοπιστικο ειδος που φτιαχνει κατι μικροσκοπικες πιπεριες
μια φορα ειπαμε να τις δοκιμασουμε και γευστικα
Καταλαθος πετακτηκε ζουμι της στο ματι μου και νομιζα οτι θα τυφλωθω
Φυσικα δοκιμασαμε και ηταν φωτια και λαβρα
Αν ποτέ βρεις δοκίμασε αυτή που σου είπα… εγώ στο εξωτερικό δοκίμασα… αν ποτέ βρεις δοκίμασε πολύ πολύ προσεκτικά και με ελάχιστη ποσότητα… Άκουσε με…
 
Προσοχη στην καυτερη πιπερια,
Εχουν παθει εγκεφαλικα.
Παν μετρον.
Η καυτερές πιπεριές με μέτρο έχουν πολλά οφέλη σε αυτούς βέβαια που δεν έχουν πρόβλημα με το στομάχι και με πίεση… Τώρα αν κάποιος έχει υψηλή πίεση πρέπει να προσέχει και όχι μόνο τις καυτερές πιπεριές…
 
Back
Top