Παλιά φυσίγγια

Καλημέρα! Και όμως για εμάς ναι είναι ομορφιές! Και όσο πιο παλιά τόσο πιο όμορφα και τόσο με περισσότερη προσοχή τα αγγίζουμε για να μην χαλάσουμε την ομορφιά τους! Ούτε μωρό παιδί να αγγίζαμε δεν θα το αγγίζαμε με τόση προσοχή!!
 
Καλημέρα! Και όμως για εμάς ναι είναι ομορφιές! Και όσο πιο παλιά τόσο πιο όμορφα και τόσο με περισσότερη προσοχή τα αγγίζουμε για να μην χαλάσουμε την ομορφιά τους! Ούτε μωρό παιδί να αγγίζαμε δεν θα το αγγίζαμε με τόση προσοχή!!
Ναι, έτσι είναι φίλε!!!!
 
Είχα ανεβάσει παλιότερα από το σκοπευτήριο που παω φωτο από παλιά φυσίγγια σήμερα βρήκα μερικά που δεν τα χα ξαναβάλει.
how to use print screen
gifs upload
online photo storage
img
image hosting over 2mb
free upload pictures
free image host
img host
image free hosting
image hosting sites
upload image online
image upload no limit

Και παλια φυσιγγια με το κλείσιμο ogivale.
upload a picture

Παλιότερα με είχε ρωτήσει το φιλαράκι ο Τάσος για κάτι φυσίγγια american eagle , δεν μου ήταν γνωστά μόνο κάτι σφαίρες για ραβδωτά υπάρχουν σήμερα από την Federal. Σήμερα βρήκα και τα φυσίγγια.
image hosting over 10mb
 
Είχα ανεβάσει παλιότερα από το σκοπευτήριο που παω φωτο από παλιά φυσίγγια σήμερα βρήκα μερικά που δεν τα χα ξαναβάλει.
how to use print screen
gifs upload
online photo storage
img
image hosting over 2mb
free upload pictures
free image host
img host
image free hosting
image hosting sites
upload image online
image upload no limit

Και παλια φυσιγγια με το κλείσιμο ogivale.
upload a picture

Παλιότερα με είχε ρωτήσει το φιλαράκι ο Τάσος για κάτι φυσίγγια american eagle , δεν μου ήταν γνωστά μόνο κάτι σφαίρες για ραβδωτά υπάρχουν σήμερα από την Federal. Σήμερα βρήκα και τα φυσίγγια.
image hosting over 10mb
Tι παλια φυσηγγια..? Αυτα βαζουν κατο και τα περισοτερα απο τα καινουρια!!!
 
Φίλε Κωνσταντίνε μας πέταξες τα μυαλά!! Από ότι θυμάμαι κατοικείς στην αντιπέρα όχθη!! Σε ευχαριστούμε για τις ωραίες φωτογραφίες!!
Ναι δυστυχώς φίλε, αλλά και συ βλέπω ότι ξερεις κάποιον που είχε την ίδια μοίρα με μένα γιατί βλέπω πολύ παλιό αμερικάνικο στη συλλογή σου.Εσυ και ο Γιώργος πρέπει να ρθειτε καμία βόλτα από δω κάθε Σαββατοκύριακο γίνεται έκθεση με μπόλικο πράμα.
Tι παλια φυσηγγια..? Αυτα βαζουν κατο και τα περισοτερα απο τα καινουρια!!!
 
Είχα ανεβάσει παλιότερα από το σκοπευτήριο που παω φωτο από παλιά φυσίγγια σήμερα βρήκα μερικά που δεν τα χα ξαναβάλει.
how to use print screen
gifs upload
online photo storage
img
image hosting over 2mb
free upload pictures
free image host
img host
image free hosting
image hosting sites
upload image online
image upload no limit

Και παλια φυσιγγια με το κλείσιμο ogivale.
upload a picture

Παλιότερα με είχε ρωτήσει το φιλαράκι ο Τάσος για κάτι φυσίγγια american eagle , δεν μου ήταν γνωστά μόνο κάτι σφαίρες για ραβδωτά υπάρχουν σήμερα από την Federal. Σήμερα βρήκα και τα φυσίγγια.
image hosting over 10mb

Μας διέλυσες φίλε...!!!
Συγκρατήσου!!!!! Χαχαχα!
Αυτά τα Smith & Wesson τα ψάχνω πολύ καιρό. Και τα είχα μέσα στα χέρια μου....:(. Τα έριξε όλα ο κουνιάδος μου....hair.
Όσοι τα έριξαν στο λαγό μου είπαν τα καλύτερα!!!!
 
Μας διέλυσες φίλε...!!!
Συγκρατήσου!!!!! Χαχαχα!
Αυτά τα Smith & Wesson τα ψάχνω πολύ καιρό. Και τα είχα μέσα στα χέρια μου....:(. Τα έριξε όλα ο κουνιάδος μου....hair.
Όσοι τα έριξαν στο λαγό μου είπαν τα καλύτερα!!!!
Έπρεπε να κρατήσει ένα δύο αφού ξέρει το μεράκι σου, συνεργασία με την fiocchi μάλλον πρέπει να είναι μεγάλη ιστορία και αυτή στο φυσίγγι. Ένα από τα καλύτερα τσιχλοφυσιγγα που έχω ρίξει ήταν κάτι fiocchi αμερικάνικα πορτοκάλι κάλυκας με χαμηλό πάφυλα και είχε πάνω ένα κουνέλι και ένα δίσκο, αυτό δεν μπορώ να το βρω πουθενά ούτε σε φωτογραφία. Μπορεί να χει περισεψει κανένα στο νησί 32γρ νο 7,5 ειλικρινά δεν έχω ξαναδεί κάτι καλύτερο σε αυτά τα γραμμάρια.
 
Πραγματικά πολύ ωραία Κωνσταντίνε! Πολλά και ιδιαίτερα δυσεύρετα στον τόπο μας. Ναι ευτυχώς οι παλιοί μετανάστες έφερναν τότε που ήταν και αρκετά εύκολη η μεταφορά τους αρκετά από αυτά!! Ευτυχώς για εμάς...
Παρεμπιπτόντως γνωρίζεις αν μπορεί να αποσταλούν εδώ και με πιο τρόπο?
Θα συνεννοηθώ με τον κ. Γιώργο και θα κατά φθάσουμε......
 
Πραγματικά πολύ ωραία Κωνσταντίνε! Πολλά και ιδιαίτερα δυσεύρετα στον τόπο μας. Ναι ευτυχώς οι παλιοί μετανάστες έφερναν τότε που ήταν και αρκετά εύκολη η μεταφορά τους αρκετά από αυτά!! Ευτυχώς για εμάς...
Παρεμπιπτόντως γνωρίζεις αν μπορεί να αποσταλούν εδώ και με πιο τρόπο?
Θα συνεννοηθώ με τον κ. Γιώργο και θα κατά φθάσουμε......
Οι παλιοί οι κακομηροι είχαν το καημό που χω και γω να γυρίσουν μια μέρα και να κάνουν κυνήγια και ψαρεματα, και αγοραζαν πράματα που θα τους ήταν χρήσιμα όχι για τον τόπο που ζούνε αλλά για εκεί που θα θέλανε να ναι.
Σας περιμένω με ανοιχτές αγκαλες.
 
Οι παλιοί οι κακομηροι είχαν το καημό που χω και γω να γυρίσουν μια μέρα και να κάνουν κυνήγια και ψαρεματα, και αγοραζαν πράματα που θα τους ήταν χρήσιμα όχι για τον τόπο που ζούνε αλλά για εκεί που θα θέλανε να ναι.
Σας περιμένω με ανοιχτές αγκαλες.
Άντε ρε φίλε ... καλή και γρήγορη επιστροφή!!!!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα....
Εύχομαι να γεμίσεις ένα καράβι (τι ένα...!!) "πράγματα" και να τα ευχαριστηθείς στον τόπο σου!!!!!
 
Back
Top