Παρουσίαση Φυσιγγίων

Φέτος το πήρα για δοκιμή το βρήκα στοκ 8€ … Έχω μείνει παρά πολύ ικανοποιημένος
Δοκιμασμένο σε τρυγόνι φασσα πολύ γρήγορο και καλές κατανομές .. θέλω να δω πως θα πάει και σε λίγο πιο χάλια καιρό
Λοιζο καλησπερα. Πριν χρονια καπου στα μεσα Γεναρη στην Παλιοπαναγια ειχα παει με ενα ξαδερφακι για κανα περπατητο για τσιχλοκοτσυφα. Μου εδωσε δεκα φυσιγγια ο ξαδερφος μου να τα δοκιμασω και κρατησε τα υπολοιπα. Ο καιρος ξαστερος
και τα παντα λευκα απο παγο. Πολυ παγο ομως και με την θερμοκρασια αρκετα κατω απο το μηδεν. Το αποτελεσμα ηταν 10 ντουφεκιες και 10 στο χερι. Κοιτιομασταν με το ξαδερφακι και δεν το πιστευαμε. Αφου τελειωσαν εκεινο το πρωι εβαλα μεσα το jordan το κοκκινο και το αποτελεσμα δεν ηταν το αναμενομενο. Μετα απο 2 χρονια το μαγαζι που τα επαιρνα τα ανεβασε και τα πηγε στα 9ευρω και σταματησα να παιρνω. Μονο στα τρυγονια σε καθε εναρξη εκτος απο φετος. Μολις ειδα την φετινη τιμη πηγα να πνιγω και ακολουθησε νευρικο γελιο.
Παντως ειναι ενα πολυ καλο φυσιγγι. Και αυτο και το nsi speed 34gr.
 
Λοιζο καλησπερα. Πριν χρονια καπου στα μεσα Γεναρη στην Παλιοπαναγια ειχα παει με ενα ξαδερφακι για κανα περπατητο για τσιχλοκοτσυφα. Μου εδωσε δεκα φυσιγγια ο ξαδερφος μου να τα δοκιμασω και κρατησε τα υπολοιπα. Ο καιρος ξαστερος
και τα παντα λευκα απο παγο. Πολυ παγο ομως και με την θερμοκρασια αρκετα κατω απο το μηδεν. Το αποτελεσμα ηταν 10 ντουφεκιες και 10 στο χερι. Κοιτιομασταν με το ξαδερφακι και δεν το πιστευαμε. Αφου τελειωσαν εκεινο το πρωι εβαλα μεσα το jordan το κοκκινο και το αποτελεσμα δεν ηταν το αναμενομενο. Μετα απο 2 χρονια το μαγαζι που τα επαιρνα τα ανεβασε και τα πηγε στα 9ευρω και σταματησα να παιρνω. Μονο στα τρυγονια σε καθε εναρξη εκτος απο φετος. Μολις ειδα την φετινη τιμη πηγα να πνιγω και ακολουθησε νευρικο γελιο.
Παντως ειναι ενα πολυ καλο φυσιγγι. Και αυτο και το nsi speed 34gr.
Συμφωνώ απόλυτα !! Έχω κάνει και εγώ ,πολύ ωραία κυνήγια με αυτά τα φυσίγγια που λες ,ειδικά με το speed 34gr.. να προσθέσω και το τρίτο της παρέας με αποσπώμενο πάτο το percorso 36gr,και αυτό παρά πολύ καλό και ισορροπημένο φυσίγγι.είναι και τα τρία αρκετά συγκεντρωτικά,λόγω αποσπωμενου πάτου.
Για κάθε όπλο,για κάθε θήραμα,για κάθε εποχή..
Που έλεγε ο Δορκας παλιά στα φυσίγγια του..πιστεύω αυτό ταιριάζει σε αύτα τα φυσίγγια ..και ίσως για αυτό βγαίνουν και τα τρία σε ολα σχεδόν τα νούμερα ..
 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dyve.countthings&hl=en_US&gl=US
Του έχω πάρει τον αέρα ...

1. Θέλει καθαρό background
2. Θέλει το template που φαίνεται στο video
3. Έχω αλλάξει τα χρώματα από τις ρυθμίσεις ώστε να βλέπω καθαρά αν δεν έχει μετρήσει κάποιο-κάποια σκάγια.
4. Υπάρχει κουμπί που οριοθετείς τον χώρο που θα μετρήσει αν δεν υπάρχει καθαρό background
5. Μερικές φορές δεν μετράει όλα τα σκάγια ... ίσως να μην μετρήσει 1-2-3-4 περισσότερα δεν μου έχει τύχει ... εεε τα προσθέτεις στον συνολικό αριθμό.
Εδώ τα μέτρησε όλα και είναι 329 ...

Βill μόλις έκανα εγγραφή στο κανάλι σου.
 
Βill μόλις έκανα εγγραφή στο κανάλι σου.
Να είσαι καλά ... κατάφερες να μετρήσεις σκάγια ? Αυτό έχει σημασία ...
Γαμώτο έχουν γραφτεί αρκετοί και τώρα πρέπει να προσέχω περισσότερο τα video.
.sarcastic.

Παιδιά δεν βγάζω ούτε θέλω να βγάλω χρήματα από το youtube.
Επίσης σχεδόν όλα τα video τα βάζω "μη καταχωρισμένα" οπότε δεν θα παίρνετε ειδοποιήσεις όταν βάζω νέο.
Μην γράφεστε γιατί με αγχώνετε :)

1661950688273.png
 
Να είσαι καλά ... κατάφερες να μετρήσεις σκάγια ? Αυτό έχει σημασία ...
Γαμώτο έχουν γραφτεί αρκετοί και τώρα πρέπει να προσέχω περισσότερο τα video.
.sarcastic.

Παιδιά δεν βγάζω ούτε θέλω να βγάλω χρήματα από το youtube.
Επίσης σχεδόν όλα τα video τα βάζω "μη καταχωρισμένα" οπότε δεν θα παίρνετε ειδοποιήσεις όταν βάζω νέο.
Μην γράφεστε γιατί με αγχώνετε :)

View attachment 54646
Μην αγχώνεσαι δεν θα σου κάνουμε like μόνο dislike.χαχαχαχα Ρε Βασίλη για μένα τον άσχετο αυτό είναι μια πολύ μεγάλη βοήθεια .
 
Back
Top