Παρουσίαση Φυσιγγίων

Δοκίμασέ το στα 50+m.
Ρίξε και ένα με αλεύρι αλλά παρόμοιας φιλοσοφίας.
Μην ξεχνάς ότι ναι μεν είχε μεγαλύτερη διάτρηση από το δικό σου που ήταν #4 (αυτό είναι #3 ... =λογικό) αλλά είχε και περισσότερα σκάγια στον τενεκέ.

ΘΑ το δοκιμασω....Ακου μην συγκρινεις το δικο μου Ν4 με το ROOSTER....
Κατ'αρχην διαφορετικα φυσιγγια σε ολα τους....και σε στησιμο και σε Νρο σκαγιων οπως πολυ σωστα ειπες..
Ωστοσο το 4ρακι το ιδιο καλα θα σκοτωνε σε αυτα μετρα...ή εχω αδικο ???
 
Last edited:
Πάρε ένα ψηφιακό ρε μάστορα.Δεν ξέρουμε από αναλογικό.
Τελευταία φορά που είχα έμεινε από μπαταρία, και επειδή είμαι περίεργος άνοιξα το παράθυρο και του έριξα σφίξιμο ούτε ξέρω που έφτασε, ας στο δ.....λο με δαυτα. Και της ζυγαριάς το ίδιο της φέρθηκα για να βάλει μυαλό. .sarcastic.
 
"ρίξε μια ζαριά καλή και για μένα βρε ζωή.." τι ρίχναμε ρε φούστη μου
Βαρουσανε πάρα πολύ καλά όμως, δεν τα είχα κόψει ποτέ για να δω τη έχουν μέσα, έκανε κρύα τότε, τώρα δεν κάνει, γαμο τα λεφτά μου, σήμερα όλοι μέρα τσιρ τσιρ χιονίζει πάνω στα βουνά, αυτό τον καιρό έπρεπε να τον κάνει τέλη Νοεμβρίου, για να μην αρχίσω τα γαλλικά, δεν μου κάνει καρδιά να πάω για υδρόβια, περισσότερες είμαι βάλε βγάλε φυσίγγια, άστο ατουφεκιστος πάω και έρχομαι, ούτε τσίχλες δεν έχει. Ας σιχτιρ. .hair.
 
με 684 τοσο τρομερο σας φαίνεται ειδικά αν ειναι με σιπε
Πριν είκοσι χρόνια ήταν sipe , πολύ μπαρατη, δεν νομίζω ότι έχει σχέση με την σημερινή. Άσ με διορθώσουν η ποίο πάλι αν κάνω λάθος, για αυτό και το 684. Έτσι πιστεύω.
 
Τρομερό είναι ότι πληρώναμε να είναι με τέκνα...
Πάρη και εγώ αυτό περίμενα ότι θα βρω , και εσφαξα 2, λέω δεν μπορεί θα έτυχε, και το δεύτερο τα ίδια, έχει πει ότι θα κάνει χαμηλές θερμοκρασίες, θα τα μετρήσω ότι έχω από εκείνη την εποχή να δούμε τι ταχύτητα είχαν έτσι για την ιστορία.
 
Back
Top