Παλιά φυσίγγια

kbvhba.jpg
 
Ένα εξαιρετικά σπάνιο πιστεύω χάρτινο federal champion!
Τα παλιά χάρτινα federal δεν βρίσκονται εύκολα, δεν είχαν κυκλοφορήσει πολύ νομίζω!
Στα 32g έτσι; ;)

Τhebergement d image
des photos
hébergeur d image gratuit
Η φέντεραλ είναι η μόνη εταιρία που βγάζει στην αμερική ακόμα χάρτινα με το ίδιο χρώμα,δέ ξέρω μήπως δέν είναι παλιό αυτό.
 
Η φέντεραλ είναι η μόνη εταιρία που βγάζει στην αμερική ακόμα χάρτινα με το ίδιο χρώμα,δέ ξέρω μήπως δέν είναι παλιό αυτό.
Είναι παλιό αυτό του Γιώργου φαίνεται από τις γραμμές στον πάφυλα, το καινούργιο είναι αυτό. Έχω όμως μια επιφύλαξη ως προς το καψούλι του φαίνεται ευρωπαϊκό και καινουργιο.

image hosting free
 
Είναι όντως παλιό φίλε Λασιθιώτη. Φαίνεται από τη βάση του πάφυλα που αναφέρει federal cartridge που τα σημερινά γράφουν federal made in usa ή σκέτο usa αλλά και από τα χαρακτηριστικά δύο ''κυκλάκια'' που πλέον δεν υπάρχουν.
Κωνσταντίνε είσαι ένα γατόνι κι εσύ...!
Η federal έχει όντως συγκεκριμένο χαρακτηριστικό εύκολα αναγνωρίσιμο καψούλι. Το συγκεκριμένο είναι αναγομωμένο.
Φίλε Λασιθιώτη από ποιο χωριό είσαι; Από το Τζερμιάδο;
Το Γιώργο το Κωστάκη μήπως τον ξέρεις;
Συγγνώμη για το .off topic..
 
Είναι όντως παλιό φίλε Λασιθιώτη. Φαίνεται από τη βάση του πάφυλα που αναφέρει federal cartridge που τα σημερινά γράφουν federal made in usa ή σκέτο usa αλλά και από τα χαρακτηριστικά δύο ''κυκλάκια'' που πλέον δεν υπάρχουν.
Κωνσταντίνε είσαι ένα γατόνι κι εσύ...!
Η federal έχει όντως συγκεκριμένο χαρακτηριστικό εύκολα αναγνωρίσιμο καψούλι. Το συγκεκριμένο είναι αναγομωμένο.
Φίλε Λασιθιώτη από ποιο χωριό είσαι; Από το Τζερμιάδο;
Το Γιώργο το Κωστάκη μήπως τον ξέρεις;
Συγγνώμη για το .off topic..
Απο Αγιο Νικόλαο είμαι νομος Λασηθιου!!δέν τον ξέρω.
Πάντως έχεις πολύ καλή συλλογή φίλε,επιφηλάσομε να βάλω και εγώ μερικές φώτο απο αυτά που δε βλέπω, έχει πρόβλημα η φωτογραφική μου!!
 
Back
Top